EVLİLİĞE ALIŞAMIYORUM

Ben de 29 yasında evlendim 27 yaşındayken eşimle tanıştık. İstanbul'dan farklı bir ile taşındım. Farklı bir şehir, farklı bir ev.. Çoğu alışkanlığım oturmuş, bu yaştan sonra bir başka insanla aynı evde yaşamaya alışıyorum. Bizim de basit atışmalarımız oluyordu, birkaç kere kriz geçirdim. Ama sonradan kendi kendime dedim ki bu geçiş sürecinde zorlanman normal, yeni bir hayata başladın, aileni özlemen, bu yeni eve alışman, eşine alışman zaman alabilir dedim ve bunları kabullenerek devam ettim. Bir de tiroit hastalığım olduğunu öğrendim bu da beni agresifleştiriyormuş. Eşim sağ olsun her şeyi alttan alıyor ben de hemen mızmızlanmalarımı bırakmaya başladım. Daha evliliğiniz çok yeni lütfen olumlu düşünün sorunlarınızı, sizin yanlışlarınızı tespit edip aşmaya çalışın. Ve psikolojik olarak bu geçiş sürecinizden etkilenmenizin normal olduğunu kabul edin. Bizim 8 ayımız oldu çok şükür şuan ilk aylara göre daha iyiyiz. Bir sorun olduğunda içinize atıp küsüp ağlamak yerine bunu eşinizle paylaşın, ben de önceden öyle davranırdım ama gerçekten erkeklerle kadınlar aynı düşünemiyor açık ve net ne istiyorsanız neden rahatsızsanız bunu eşinize anlayabileceği dilde anlatın

Bana da yardım edermisniz lütfen , kurtulmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…