evliliğe giden yolda kopuş..

teacher1990

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2015
184
100
33
.uzun olacak bu kez,çünkü gerçekten canım yanıyor.Ne yapacağım bilmiyorum.Aklımdan çıkmıyor çok üzülüyorum uyuyamıyorum ağlıyorum sürekli.Arkadaşlar son konumda anlatmıştım ama kısaca özet geçeyim önce.Ben nişanlıyım(onun ailesi 2.evliliğini yaptı nikah kıydı biliyor,sadece düğün olacak sanıyorlar eski konuma bakabilirsiniz nedeni için) tam evlilik hazırlığı yaparken nişanlımın bizim ilk sevgili olduğumuz aylarda başkalarına yazdığını gördüm.(Bunu şans eseri e postasında yeniden aramıza katılmak ister misin diye gelen mail adresinde gördüm topicten gelmişti,girdim baktım öyle gördüm)Ben bunları görünce tabi kavga ettik başta inkar etti,sonra birilerine yazdım diye pişmanlık mı duymalıyım sanki senleyken yatmışım gibi konuşuyorsun dedi,daha sonrada o zamanlar yeni yeni tanıyorduk birbirimizi,şimdiki gibi değildik.senle ciddileşince asla kimseyle yazmadım konuşmadım dedi.Neyse evliliği ertelemeyi düşünerek ilişkiye devam edeyim dedim ama bu hafta sonuda kahvaltıya çağırmıştı afedersiniz öpmeye çalışırken birden ittim kendisini.Sanki o an içim almadı gibi,normalde öyle değildim ama güvenim sarsılmıştı geçmişinde herkesle birlikte olan biri gibi geldi bana,evi terkettim eve indim hemen.(aynı binadayız)Sonra ne aradı ne sordu tabi.Bende bu siteye konu açmıştım adam nerden bilsin diyenler oldu diye mesaj attım senin bu yaptıklarından dolayı oldu aklıma geldi bi özür bile dilemedin dedim.Neyse boşver dedi.Neyse annesi aradı beni mobilya için bakının en azından diye kahvaltıdan sonra bakınalım demiştik,ben tabi annesi çok ısrar edince aradım (genelde oğlunu değil beni arar)aradım açmadı 3 .cüde açtı nerdesin sen dedim arkadaşla kızılaydayız dedi.ne kızılayı dışarı çıkacaktık dedim neyse boşver dedi bakınacaktık dedim tamam bakmayalım ya boşver dedi bende öyle mi boşver gitsin istemiyorum artık dedim.senin gibi gamsız umursamaz bir adam beni mutlu edemez sen gezip tozup kız peşinde dolanmaya alışmışsın kalbin yok dedim.Ve başka şehre gitme durumum vardı onun için kalıyordum gideceğimi söyledim,değmezsin dedim.Ailenede ne dersen de beni ararlarsa ben her şeyi anlatırım dedim.dahada arayıp sormadım.Akşam markete giderken 7 gibi o da eve geliyordu karşılaştık yüzümü çevirdim telefonla konuşuyordum zaten,o da bakmadı bile yüzüme geçti gitti.2 gün geçti üstünden anlayamadığım şu var bu adam ortak facemizi kullanmaya devam ediyor,whatsaaba giriyor bana yazmadı hiç bende ona tabi ki ama hala fotoğrafımızı tutuyor.Yazmıyor,özür dilemiyor tepkisiz ama niye tutuyor anlamıyorum?Bana ne oldu demesinden çok bekar arkadaşlarıyla hemen anında yarımsaat geçmeden kendini dışarı atıp umursmaaz konuşması ve öncesi gerçekten çok sevsemde soğuttu zaten.Şimdi bu ne yapmaya çalışıyor anlam veremedim.?Ve ankarada okulum var ama bu şehirde ondan başka tanıdığım yok ve aynı binadayız onu görerek vazgeçemeyeceğimi düşünüyorum,bursaya geçmeyi yakınlarım arkadaşlarım ailemle atlatacabileceğimi düşünüyorum ama kalbim niyeyse hala bir şey desin istiyor.Ya da silsin resmimizi istemiyorum zaten bende desin ama yok.Size sormak istediğim sorular
1.si kalbim mantığımla çelişsede istediğim hayalimdeki yere gidip yaşamıma devam etmek mi doğru?yoksa aynı binada yaşamaya devam edip takmamaya çalışıp yaşamaya mı?
2.siBu adam bir şey yapmıyor susuyor yanımdan geçerken bile yüzüme bakmadı ama fotoğrafımız duruyor ortak şeyleri kullanıyor neden?
3.sü Gerçekten doğrusu ne?Ne yapmalıyım.?Babasızdım,onda görmüştüm o şefkati de sevgilinin aşkını da..Şimdi bırakmak o kadar zor ki,ama değmez biliyorum da.Ne diyorsunuz hanımlar?Gitmeli miyim kalmalı mı?
Normalde çok iyiyizdir üstüme titrer hatta hep sarılıp film izlemeyi sever,huzur veriyorsun der ama artık git gide umursamazlaştı kavga olunca.Benim sevdiğim adam bu değildi eskiden başkaydı sanki.Canım çok acıyor:'( kardeşim gel buraya diyor unutursun diye bu hafta beni bekliyorlar.Onu son kez görüp ben gidiyorum deyip yüzüğünü vermeli miyim?
Çok kötüyüm kusura bakmayınuzun oldu bu kez.(Bu arada yüzüğü almayacağına eminim tektaş ve nişan yüzğü? yüzüklere önem vermez kendisi de hiç takmazdı son zamanlarda sıkıyor diye ne yapmam gerek bunları?gidiyorum demek istesemde görmek istemiyorum aslında.)

Son düzenleme:
son kez görmeye bile lüzum yok. yüzüğü annesine verin. bursaya ailenize dönün. orada kaldığınız sürece bir cacık olmaz.

canım annesi şehir dışında yaşıyor.onu bende görmek istemiyorum güncelledim yazdığımı eklmeyi unutmuşum yüzükleri kendisinin de kabul edeceğini düşünmüyorum.burada kalırsam onsuz duramayacakmışım gibi,gitmek istiyorum ama gidersem kalbim burada kalacak gibi.hata yapmıyorum değil mi? bir anda çekip gitmeliyim belkide bir şey demeden..kafam da kalbimde çok dolu :'(

Canim benim sanki sen bitirmeye hazir bir konumda bekliyomus gibisin oyleyse zaten yoluna bak. Aldatma kotu bi durum ama aciklamasini yapmis. sizinki ciddiyete binmis bide ayni binadasiniz. Sanirim sana kizdigindan oyle umursamaz davranmis. Ilerde pisman olmamak adina al karsina konus adam gibi. Bak bu durumlar beni cok kirdi umursamazda davraninca boyle hissettim. Boyle giderse biter falan. Bitirmek istersende kacarak olmaz o is. O yuzden konus icindekileri dok rahatla. Sonra yoluna devam et

1.si kesinlikle ayni binada olmaya devam etme güzel bursama git derim

2.si gamsizligindan böyle yapıyor.Allah aşkına çok seven boyle yapar mi caba sarfeder

Emin ol hiçbirşey vazgeçilmez değil. Tamam gerçek aşklar var ama bu kişi için göze alınacak hayatini mahvedecek bi durum yok

Silkelen toparlan inan şükür edeceksin

Canim benim sanki sen bitirmeye hazir bir konumda bekliyomus gibisin oyleyse zaten yoluna bak. Aldatma kotu bi durum ama aciklamasini yapmis. sizinki ciddiyete binmis bide ayni binadasiniz. Sanirim sana kizdigindan oyle umursamaz davranmis. Ilerde pisman olmamak adina al karsina konus adam gibi. Bak bu durumlar beni cok kirdi umursamazda davraninca boyle hissettim. Boyle giderse biter falan. Bitirmek istersende kacarak olmaz o is. O yuzden konus icindekileri dok rahatla. Sonra yoluna devam et

canım ben attığım mesajda da aradığımda nedenini anlattığ neyse boşver dedi sustu.belki kızmış olabilir ama özür dilemeyi bile bilmiyor.sevsemde gururmdan belkide kabullenemiyorum.ama şu umursamaz tavırları daha da soğuttu.hem çok seviyorum hemde soğudum sanki bu adam beni haketmiyor diyorum ne yapmam gerek bilmiyorum sadece ağlıyorum

1.si kesinlikle ayni binada olmaya devam etme güzel bursama git derim

2.si gamsizligindan böyle yapıyor.Allah aşkına çok seven boyle yapar mi caba sarfeder

Emin ol hiçbirşey vazgeçilmez değil. Tamam gerçek aşklar var ama bu kişi için göze alınacak hayatini mahvedecek bi durum yok

Silkelen toparlan inan şükür edeceksin

aklıma geldikçe ağlayıp duruyorum ben her şeyi onda gördüm sevgiyi şefkati.ankara o demekti benim için.ilk zamanlarımız aklıma geliyor kötü oluyorum.aynı binada olsak görmezden gelemeyceğim gibi.kendisi de gamsız inattır umursamazdır.o da der gamsızım biraz diye.birden gitmeliyim değil mi?ailemin arkadaşlarımın yanına?

Ya iliskinizi yasayan sensin tab
aklıma geldikçe ağlayıp duruyorum ben her şeyi onda gördüm sevgiyi şefkati.ankara o demekti benim için.ilk zamanlarımız aklıma geliyor kötü oluyorum.aynı binada olsak görmezden gelemeyceğim gibi.kendisi de gamsız inattır umursamazdır.o da der gamsızım biraz diye.birden gitmeliyim değil mi?ailemin arkadaşlarımın yanına?

İlişkiyi yasayan sensin tabi ki sen daha iyi tanırsın amaanlattığına kadariyla hic değmez diyorum ben.

Sevgili iken umursamaz olan evlenince nasıl olur bir düşün

Değer görmek güzel bisey , değer vermiyor verse caba sarfeder konuşmak ikna etmek ister fırsat bulur düşünsene Kaybetmek istemeyen insan neler yapar kaçını gorebiliyorsun onda?

Ayrıca çok pişman olursun takılıp kalirsan ben öyle hissediyorum suan . o sensizliği göze almış ve istediğin kadar uğraş üzerine düşmeyen adamı paspas olsan bile fedakarlık yapan konussan da yola sokamazsin

Bence dön evine , orda full mutlu olsan her sarta çek katlan ama konu o değil

Unutuyor insan inan

Bismillah de Allaha sığın , hayatta mutlu günler yasamak varken kendini rahat gamsız bencil bir insana adamaya değer mi

Tatlım bu Adamdan zaten Bi cacık olmayacağı diğer konularında çokça söylendi. Ortada seninle konuşurken, sana evlilik teklifi etmeyi planlarken aldatan biri var. Seni seviyormu bilmiyorum ama saymıyor, nedeni ise öpmeye kalkınca itmiş olmandan bişeylerin ters gittiğini anlayıp, nedenini öğrenme cabasına bile girişmemesi. Yanlış Bişey yaptıysam, saygısızlık olduysa affet diye mesaj atmak zor değil. Umursamaz, herseye bosver diyen biriyle ömür geçirmek istiyorsan buyur devam et ama yapamam diyorsan sessiz Sedasız işlerini halledip giderken Allah'a ısmarladık demekten başka bişey yapma

Ya iliskinizi yasayan sensin tab

İlişkiyi yasayan sensin tabi ki sen daha iyi tanırsın amaanlattığına kadariyla hic değmez diyorum ben.

Sevgili iken umursamaz olan evlenince nasıl olur bir düşün

Değer görmek güzel bisey , değer vermiyor verse caba sarfeder konuşmak ikna etmek ister fırsat bulur düşünsene Kaybetmek istemeyen insan neler yapar kaçını gorebiliyorsun onda?

Ayrıca çok pişman olursun takılıp kalirsan ben öyle hissediyorum suan . o sensizliği göze almış ve istediğin kadar uğraş üzerine düşmeyen adamı paspas olsan bile fedakarlık yapan konussan da yola sokamazsin

Bence dön evine , orda full mutlu olsan her sarta çek katlan ama konu o değil

Unutuyor insan inan

Bismillah de Allaha sığın , hayatta mutlu günler yasamak varken kendini rahat gamsız bencil bir insana adamaya değer mi

haklısnınz mantığımda böyle söylüyor hatalı olan o peşinden koşamam yoruldum.ama anlam veremediğim onca sözümden sonra tepkisiz ve hala hesaplarını kullansada fotoğrafımı tutuyor,avucunun içinde mi görüyor beni o düşünceyle mi tutuyor ki.? yaptıkları zaten sevgi olsa da soğuttu sadece şehir değiştirmeye değer mi burda atlatabilir miyim gitmeden bilemedim..

Tatlım bu Adamdan zaten Bi cacık olmayacağı diğer konularında çokça söylendi. Ortada seninle konuşurken, sana evlilik teklifi etmeyi planlarken aldatan biri var. Seni seviyormu bilmiyorum ama saymıyor, nedeni ise öpmeye kalkınca itmiş olmandan bişeylerin ters gittiğini anlayıp, nedenini öğrenme cabasına bile girişmemesi. Yanlış Bişey yaptıysam, saygısızlık olduysa affet diye mesaj atmak zor değil. Umursamaz, herseye bosver diyen biriyle ömür geçirmek istiyorsan buyur devam et ama yapamam diyorsan sessiz Sedasız işlerini halledip giderken Allah'a ısmarladık demekten başka bişey yapma

gideceğim zaten yapamam dedim bende.ama şu var sevsemde içimde soğudu.artık eskisi gibi olamam.her şeyimi toplayıp bursaya mı gitmeliyim.yoksa biri yüzünden değiştirmeye değmez deyip kabullenmeye mi çalışmayalım? ve ailesi uzak,onunla karşılaşmadan giderim gidersemde bu yüzükleri ne yapacağım ben?

Aslinda sen abarti tepki vermissin ama cocugun da umrunda olmadigin acik. Whatsapp fotosu facebook falan bi anlam ifade etmiyo yani o kadar umrunda degilsin ki aklina bile gelmiyo degismek bigun degisir. Okul degistirmek o kadar kolay mi anlamadim ama imkanin varsa git tabi oradan yoksa bu duygusal yuku kaldiramazsin

Aslinda sen abarti tepki vermissin ama cocugun da umrunda olmadigin acik. Whatsapp fotosu facebook falan bi anlam ifade etmiyo yani o kadar umrunda degilsin ki aklina bile gelmiyo degismek bigun degisir. Okul degistirmek o kadar kolay mi anlamadim ama imkanin varsa git tabi oradan yoksa bu duygusal yuku kaldiramazsin

ortalamam 3.50 yatay geçiş hep düşünüyordum ama o vardı diye buradaydım.şimdi bir şey olmamış gibi yaşamaya devam etsem burada sanki çok zor olacak gibi.yani başkasıyla gördüğümü düşünmek istemiyorum bile.gitmek istiyorum ama çok canımı da acıtıyor bu durum :KK43:

ortalamam 3.50 yatay geçiş hep düşünüyordum ama o vardı diye buradaydım.şimdi bir şey olmamış gibi yaşamaya devam etsem burada sanki çok zor olacak gibi.yani başkasıyla gördüğümü düşünmek istemiyorum bile.gitmek istiyorum ama çok canımı da acıtıyor bu durum :KK43:
Ya ben gecis olaylarini bilmiyorum bi zamani olmuyo mu sene basini kacirdin sonucta neyse imkanin varsa git bu iliskiden sabun olmaz

gideceğim zaten yapamam dedim bende.ama şu var sevsemde içimde soğudu.artık eskisi gibi olamam.her şeyimi toplayıp bursaya mı gitmeliyim.yoksa biri yüzünden değiştirmeye değmez deyip kabullenmeye mi çalışmayalım? ve ailesi uzak,onunla karşılaşmadan giderim gidersemde bu yüzükleri ne yapacağım ben?
Kesin kararın gitmekse yüzükleri posta kutusuna at, o Nasıl umursamıyor önemsemiyorsa seni, sende artık onu önemsemediğini hissettir. Yerinde olsam geleceğim acısından hangi sehirde kalmak daha iyiyse orda kalırdım ama Ankara'da kalmaya karar verirsen o evden tasınmalısın

Kesin kararın gitmekse yüzükleri posta kutusuna at, o Nasıl umursamıyor önemsemiyorsa seni, sende artık onu önemsemediğini hissettir. Yerinde olsam geleceğim acısından hangi sehirde kalmak daha iyiyse orda kalırdım ama Ankara'da kalmaya karar verirsen o evden tasınmalısın

evet belki ayrı kalmaya alışırımda başkasıyla görmeye dayanamam zor olur.teşekkür ederm

canım annesi şehir dışında yaşıyor.onu bende görmek istemiyorum güncelledim yazdığımı eklmeyi unutmuşum yüzükleri kendisinin de kabul edeceğini düşünmüyorum.burada kalırsam onsuz duramayacakmışım gibi,gitmek istiyorum ama gidersem kalbim burada kalacak gibi.hata yapmıyorum değil mi? bir anda çekip gitmeliyim belkide bir şey demeden..kafam da kalbimde çok dolu :'(
kalbin orada kalmaz. çok sürmeden kendine kızmaya başlarsın. madem kabul etmeyecek, haber vermeden git. yüzükleri de postala. yarın öbür gün bir bahane de verme araması için.

herkesin yaşananları ardında bırakıp gitme şansı olmuyor. nice insanlar sevdiklerini başkalarıyla evliyken, aşk yaşarken görmeye mahkum. sokağa çıkarken görmemek için dualar ediyor. inanın bu şansa sahip olan herkes kuş olur uçardı. gidin.

kalbin orada kalmaz. çok sürmeden kendine kızmaya başlarsın. madem kabul etmeyecek, haber vermeden git. yüzükleri de postala. yarın öbür gün bir bahane de verme araması için.

herkesin yaşananları ardında bırakıp gitme şansı olmuyor. nice insanlar sevdiklerini başkalarıyla evliyken, aşk yaşarken görmeye mahkum. sokağa çıkarken görmemek için dualar ediyor. inanın bu şansa sahip olan herkes kuş olur uçardı. gidin.

zaten görmeye dayanamam ki ben yıkılırım:cry: asla aramazda biliyorum o kadar umursamaz ki yüzüğü bırakın adamın paralarını alıp gitsem ne yapıyorsun demez gidiyor muyum sen bilirsin der gibi sadece susar.bir yanım kal dese de gitmek en doğrusu yol yakınken daha da üzülmeden farkındayım.teşekkr ederim yorumunuz için

X