Evliligim bitmek uzere

doga34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
8
5
37
Merhabalar ben kalabalık bir ailede, kendi halinde, iş ev arası küçük dünyamda mutlu biriydim.Bir gün kelimelik denen bir oyunla eşimle tanışıp 3,5 yıl sonra evlendik ve şuan evliligimizin 3. Yılı bitti. Eşimle cinsellik konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Ben mi büyütüyorum yoksa bu normal bisey mi bilmiyorum. Evliligimizin başlarını saymazsak benimle birlikte olmak istemiyor.Ayda 1 ya da 2 . Sakince defalarca konuştum olmadi.Suçu kendimde aradim seninle alakalı değil diyor .Ben artık istenilmedigimi düşünmekten ve hissetmekten çok yoruldum . 4 aylik kizimizda var suan . Bugün bosalim dedim ciddiye almıyor, özür diledi gecti suan tv izliyor.Onun uğrunda bile değilim maalesef . Ne yapmalıyım bilmiyorum ama çocuk var diye ömür boyu böyle hizmetçi gibi evliliği sürdürmek istemiyorum . Ev arkadaşı isteseydim zaten hiç evlenmezdim

Çok haklısınız,bu boşanma sebebi zaten. Gerekçesi neymiş neden

Çok haklısınız,bu boşanma sebebi zaten. Gerekçesi neymiş neden ilişki yaşamak istemiyormuş?
Evlendiğimde günden beri ailesi sürekli sebepsiz şeylerden kavga çıkartiyordu hala da öyle gerçi.Nasil bir yere düştüm anlayamadım bu saatten sonrada anlamaya çalışmayacagim.
Başlarda stres , yorgunluk diye açıklama yapıyordu ki bende ayni süreci onla yaşıyorum sonuçta bu bir gerekçe olamaz diye düşünüyorum. Artık bu konu açıldığında susuyor

ilişki terapisti öneriyorum.
2 Ay önce gittiğini söyledi.ilac vermiş kullandı bisey olmadi sonra psikoloğa yonlendirmis dediğine göre. Niye gitmiyorsun diyorum çok pahalı, gideceğim, araştırıyorum diyor ama hislerim çok kuvvetlidir, oyle bisey yaptığı yok hemde hiç..

Merhabalar ben kalabalık bir ailede, kendi halinde, iş ev arası küçük dünyamda mutlu biriydim.Bir gün kelimelik denen bir oyunla eşimle tanışıp 3,5 yıl sonra evlendik ve şuan evliligimizin 3. Yılı bitti. Eşimle cinsellik konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Ben mi büyütüyorum yoksa bu normal bisey mi bilmiyorum. Evliligimizin başlarını saymazsak benimle birlikte olmak istemiyor.Ayda 1 ya da 2 . Sakince defalarca konuştum olmadi.Suçu kendimde aradim seninle alakalı değil diyor .Ben artık istenilmedigimi düşünmekten ve hissetmekten çok yoruldum . 4 aylik kizimizda var suan . Bugün bosalim dedim ciddiye almıyor, özür diledi gecti suan tv izliyor.Onun uğrunda bile değilim maalesef . Ne yapmalıyım bilmiyorum ama çocuk var diye ömür boyu böyle hizmetçi gibi evliliği sürdürmek istemiyorum . Ev arkadaşı isteseydim zaten hiç evlenmezdim
Bebeğiniz küçükmüş belli ki yeni doğum yapmışsınız, eşiniz ne zamandan beri böyle, genelde hamilelik döneminde başlıyor bu sorunlar bebek olunca da uzayıp gidiyor

Yine olan olmuş diyecekler ama kendimi tutamıyorum soracağım; en baştan sorunlu olan biteceği belli evliliğe neden çocuğu da kattınız?
Haklısınız ama çocuk sahibi olmak için pek şansım yok ve çocuğumun olmasını istedim. Diyeceksiniz ki çocuğa haksızlık ama bu noktaya geleceğimi bilemedim maalesef

Bebeğiniz küçükmüş belli ki yeni doğum yapmışsınız, eşiniz ne zamandan beri böyle, genelde hamilelik döneminde başlıyor bu sorunlar bebek olunca da uzayıp gidiyor
Evet 4 ay oldu doğum yapalı ama eşimle yaklaşık 2 yıldır bu konular var

Yani bu boşanmak için haklı bir gerekçe. Niye çocuk yaptınıza girmicem olmuş artık Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin. Kendi imkanınız varsa boşanın zaten yaşınız da çok yoktur. Cinsel sorunlar insanı eşten de soğutur evlilikten de

Oyundan tanışıp evlenmek de ilginç doğrusu.ee seninle ilgili değilse neyle ilgiliymiş diyor beyefendi?

O kısımları geçtim ben artık. Asıl soru ayda 1 kereyle bu çocuğu nasıl tutturuyorlar arkadaş.

Yeminle 5 yıl sonra anca tüp bebekle oldu da🥴
Al benden de o kadar.sabah akşam yaparsam anca benim de.yeni açılan konuda 2 aya çıktı rekor 😂😂 üstelik üye 40 yaşına merdiven dayamış.

Al benden de o kadar.sabah akşam yaparsam anca benim de.yeni açılan konuda 2 aya çıktı rekor 😂😂 üstelik üye 40 yaşına merdiven dayamış.
Valla ben sabah akşam yaptım yok. Sabahlara kadar bacaklarımı tavanlara diktim yok olmadı vallahi 😆

5 yaşında ve 21 aylık çocuklarım tüp bebekle oldu. 7 aylık 3.bebeğim var ama onda da nede olsa olmuyor rahatlığı vardı 🤣 tabi o da ayda 1 le değil yani 🙈

Oyundan tanışıp evlenmek de ilginç doğrusu.ee seninle ilgili değilse neyle ilgiliymiş diyor beyefendi?
Bende tanismadan once hep oyle derdim . Internetten tanisilir mi hic diye ama iste. Stres diyor , ailesi sürekli sıkıntı çıkarıp konuşmuyor aylarca bizimle hatta suan bile 3 aydir konusmuyorlar hala.Psikoloğa gideceğim diyor ama gittiği falan yok. Bu arada yasi 45. Aramızda 9 yaş fark var.

X