Evliligim

Hep boylr guclu muydunuz yoksa zamanla insanlara yuz vermemek gerektigini anlayip kendinizi mi degistirdiniz
Mesela yakın akrabaları çağırır yemeğe ,oturmaya derim hemen.Lan ne şanslısın bak ben olmasam tak başına olurdun.Bak görüyon mu seni ev bark yapan benim yaaaa falan derim gülerek oda güler.

Erken evlenen kizlara acayip gıcığım...

Ama senin konularını biliyorum. Sen hanimefendi aklı başında bir kızsın.

Eşinin yontulmasi gereken kisimlari evet var.

Evde sana yardımcı olmak ve konuştuğunu düşünmek gibi.

Ama bunları zamanla yoluna koyabilirsin. Ciddi bir sorun yok.

Hepimizin kusurlari var. Eşin konu açsa burda senin de bi sürü kusurunu anlatabilir. Evlilik biraz da birbirini idare etmektir.

Çok büyütme. Yardım etmesini iste sana. Iş buyur. Yapsın.
Tesekkur ederim :KK200: haklisiniz kimse dort dortluk degil. Inanin bende bu kadar erken ve tanimadigim biriyle evlenmek istemezdim ailem sagolsun daha dogrusu babam. Kim 1 hafta icinde nisan yapip nisandan 2 gun sonra resmi nikah kiymak ister bu sacmaliga o zaman dur demeyip hayallerimin pesinden kosmadigim icin kendime bende gicik oluyorum cok kiziyorum.

Aslında karakterimde vardı ama genelde kimseyi üzmek istemem
psikolojik olarak çok etkilendim.Fakat ben bir annenin ve kadınım.Önce kendime saygım olacak.Adama üç çocuk dogurmus um ev bark yapmışım birde beni üzmesine izin veremem.Birazda zamanla deneme ,yanılma oldu diyeyim .Mesela çok iyiyiz direk,ne bileyim TV izliyoruzdur.Laf arasında lan ne şanslı adamsın.Ne yaptinda Allah beni sana eş yaptı derim:halay:O da doğru valla der. Bazen olur öp elimi sana üç bebe doğurdum derim.Öpem hanım diye öper şakayla karışık.:halay:Alttan alttan işliyom adamı ne yalan söyleyim
Dur bende deneyeyim bari iyiymis aslinda :)) tesekkur ederim bu arada zahmet verdim size. Hic usenmeden gocunmadan cevapladiniz sorularimi iyi ki varsiniz. Siz ve sizin gibi insanlar. Terapi gibi geldiniz bana hepiniz:KK36:En Büyük KK

Tesekkur ederim :KK200: haklisiniz kimse dort dortluk degil. Inanin bende bu kadar erken ve tanimadigim biriyle evlenmek istemezdim ailem sagolsun daha dogrusu babam. Kim 1 hafta icinde nisan yapip nisandan 2 gun sonra resmi nikah kiymak ister bu sacmaliga o zaman dur demeyip hayallerimin pesinden kosmadigim icin kendime bende gicik oluyorum cok kiziyorum.
Yok artık
Babanın aklından zoru mu vardı
Eşin zengin falan mı
Neymiş bu acelesi

eger imkan varsa cocuklari bir oyun ablasi ya da bir anneye filan birakip biraz basbasa vakit yemege cikmak, disarida yurumek, sinema konser vs bir de cekirdek aile olarak guzel bir tatilin halledemeyecegi bir sorununuz yok bence.

Evlilikte tartismak benim olgunlukla karsiladigim bir konu. Ve ben konusarak cozmekten yanayim. Sonucta iki ayri insan bi evin altina giriyor ve yasam sartlari zor. Fakat tartisma sonrasi kusup yatak ayirmasi hakaret etmesi dusman gibi davranmasi bence kucuk bir sorun degil. Bunlari kafama takiyorum malesef.

Bunu kafanıza takmakta haklısınız, ama ne yalan söyleyeyim siz eşinizi ve evliliğinizi anlatırken ben maşallah dedim. O kadar güzel yönlerini de yazmışsınız ki.

Sizin de kusurlarınız vardır, onun da kusuru yapısı öyle demek ki. Buna ne kadar üzüldüğünüzü anlatıp tatlılıkla çözmeye çalışın, inatlaşarak değil.

Bir sorun yok bence. Benim esimde kirilimca kuser kin tutar ve acaip konusur gider gelir soylenir . Yanima gelme der gitmem ama o gelip gidip yine konusur :halay:. Ben onu oyle kabullendim. Kusuncede geri adim atmaz. Hep ben yanasirim . Hic yatak ayirmadi sadece totosunu doner ama sonuc olarak kuser . Bossver kussun kafani dinle sende :KK66::kahve:

Yok artık
Babanın aklından zoru mu vardı
Eşin zengin falan mı
Neymiş bu acelesi
Maddi durumumuz iyi cok sukur ama sebep bu degildi. Sirf esimin ailesi babamin cok sevdigi bir arkadasiydi diye israrla evlenmemi istedi. Hayir deyince problem cikardi bana hayati zehir edercesine. Mecburen kabul ettim psikolojik baskidan biktigim icin.

Bir sorun yok bence. Benim esimde kirilimca kuser kin tutar ve acaip konusur gider gelir soylenir . Yanima gelme der gitmem ama o gelip gidip yine konusur :halay:. Ben onu oyle kabullendim. Kusuncede geri adim atmaz. Hep ben yanasirim . Hic yatak ayirmadi sadece totosunu doner ama sonuc olarak kuser . Bossver kussun kafani dinle sende :KK66::kahve:
Editledigim kismi okudunuz mu :KK43:

Dur bende deneyeyim bari iyiymis aslinda :)) tesekkur ederim bu arada zahmet verdim size. Hic usenmeden gocunmadan cevapladiniz sorularimi iyi ki varsiniz. Siz ve sizin gibi insanlar. Terapi gibi geldiniz bana hepiniz:KK36:En Büyük KK
Ne demek canım benim , üzme kendini sen çok değerlisin,evlatlarına ilgilen ,kendinle ilgilen.Kocayida belli bir süre boşver gitsin:KK200::KK68:

adam gelıyormuş yanına kaç defa.anlamış gelıyor yanı daha uzatmaya ne gerek varda 10 gün küstürüyosun adamı.evlılkte trıp atılmaz.

X