Evliligimde asamadigim sorunlar

ah bu gönül varya söz dinlemiyor...
siz elinizden geleni yapmışsınız
boşverin artık bence oda size şuan rest çekiyor sizde işleri ciddiye binfirin
zaten adam istemiyor sizi
yani kaybetcek bişey olmaz ama bakarsınız sizin kararınızı görünce adam hatasını anlar...
kendinizi böyle insanlar için üzmeyin.Değerli olduğunuzuda asla unutmayın...:103:

Allah yardimciniz olsun gercekten cok uzuldum .. insaallah dogru kararlari verir, dogru sonuclara ulasirsiniz..yalniz ilk yazdiginiz yazidan bazi dusuncelre kapildim..bazi davranislari psikolojik sorunlari oldugunu hatirlatti bana.. sizofrenik hastaliga benzettim..internette arastirirsaniz bu hastaligi detaylica gorebilirsiniz.. tekrar Allah yardimciniz olsun insaallah guzel yazilarinizida okuruz..

Eşin bence kesinlikle şizofren, bunun bir sürü çeşidi var ilaçla tedavi edilebilir. Kesinlikle doktora gidin babam da hemen hemen aynıyfı hayatı boyunca ilaç kullanacak demişti doktor, 72 yaşında hala kullanıyor. Ya da hemen boşan senin ruh sağlığında bozulacak, çocuğun yok yazık etme kendine ruh hastası insanla uğraşmak çok zor lütfen iyi düşün zararın neresinden dönsen kardır.

Sanırım ben de bu yoruma katılıyorum rosalone. Kararımı verdim diyene en güzel cevap tamam hadi uygula bu kararını demektir tabi "hiç ışık yoksa".
Siz evlenince hemen mi yurtdışına gittiniz, gözümden kaçtıysa kusura bakma. Belki orada olmak mı zor geldi eşine? Biterse eğer ikiniz de Türkiye'ye mi döneceksiniz?

selam digucum, ya ben de boşanma arifesindeyim. aynen tarif ettiğin duygularla evlendim, ailesinin eşim üzerindeki baskısına varana kadar aynı şeyleri yaşıyoruz. 5 yıldır ite kaka devam etti evliliğim, yine kendi paranoyaları sebebiyle beni dünya kdar şeyle suçluyor, aklım almıyordu, doğal olrak kabul de etmiyor, bir iki kere psikoloğa gittik tabi de, hiç bi şey anlaşılamadı ki. zaten kendi değil ben hastayım.
bi problem var ama ne kestiremiyordum, bir iyi bir kötü herif. aıkl almaz suçlamalar ve asla en ufak bir lafı bile unutmuyor, her tartışmada olur olmadık yerde gün yüzüne çıkarıyor. kimle buluşmuşum, kime ne anlatmışım, kimlerle yazışıyormuşum, uuuuu bir sürü uydurmalar...
neyse benim pis tehlikeli oyunlarıma dayanamamış ve benden boşanmak istiyor, baskıları sonucu dilekçe verdik. Allah'tan çocuğum yok. ben yine de onun için çok üzülüyorum.
siz ne yaptınız? son durum nedir?

Götür doktora şizofreni hastalıgı koymazsa bende bışı bılmıyorum
Bence siz kendinize bi psikologdan randevu ayarlayın orda eşinizin paranoyaklıgından bahsedin bu davranışlarını anlatın belkı onun hakkında ne yapılması gerekiyo söyler

istihbaratçı filan sanırım ama bu kadar da paranoyak olmaya ne gerek var arkadaş ya beni takip ediyolar filan kocan işini aşırı ciddiye alıp şizofrene mi bağladı ne

EĞer sende kafayıyemek istemiyosan bu adamdan ayrıl. Korkak işte dışarıda yapamadığı kabadayılığı sana ve ailene yapıyor. Öküz herif

Babanın ağzına sı..... kadar okudumd evamını okumadım sen nasıl bir evlatsın? Eşinde ne iş yaparsa yapsın insan mı o? Bir babaya bu söylenmez babama böyle laflar söyleyen herifi de adam diye koluma takmam! yazıklar olsun hem sana hem de o adama!

Hem gizli diyorsunuz hem oturup ailelerinize yayiyorsunuz ...
Bilmeseler buyuk bir kayipnolmazdi bence ikinizde agzinizi tutamiyorsunuz ,aileleriniz sizden beter sonrada kavga ,gurultu...
Olaylarin çoguda nisanliyken olmus ..
Hakli oldugun halde sirf evlenmek icin habire özürler dilemişsin ağlamışsin "hic seviyordumda deme"
Iyi boyunun ölçüsünü almışındır.Eşine diyecek bisey yok paranoyadir,pskopattir kendinede göre göre nikahlanan sennnn ne diyelim

Bi film vardı Russel Crowe başrolde. Aynı böyleydi. Adam sürekli kendisinin takip edildiğini falan sanıyor. İşiyle kafasını yemiş. İleri derece bir şizofren. "Akıl Oyunları" izle. Bence kocanı bulacaksın.

Uslubun cok komik tatlim ya, Mersinli ya da Adanali misin sen acaba?

Valla , Allah kıza sabır versin okurken içi sisiyor insanın ..çene çene çene, adam çeneden ibaret

Kocamin benim hakkimda yazdiklari konusuna bakarsan konu sahibinin de haksiz oldugu noktalari goreceksin. Neyse Allah mesut etsin, bunlar bagiris cagiris bu sekilde giderler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…