Evliliğimde çocuk düşünmekte hatalı mıyım ?

Bade 07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2021
16
-50
28
Merhaba hanımlar inanın dışardan bakan gözlerin fikirlerine ihtiyacım var .
Ben iki bucuk senelik evliyim ve yaşamadığım kötü olay kalmadi nişanlandıgim gunden beri hep aldatıldım her seferinde baska kadinlarla eşimin tek gecelik iliskileri olmuş ve ben bunlari evlenince fark ettim cunku evlendikten sonra daha cok hareketlerinden şüphelenmiştim. Ayrilmaya calistim ailelere anlattım zorda olsa toparladik affetmemi istedi bende sevdigim icin bir sans daha verdim ama sonrasında bir tartisma sırasında bana el kaldırdı siddetiylede tanıştırdı yani. Ben evi terk ettim on gun ayri kaldik ve yine aileler devreye girince barıştık ve artik cocuk sahibi olmak istedik sekiz aydir istiyorz ama Allah nasip etmedi daha ama bugun yine tartisma sirasinda kolumu sıktı bileğimi büktü resmen gözü döndü ve bu beni cok korkutuyor degismeyecek gibi geliyor bana hamile kalirsam bi cocuk olursa daha mi kotu olur yoksa iyi mi olur bilmiyorm ayrilsam mi evli kalsam mi onu bile bilmiyorum goruslerinizi yazarsanız sevinirim.

Aldatıldım yazısından sonra çocuk yapmayı bırakın bu adamı anında boşamanız lazım. sizin kendinize saygınız yok mu da bu kadar şeyi reva görüyorsunuz

Yok ya biz kadınlarda akıllanmayız ! Abi bi kendinize gelin gözünüzü sevim ya koy kapıya gitsin s....et. tövbe ya

Aldatıldım yazısından sonra çocuk yapmayı bırakın bu adamı anında boşamanız lazım. sizin kendinize saygınız yok mu da bu kadar şeyi reva görüyorsunuz
Kendime saygım elbette var zaten bu yüzden aldatildigimi ogrendigimden beri toparlanamiyorm hazmedemiyorm ama anne olmayi da cok istiyorm eşimin beni sevdigini de biliyorum ama bazen nasil boyle kötü biri olabiliyor bilmiyorum

Aldatma siddet hakaret hepsi var daha ne olsun?

cocuk yapinca her sey cok daha sarpa sarar ve daha kotulesir benden söylemesi.

Nice sorunsuz ciftler bile bebek dogunca ilk zamanlar bocalayıp sorun yasıyor.

Bu kadar sorunun üzerine bir de çocuk isleri daha da kotuye surukler.

Kendime saygım elbette var zaten bu yüzden aldatildigimi ogrendigimden beri toparlanamiyorm hazmedemiyorm ama anne olmayi da cok istiyorm eşimin beni sevdigini de biliyorum ama bazen nasil boyle kötü biri olabiliyor bilmiyorum
Çok sevdiği için mi aldatıp şiddet uyguladı ?
Bu kadar mı körsünüz yoksa bizimle dalga mı geçiyorsunuz ?

Umarım ironidir.
Adamda ne ararsan var.
Aldatma , şiddet.
Birde bu mükemmel adama(!) çocuk verip onu baba mı yapmaya mı niyetlendiniz ?
İnanamıyorum şuan.
İroni fln değil inanin bunlari aglayarak yazdim ne yapacagimi ne istediğimi bende şaşırmış durumdayım ayaklarimin ustunde durabilen bi kadinim ama ne ayrilabiliyorum ne evli kalabiliyorum ne yapacagimi bende bilmiyorum

Seven insan sevdiğini aldatır ve şiddet uygular mı? Kendinizi kandırmayın. Girmişiniz bir girdabın içine çıkamıyorsunuz. Bunu içine bir de çocuk eklemeyin. Kendi bencilliğinizden dünyaya bir çocuk getirmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…