Evliliğimde çocuk düşünmekte hatalı mıyım ?

Cocuk olmadan bunları yapıyorsa çocuk olunca nasılda gidemez ayrılamaz diye neler yapmaz.. Bi insan malesef 7 sinde neyse 70 inde odur. Yazık etmeyin kendinize, Rabbim vermiyorsa var demekki bi bildiği
Beni biliyor ve taniyor ben eziyet cekip aglayarak assagiya oturan bi kadin degilim her yaptigi hatayi misliyle odettim bu zaman kadr ben dik biriyim on cocugumda olsa ona katlanmayacagimi biliyor ben sevdigim icin evli kalirim bana kötülük yapmaya devam ederse bu isin bitecegini biliyor ama bugun olanlara bende anlam veremiyorum

Yahu bin şey yapmış eziyet çekip ağlayıp susmuşsunuz. Ne yapmışsınız ki? Hiçbir şey. Yine birşey yapamayacaksınız. O yüzden siz daha coooook aldatılır daha cok tokadını yersiniz bu adamın. Silkelenip kendinize gelmeniz için ne yapması lazım?

Bu adamı çoğaltma rica edeceğim
Piyasada bundan dolu ve azalsın diye dua ediyor millet.
Ayrıl düzgün bir adamın çocuğuna anne ol.
Tamam anne olma isteğini anlıyorum ama neden bu adam? Çocuğunun bileğini de sıksın diye mi mesela?

Tabi ki inanmiyorm ben oyle bi hale geldim ki ekmek almaya gittiginde bile gecikse suphelenir oldum inanin psikolojik olarak cok yorgunum bazen ne hissedecegimi bile bilmiyorum buraya derdimi yazmamin sebebi de biraz olsun dertlesmek icimi anlatabilmek çünkü kimseye anlatamiyorm artik uzmemek icin

Tek ayak üstünde yarım saat beklettiniz mi bu mu ceza mesela? Yapılan hatayı ödetmek nasıl oluyor trip atarak mı?
Hayir rezil ederek ailesine ve kendi aileme yaptiklarinin resimlerini ve fotograflarini gostererek evi terk ederek ne bileyim bunun gibi seyler iste guya kendimce icimi rahatlattim iste icimde olsa ona yapmak istediğim tek sey onun bana yaptiginin aynisini ona yasatmak ama benim hamurumda yok

Bu adam bulunmaz hint kumaşı mı? Kendinize eziyet etmeyi çok mu seviyosunuz. Hala bana hediye alır süpriz yapar diyosunuz. Adam sizi başka kadınlarla defalarca aldatmış. Bunu hazmetmesi bu kadar zor mu. Siz gidip başka erkeklerle defalarca yatıp eşinizi aldatsaydınız eşinizin size tavrı ne olurdu. Hiç mi mantık akıl yok sizde hanımefendi kusura bakmayın bu şekilde yazıyorum ama bide çocuğunuz olursa bu adam çocuğada şiddet uygularsa ne yapacaksınız? Böyle birinden çocuk yapılır mı?

Kendime saygım elbette var zaten bu yüzden aldatildigimi ogrendigimden beri toparlanamiyorm hazmedemiyorm ama anne olmayi da cok istiyorm eşimin beni sevdigini de biliyorum ama bazen nasil boyle kötü biri olabiliyor bilmiyorum

Eşiniz sizi sevmiyor, seeeevmmmiyooorrrr. Seven sevdiğineee kıyamaaz. Delirecem artık bu eşi dövüyor, dayak atıyor hala 'eşim beni sevüyüüürrrr' diyenler yüzünden

Sevmiyor sizi eşiniz. Hatta sizi o kadar sevmiyor ki gidip başka kadınlarla birlikte oluyor. Size bir ekmek kırıntısı kadar değer vermiyor o yüzden canı acıyacakmış, yok üzülecekmiş demeden sizi dövüyor.

Böyle bi adamı baba yapmak demek, yaşadığım cehennem bana az geldi bir de çocuğumu bu cehenneme katmak istedim demektir. Böyle bir insandan çocuk istemek, bencilliktir. Doğmamış bebeği doğduğuna pişman etmektir... Düşünün yani ne kadar vahim bi durum.

Kendiniz dayak yiyorsunuz. Yetmiyor . Bi de bi günahsızı olay mahalline sokup onu da dövdüreceksiniz. Öyle mi?

Allah ıslah etsiin. Hem sizi hem de embesil kocanızı.

Kendi ayakları üstünde duran güçlü bi insanım. Annem babam hayatta ve arkamda. Eşim dünyanın en iyi insani. Ve ben cesaret edemiyorum çocuk yapmaya. Iyi şartlar sunamayız diye.

Allah bu ziyan olan çocukların hesabını tek tek soracak . O gün ben bile davacı olacağım.

Kendi acziyetinize hiçbir günahsızı ortak etmeye hakkınız yok.

Daha kendi kararlarinizi kendiniz veremiyorsunuz.

Kendime saygım elbette var zaten bu yüzden aldatildigimi ogrendigimden beri toparlanamiyorm hazmedemiyorm ama anne olmayi da cok istiyorm eşimin beni sevdigini de biliyorum ama bazen nasil boyle kötü biri olabiliyor bilmiyorum
Kendinize sayginiz olsa,o evde bir dakika bile kalmazdiniz, bir de sizi aldatmis, şiddet uygulamış bir erkekten çocuk düşünüyorsunuz, eşin seni böyle mi seviyor, sen sevgiyi anlayamamissın, 14 senelik evliyim, ne bir şiddetini gördüm, ne başka bir yanlişını, gün içinde defalarca arar nasilsin diye, eve gelince çocuk gibi sever beni, aileme,arkadaşlarıma saygilidir,çocuğunu sever,ben de aynı şekilde severim eşimi ve saygı gösteririm. Biraz düşün bunları, çocuğunun olmaması avantaj, gerçek sevgiyi görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız, yol yakinken uzaklasin ondan...

Ailenizin size bir garezi mi var?

Aynı kokuyu aldığım için konuyu okumamla birlikte bildirim yaptım, fake yazmaktan da kaçındım.
Yapmadıysanız yapın, çünkü konuya direkt bunu yazıp buna dair bildirim yapmazsanız ban sebebi olabiliyor.
Mune Müdür de uyarı çekiyor. :)
Sizin mesajınız vesilesiyle, genel bir hatırlatma yapayım arkadaşlara dedim.

Size bi şey diyemem bunca rezilliğe hala seviyorum diyorsanız hakediyorsunuzdur böyle bi hayatı. Ama çocuk yapmayın suçsuz günahsız yavrular hak etmiyor çünkü.

neden burda bazı kadınlar bizim sabrımızı sınıyor diye merak etmiyor değilim hani.. yani ben böylesine rezil bir şey yaşasam yeminle sanal platformda bile bahsedip akıl istemeye utanırım.. daha da çocuk diyor..
çıldırmamalıyım.. .çıldırmamalıyım... çıldırmamalıyım...

daha dün bir konuda kadını aldatmış hastalık kapma noktasına gelmiş kadın. boşanmanın Bsini bile ağzına almadı. Ben böyle evliliklerde sadece çocuklara üzülüyorum. Kendi bencillikleri yüzünden çocuk yapıyorlar

Allah aşkına çocuk her olayı çözse idi herhalde kimse evlilikte sorun yaşamazdı.zaten şiddet var.hep aldatmış...sence çocuk tüm sorunları çözer mi?düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…