Evlilik- Aileler- Hepinizin desteğine yorumlarına ihtiyacım var 🤍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
55 bin tl benim arabamın mazotuna, aylık fön/kuaför masrafıma yetmez, kızcağız haklı

Yahu adamlar istanbul da olsaydınız size eşya alırdık demiş öyle yazmışsınız ama istanbul da değilsiniz. Bence psikologa falan gidin. Kendi kendinize düzelmeniz zor. Icinizi hırs kaplamış çünkü mutsuzlugunuzda boguluyorsunuz ve çevrenizdeki herkesi oraya çekmek istiyorsunuz. Biliyorsunuz ki kayınvalideniz sizle konuşmasa bur şey kaybetmez ama siz onu da mutsuz etmek için oğluyla cezalandiriyorsunuz. Ben Eşinize de sasirmistim ama Tülay geri dön gibi bir şey sanırım eşiniz şaşırmıyorum onun için. Beyniniz sürekli kuruyor içerde ve konuşuyor size, rahat bırakmıyor. At gözlükleri takmışsınız. Kalıplaşmış düşünceleriniz var. Mesela size yazan herkesi ezik, her erkeği aldatır falan sanıyorsunuz. Değişik ama tencere kapak da olmuşsunuz hanı. Benim eşim vana böyle şeyler dese uçak bileti alırım.ona. ben dersem o da bana alsın. Psikoloğa gidin

Hanımlar karşınızda henüz 22 yaşında toy bir genç var. Hatalarını hakaret etmeden söylesek daha iyi olmaz mı?
Normal şartlarda çok haklısınız ancak dil papuç maşallah. Salaksınız, size yapılmayan başkasına yapılıyor, hepiniz aldatılacaksınız vs yazınca kim destek olur böyle birisine? Yine de iyi niyetiniz takdire şayan

Umarım fake sindir .yoksa boşanması farz olan kadınlardansın.erkek ailesinin faydasına ama senin faydana değil

kimse altınlarımızı elimizden almadı hatta yıllar içinde üstüne eklediler karınca kararınca.Ama siz evlilik kavramını bile anlayamamışsınız daha ve üniversite mezunu olduğunuza da hiç inanmadım.ha öyleyse de eğitim eksik kalmış derim

Son düzenleme:

Bana fotoğraf gönderecektiniz cidden merak ettim. Zevkiniz varsa paranın çok da önemi yok. Sade ve kullanışlı eşyalarla gayet şık bir ev olur. Daha önce de ifade etmeye çalıştım genç yaşınızda kafanızı böyle maddi şeylerle meşgul etmeyin kendinize bol bol yatırım yapın, dil öğrenin, eğitimler alın, gezin sinir krizleri falan ne gerek var ya yazık etmeyin kendinize.

Duyma bu konular seni rahatsız ediyorsa o an dinleme .O yapılan evlerde mallarda mülklerde senin olacak zaten .Ablasının kızına hediyeyi sordugunda ben anlamam anne de bir sorar iki sorar zamanla sana nasil davranması gerektiğini o da öğrenir. Eşim 3 erkek kardeş hepsinin mesleği ve geliri var eşler çalışıyor afedersin hepimiz bi tarafimizi çatlatarak bi şeylere sahip olduk büyük abi tam tersi gelir en yüksek ona ait ama karısı evladıyla yer içer gezerler tutarsız bi harcamaları vardır ve kaç yıllık evliler bi arabaları var yani biseyler yapmak isteseler bizim aldığımiz arabayi onlar 5 ayda borcunu bitirir. Eşimin ailesini pandemiden önce yemeğe götürdük yaşlılar diye gezdirelim dedim kayinvalidem koluma girmiş büyük abinin adı atıyorum memet kızım memet abin ev alsın peşinatlarını babanla biz vericez diyor onlarda yılda 1 kez tarımdan toplu para alıyorlar yaklaşık 60 bin civari. Yani takilsam öldürürüm tebessüm ettim et tabi anne ev alana destek olmak lazim dedim tabi kızım diyor Ne diyim para onun ben karışamam. Sende he de geç zaten yine eşine kalacak o evler eşinle iyi olmaya bak haksizliga uğradığında desin ki benim eşim çok değerli ona bunlar bunlar yapıldı ama o sabretti görmedi hep benim yanımda oldu diyebilsin yoksa senin annen onu dedi bunu dedi ye girersen omur bitmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…