Evlilik böyle birsey mi

Mlskurtast

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2017
335
113
Selam kızlar evleneli yaklaşık iki ay oluyor ben yoğun çalışıyorum eşim bana göre daha rahat bir meslekte..her akşam geliyoruz yemek tv yemek tv haftasonu arada çıkıyoruz eşim genelde İnstagramla ilgilenir bu rutinden inanılmaz sıkıldımmmm bu şekilde olması normal mi herkesin mi böyle lütfen yardım

Bekarken napiyordunuz?
Ben de evliligin ilk zamanlarında sıkılıyordum sonra daha alışıyor insan. Ortak ilgi alanları oluşuyor. Özgürlüğüne düşkün bir yapınız varsa hep biriyle durmak yoruyor olabilir. Çocuk olunca zaten sıkılmaya vakit kalmaz😅 Misafir alin, siz gidin. Haftasonlari gezin.
Selam kızlar evleneli yaklaşık iki ay oluyor ben yoğun çalışıyorum eşim bana göre daha rahat bir meslekte..her akşam geliyoruz yemek tv yemek tv haftasonu arada çıkıyoruz eşim genelde İnstagramla ilgilenir bu rutinden inanılmaz sıkıldımmmm bu şekilde olması normal mi herkesin mi böyle lütfen yardım

Sevdiğiniz aktiviteleri yapabilirsiniz akşamları yürüyüşe çıkın arada misafirliğe gidin evde sevdiğiniz yemeği beraber yapın daha çok yenisiniz rutine bağlamayın canınızda sıkılmaz

Hayır da bekarlarda da durum farklı değil:)) Ne beklıyodun ayda yılda bır iyi zaman gecır çok şükür de😁

Bekarken napiyordunuz?
Ben de evliligin ilk zamanlarında sıkılıyordum sonra daha alışıyor insan. Ortak ilgi alanları oluşuyor. Özgürlüğüne düşkün bir yapınız varsa hep biriyle durmak yoruyor olabilir. Çocuk olunca zaten sıkılmaya vakit kalmaz😅 Misafir alin, siz gidin. Haftasonlari gezin.
Genelde arkadaşlarımla oluyordum eğlenceli vakit geçiyordum su an inanılmaz monoton

Bi süre sonra hepimiz monotonlaşırız. Hergün hergün n'olacak ki başka. Günün büyük çoğunluğu işte geçiyor zaten. Ama sizinki biraz erken olmuş sadece.

Hayır normal değil, işten yorgun gelmek, yürümenin sohbet etmenin, bir yerlere gitmeye engel değil.

Herkes kendi alanini koruyarak devam ederse monotonluk olmuyor. Baktınız iş ihmalkarliga kadar geldi o zaman ben arkadaşımla kahve içmeye gidiyorum,alışverişe gidiyorum diyin haftada belli bir gün,o da çıksın siz cikinca. Hem birbirinizi ozlersiniz,hem de ayriyken yaşadıklarınizi anlatırsınız muhabbet olur. Ev içinde de baktınız telefonla çok haşır neşir,hemen iki kahve yapıp tutuşturun eline,ee günün nasıl geçti diye muhabbet acin. Cinsel hayatınız da aynı monotonluktan nasibini almamistim umarim:kahve: bu tekduzelik için daha çok erken cunku

Rutini bozmak için bir cabaniz var mı? Yani ben plan yapıyorum ama eşim uymuyor mu diyorsunuz. Ya da eşiniz bir şeyler planlıyor ama zevk almadiginiz etkinlikler mı?
Eğer plan yapmıyorsanız her gününüzün aynı geçmesi normal. Rutin sadece çocukları mutlu eder.

Siz ne bekliyorsunuz?Yapmak istediklerinize vaktiniz var mı yoğun çalıştığınızı söylemişsiniz.

X