Evlilik cinsellikten ibaret mii?

Ne bileyim cıvıl cıvıl uzun kollu tişörtler var, illa üşünüyorsa yani.
Ben aşırı derecede üşürüm bu yaşta kendime kazak yakıştırmam ki ben orta yaşa yakınım.
Tabii tercih meselesi bana ilginç geldi, yanlış düşünüyor olabilirim elbette.
34yasındayım ve kazak giyerim. Kazak diyince bunun omuz dekoltelı olanı var gogus dekoltelı olanı var tüllüsü var taşlısı var yani gözünüzün önüne illa ki balıkçı yaka, kalın şişle örülmüş olanı gelmesin :KK53: bazıları nice kıyafetten daha seksi duruyor yani en azından benımkıler öyle:KK48::KK48:

Yakınmalariniz konusunda onaylarım elbette evlilik sadece cinsellikten ibaret degil.Zincirin halkası seklinde birbirini ceker ilgi,alaka, uyum cinsellik bunlar ahenktir evet.

Herkesin de evliliginde esiyle ilgili ayni kapiya cikacak ufak tefek yakınmalardir normal.

Sevgililikteki bakıslardi ilgi alakaydi evlilikte olmaz demem ama olmadiginda es degistiginde ya da evlilik rutine bindiginde de asagidaki cumleleri kurmak ne derece dogru?
Eskilerden biriyle kismet olupta evlenseydiniz belki suan kocanizi hatirlayacaktiniz ah keske diye .
Lütfen ister istemez aklıma eskilerim geliyor buna beni esimin halleri itiyora getirmeyin mevzuyu kendinizde. BAHANE olur cunku:)

Evliliginizi hareketlendirecek monotonluktan cıkaracak seyler önerebilirim..Bazen duragan olur ama sevgi ve saygı varsa dogru yola girer evlilik.

🌸
Teşekkür ederim haklısınız 🤗 önerilerinize açığım oda büyük bi sorun zaten resmen sorunlar birbirini tamamlıyor bizde 😪

Ne bileyim cıvıl cıvıl uzun kollu tişörtler var, illa üşünüyorsa yani.
Ben aşırı derecede üşürüm bu yaşta kendime kazak yakıştırmam ki ben orta yaşa yakınım.
Tabii tercih meselesi bana ilginç geldi, yanlış düşünüyor olabilirim elbette.
bence her yaşta kazak giyilebilir, diğer arkadaşın dediği gibi her model kazak var. tabii şöyle kazaklar giymiyoruz aklınıza o gelmesin 🤣
images

İkiniz de o kadar küçücüksünüz ki şaşkınlıkla okudum.

İnsanın aşkından yandığı dönemler. Hemen hepimizin yaşadıklarımız az çok belli yani.

Nasıl bu noktaya geldiniz, eşin karakteri mi bu, o hayatından memnun mu bilemedim de rica ediyorum kazağı yatakta değil de hayatının hiç bir alanında giyme lütfen. Kazak var mı hâla ayol?

Kazak her yerde kışın mağazalarda görmediniz mi hiç
Valla kazak hep vardı hepte olucak hatta ben giyerim üşürüm bide üstüne hırka giyerim ama gün içinde yatakta değil tabiki

bence her yaşta kazak giyilebilir, diğer arkadaşın dediği gibi her model kazak var. tabii şöyle kazaklar giymiyoruz aklınıza o gelmesin 🤣
images
Tunik gibi ne güzel üşümektense giyerim sıcacık eskiden daha çok giyerdim kışın ağır olurdu buralarda

Kazak her yerde kışın mağazalarda görmediniz mi hiç
Valla kazak hep vardı hepte olucak hatta ben giyerim üşürüm bide üstüne hırka giyerim ama gün içinde yatakta değil tabiki
Bende üstüne hırka giyiyorum hatta bazen çok soğuksa o hırkayla da yatıyorum ya 🙈 ay cidden bende abartmışım biraz

Bende üstüne hırka giyiyorum hatta bazen çok soğuksa o hırkayla da yatıyorum ya 🙈 ay cidden bende abartmışım biraz
Sende öyle yatama ama hırka kazak ay kocan seks istese çıkarana kadar heves gidicek
Tobe tobe :KK70:

Beklentilerinizde çok haklısınız eşiniz odunluk yapıyor..

Ama hani yanağını öpmüşsünüz ya o ne çocuğunu öper gibi demiş.. Acaba sizden başka türlü bir ilgi mi bekliyor.. Mesela yanağından değil de dudağından öpmenizi, hem aşk hem de ona karşı arzu duyduğunuzu mu görmek istiyor.. Bir de yatakta nasıl kazakla yatıyorsunuz 🙈 ama neyse bahsettiğiniz adama kazak az bile mont ile yatsanız yeridir..

ben uzun kazak hiiiç sevmiyorum kalın olan bacaklarımı daha da kalın gösteriyor. bir de demode duruyor bence ne bileyim
Iste sana uzun kazak demode diğer arkadas kazak demode oyda bende uzun giyerim tunik gibi iyice dize kadar değil tabiki bende poponu kapatsin diye

He ya sonra şikayet ediyor kocam istemiyor yada cinsellik yok diye
Adam kazak kazak üstüne nereye ne yapsın :KK70: :KK70: :KK70:
Konu sahibi hatalı bır davranıs oldugunu kabul ettı en azından, baskaları carlıyor bide, kızıklı yıttıysım ni ilmiş hiii diye :KK53: :confused:

Konu sahibi hatalı bır davranıs oldugunu kabul ettı en azından, baskaları carlıyor bide, kızıklı yıttıysım ni ilmiş hiii diye :KK53: :confused:
Aman kızlık deme uzun zamandir yok bu sorun dikkatini cektimi :KK57:

Konu sahibi evet havalar serin biraz ama kazak penye annelerimizin giydiği penye romalı gecelik falan giyme:KK70:kazak giyen bunu da giyer
Gecelik giy bugün şaşırsin biraz adamcağız hatta iç çamaşırlarıyla yat anam ne oluyor benim hanima desin üşü üşüdükçe sokul adamın dibine dibine :KK8:

Bence esin bir odun..
Evlenmeden once de mi boyleydi?
Evlenince mi boyle oldu?
Hep soylerim ; ben buyum diye birsey yok.
Seven belli eder, ilgilenir, hissettirir.
Cok micik micik olmasa da bir sekilde anlarsin yani..
Bu sevgi degil, mecburiyet gibi geldi bana, kusura bakma..

Konu sahibi evet havalar serin biraz ama kazak penye annelerimizin giydiği penye romalı gecelik falan giyme:KK70:kazak giyen bunu da giyer
Gecelik giy bugün şaşırsin biraz adamcağız hatta iç çamaşırlarıyla yat anam ne oluyor benim hanima desin üşü üşüdükçe sokul adamın dibine dibine :KK8:
Kız kızlık degıldı demek ıstedıgım. Kazakla yattıysam ne olmus demek istedim incelterek hajaaj :KK53: :KK70: ama dogru dıyorsun, bugun yarın duser bı kızlık muhabbetı, kokuyu saldık hadi bakalım:KK70:

Yaşınız çok genç, ilgi beklemeniz gayet doğal, eğer size cinsel bir obje gibi yaklaşıyorsa ona istediğini vermeyin , ya adam gibi davransın ya da bişey beklemesin, genç yaşta bu zulümdür bir kadın için , bu arada çocuk var mı ve yeni evliyken nasıldı? Gerekirse çift terapisine gidin, evlilik tabiki de kuru bir cinsellik üzerine kurulu değildir, karşılıklı duygu paylaşımıdır...
Aa yazmamışım 2 çocuğumuz da var🤗 yeni evliyken vs çok iyiydi yaa.. sonra ailesinden dolayı çok sorunlarımız oldu daha bi kaç aylık evliyken sık sık tartışırdık filan... böyle böyle mi tükendi acaba diyorum ama ne bileyim sonuçta hepsi geçmişte kaldı. Her evlilikte olabilecek sorunlardı şimdi zamanla daha çok oturdu herşey 🤷🏻‍♀️

Sarkan meme konusundan bılıyorum ıkı cocugunuzun oldugunu :confused: gecelıge gecınce sonucu buraya da yazın lütfen:KK48:

Sarkan meme konusundan bılıyorum ıkı cocugunuzun oldugunu :confused: gecelıge gecınce sonucu buraya da yazın lütfen:KK48:
Ay gizli gizli buralarda gezer okurdum böyle tavsiyelerii denemek bugune nasipmiş :KK70: sonucu bildiricem kızlar benim odun aslan olur gecelikle görürse :KK70: :KK70: ya ama bi ikilem yaşıyorum acaba gerçekten sevmiyor da çocuklar vs var diye mecburiyet mi herşey? Akşam gecelik giyip, bana sevgin yoksa boşanalım mecbur değilsin filan demezsem iyi. Malum bunye alışkın değil :KK53:

Aa yazmamışım 2 çocuğumuz da var🤗 yeni evliyken vs çok iyiydi yaa.. sonra ailesinden dolayı çok sorunlarımız oldu daha bi kaç aylık evliyken sık sık tartışırdık filan... böyle böyle mi tükendi acaba diyorum ama ne bileyim sonuçta hepsi geçmişte kaldı. Her evlilikte olabilecek sorunlardı şimdi zamanla daha çok oturdu herşey 🤷🏻‍♀️
Allah bağışlasın çocuklarınızı 😊 Bence eşiniz içten içe size kin duyuyor olabilir zamanında onların istediği gibi davranmadınız diye , bizde arada tartışıyoruz aileler yüzünden umarım bu hale gelmeyiz , içten içe kızgınlık besliyor erkekler , sonrada ilgisizlik vb şeylerle cezalandırıyorlar güya, bence bilinç altında size kin ve öfke besliyor, yardım almanızda fayda var gibi , eşinizi çift terapisine ikna edin ..

X