Evlilik erkeği değiştirir mi?

Cici kizlardan Boomer esprileri gördükçe icim buruluyor yapmayın :) SAVUNMUYORUM. 26 yasinda bir adam 15 yaşında bir kizla birlikte oluyorsa bu bir tür sapkınlık = olmamasi gereken bisey. Ben başta iki ergen kactilar diye düşündüm. Ama adı pedofili değil gene de çünkü kadin 15 yasinda oldugunu söylüyor. 2022 yılının olayi da degil bu 7 sene oncesi. Evet ilerleyelim ama birbirini anlamayan insanlarla nasıl olacak bu. Pembeye kırmızı diyen dedelerim gibi insanlar görüyorum. 15 yasinda bi kadinla birlikte olan erkeğe pedofili de-ne-mez. Taciz kelimesi de abuse'u asla karşılamıyor. Çünkü cocuga işlenen suclarda kullanilir abuse istismar belki karşılar. Yani her seye cevap verdim artik bence, rahatlayalim haydi.

Bu boomer lafını da, boş yapma gibi her yere kullanıyorlar değil mi gençler? :)

"Kırsalda çok görülüyor, anneannelerimiz de 14 yaşında doğururdu" ile cümleye girince, oradan sonrası ne kadar uğraşsan da toparlanmıyor be Samantha. Çünkü konu çocuk, ergen olunca insanlar itina ile yazmaya çalışırlarken ve akıllarını binlerce çocuk gelin haberi istila edip öfkeye kapılırlarken, sen güle oynaya muhalefet olacak bir yerinden tutup giriyorsun ki senin de burada pedofililer konusunda ne derece ilginç fikirlerin olduğunu okudum. Yani "Boş yapma" yazabilirim tam da şimdi sana, cuk diye oturuyor. Hem daha z kuşağı olur, buyur.

Bu boomer lafını da, boş yapma gibi her yere kullanıyorlar değil mi gençler? :)

"Kırsalda çok görülüyor, anneannelerimiz de 14 yaşında doğururdu" ile cümleye girince, oradan sonrası ne kadar uğraşsan da toparlanmıyor be Samantha. Çünkü konu çocuk, ergen olunca insanlar itina ile yazmaya çalışırlarken ve akıllarını binlerce çocuk gelin haberi istila edip öfkeye kapılırlarken, sen güle oynaya muhalefet olacak bir yerinden tutup giriyorsun ki senin de burada pedofililer konusunda ne derece ilginç fikirlerin olduğunu okudum. Yani "Boş yapma" yazabilirim tam da şimdi sana, cuk diye oturuyor. Hem daha z kuşağı olur, buyur.
Yaşlı esprisi yapiosun diye dedim :) Ne ilginc fikrim varmis ya. Biriniz bisey soyluo hepiniz sonra ona inaniyor. Topluma saliverilecegi garanti olan bi adama sirt cevirmenin yanlis olduğunu ailesinden en azindan birinin başı bos birakmamasi gerektiğini söyledim ben orda da. Toparlamaya calismiorum. Pedofiliyse bu sizin dedeleriniz de pedofili o zaman diye ordan girdim. Ama bayiliosunuz birini ortaya atip linclemeye. Her konuda ayni sey dolu mu yapiosunuz siz simdi hemfikirken bile tartisiyoruz ben dogru bisey demiyorum ki bu duruma. Kim der buna normal. Kadinin kendisi bile dogru oldugunu düşünmüyor zaten. Ne duysaniz ahanda pedofili yaziosunuz. Ergenlige bile girmemis cocuklarla olana pedofili denir. Buna denmez. Bezdik valahi ya her seye sirf muhalefet olsun diye yaziosunuz konular devamli kilit.

X