Evlilik erkeği değiştirir mi?

Evlenilmiyor tabiki, neticede yanlış evlilik yapacak işte kactigi icin. Ben evlensin mi diyorum ya nasil böyle bisey anliosunuz. Zaten dedim kirsalda oluyor bunlar çoğunuzun ananesi o yasta hamiledir falan diye girdim konuya, bu kadar şaşılacak bisey degil günümüzde olmuyor oluşu gecmiste toplumlar tarafından yapıldigi gercegini ortadan kaldirmiyor dolayisiyla su an sayica az olsa da yapanlar var erken yaşta evlenmeyi. Onaylamiyorum tabiki. Konu ediyor oluşunuz sacma, adina pedofili deyip de dallandirip budaklandirip sadece.
En tahammül edemediğim şey de modern takılan tiplerin işine gelince yüz yıl öncesinin hatalı yada yanlış uygulamalarından örnek vermesidir. Karar verin gelişmiş misiniz çağdışı mısınız? sizin bu düz mantığınıza göre de on Onbeş kuşak önce insan kurban ediyorduk neticede . Ben de şimdi canım çekti diye gideyim bir insan kurban edeyim bu mantıkla. Eskiden yapılmış.

Hava mi bu :KK70: bununla da eziklenmezsiniz ya. Ister ingilizce ister turkce yazarim sana mi sorucam. Saçmalıyorsunuz ya çocuk çocuk.
İstiyorsanız ingilizce devam edelim konuşmaya. (Çevirmenim ama Türkçeyi olduğu gibi kullanıyorum.)

Bu arada ben havuç suyunu çok severim ama hiç böyle bir etki alamıyorum 🤣

Bana zorlama ve kasinti geliyor böyle konuşmak yazı dilinde kullanmak. Hoşlanmıyorum. Türkçesini kullanamiyo musun, taciz gayet bilinen bir kelime diye soruyorum.
Aslında yanlış olan bir dili seçersin o dili konuşursun. Böyle yarım o dil yarım bu dil ortaya karışık yapılması asıl insana özenti gelen

Ha bu arada İngilizce herhangi birisinin beni ezikleyebilecegi son alan olur muhtemelen.
Bugün birinci tekil ağızdan duymanin yakışık almadığı her lafı duydum cok şükür :KK70: herkeste bana karşı kendini iflah olmaz biçimde parlatma aşkı var niyeyse. En yüksek iqlular, en kültürluler, en iyi İngilizce bilenler burdaydi bugun cok şükür. Sayenizde doldum taştım.

Bugün birinci tekil ağızdan duymanin yakışık almadığı her lafı duydum cok şükür :KK70: herkeste bana karşı kendini iflah olmaz biçimde parlatma aşkı var niyeyse. En yüksek iqlular, en kültürluler, en iyi İngilizce bilenler burdaydi bugun cok şükür. Sayenizde doldum taştım.
Çağır ne zaman istersen gelirim, bir mesaj kadar yakınım sana beybisu.

Buradaki kimsenin aşık atamayacağı şey de belli. Siz bir günahkarlar kraliçesi seks tanrıçası arası bir şeysiniz. Nerede yüzyıllardır onaylanmayan seks içeren eylem var onu güzellersiniz. Taciz tecavüz aile içi seks olayları ve elbette pedofili.

Bana zorlama ve kasinti geliyor böyle konuşmak yazı dilinde kullanmak. Hoşlanmıyorum. Türkçesini kullanamiyo musun, taciz gayet bilinen bir kelime diye soruyorum.
Hoşlanmamaya devam edeceksin yapacak başka biseyin var mi. Kullanabilirim pek tabi al cevapliyorum napacaksan bu cevabi.

Kendinizden başka herkesi gerizekalı ve cahil sanıyorsunuz sanırım. Bir sizin beyniniz çalışıyor, burdaki diğer herkes manyak ve aptal. Dunning-kruger sendromu vakası olduğunu düşünüyorum.

Kendinizden başka herkesi gerizekalı ve cahil sanıyorsunuz sanırım. Bir sizin beyniniz çalışıyor, burdaki diğer herkes manyak ve aptal. Dunning-kruger sendromu vakası olduğunu düşünüyorum.
Bizim beynimiz en azından doğru yerde çalışıyor, Samantha gibi daha alt bölgelerde de çalışabilirdi 😂😂

Karşıdakini özellikle yanlış anlamaya çalışan insanlar aptal geliyor. Herkese aptal falan demedim. Faydalandigim insanlar oluyor pek tabii. Mahalle kavgasına cevirdiniz iyice ya. Ben kendimi övecek hicbir sey demedim ki. Bildigimiz seyleri mi yazıyoruz su an ne oluyor anlamadim.

Şöyle ki; ben hiç evlenmedim ancak çevremde evlenenler çok. Çoğu değiştiği kanaatinde. Aynı evde yaşamadan o kişiyi tanıyamıyorsun diyenler var. Ben duyduklarımı söylüyorum belki bu size yol gösterir.

Bence benim hayatımı elestireceginize herkes bı kendi hayatına baksın. Dört dörtlük hayat yaşıyormuş gibi karşıma geçip konuşmanızın bı alemi yok. Benim hayatım bu ve ben bunu kabullenmişken acaba size noluyo. Ben bunları yaşadım siz çocuklarınızı iyi yetiştirin yaşamasınlar.

X