evlilik için

yaramazki

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
14
2
30
ben evlenmek istiyorum ama kimse bana bakmıyor.görücü gelen kadınlar da ne bekliyorlar bilmiyorum.görüyorlar bir daha ses seda yok.bilmiyorum ne yapacağımı.bu zamanda herkes kendine buluyor.diziler değil ama arkadaşlarım hep evleniyor nişanlanıyor bunlar güzel şeyler.ben de istiyorum hayırlı birisiyle olmayı.hayatta çok yalnızım eşim olacak insanın bana hem arkadaş hem eş olmasını istiyorum.nasıl bulabilirim hayat yoldaşımı bilmiyorum.

Dua et canım Allaha sığın çevren yok mu arkadaş aracılığı vs olması için

Emin ol hiç beklemediğin bir zamanda oluyor bu işler. Birde nasip işi bu nasipte ne zaman varsa

Emin ol hiç beklemediğin bir zamanda oluyor bu işler. Birde nasip işi bu nasipte ne zaman varsa
nasibin hiç bi mantığı yok ki.rastgele oluyor herşey.o kdar dua ediyorum buna rağmen.

Kafanı takarsan mutsuz olursun akışına bırak kaderinde varsa öyle de olsa böyle de olsa gelir seni bulur ve bir gün iyi ki oncekiler olmadı dersin

ben evlenmek istiyorum ama kimse bana bakmıyor.görücü gelen kadınlar da ne bekliyorlar bilmiyorum.görüyorlar bir daha ses seda yok.bilmiyorum ne yapacağımı.bu zamanda herkes kendine buluyor.diziler değil ama arkadaşlarım hep evleniyor nişanlanıyor bunlar güzel şeyler.ben de istiyorum hayırlı birisiyle olmayı.hayatta çok yalnızım eşim olacak insanın bana hem arkadaş hem eş olmasını istiyorum.nasıl bulabilirim hayat yoldaşımı bilmiyorum.
Kaç yaşındasınız?

Canim hic takma kafana bu isler planla programla olmuyor bir bakmissin yarin karsina cikmis. Allah hayirlisini nasip etsin.

Evlendikten sonra daha çok yalnızlaşma ihtimali de oluyor yalnız.. Dua et hakkında hayırlısı olsun ...

X