Evlilik Sitesi,Boşanma,Şiddet,Yalancı Ötesi Pis Herif

sen yine tam aldatılmış sayılmazsın ben 1.5 2 senedir neredeyse aldatiliyormusum canım ve hala boşanmadık. boşanacak gibi de değiliz gizli telefonunu Yakaladım ama bosayamadim henüz. ama her gün aynı düşünceler kemiriyo kafamı ne kadar af dilesede ağlasa da sürünsün hiç gülmesin allah sorsun en başta . hakkım da helal değil. bunlara sokak kadını olacak dengi dengi beraber boynuzlasinlar biz yapmiyoruz ya kötüyüz. bunların ayağına sikacan bezine kadar da alcan elimize muhtaç olsunlar.

Siz nasıl aldatıldınız. Ben de ikinci telefon yakaladım. Benim aşağılık eşim sanal yolla pek çok kez aldatmış beni. Çoğu nişanlılık ve sevgililik döneminden

Aldatmasını geçtim bebeğinizin ölümüne sebebiyet vermiş.
Nasıl bu adamı şikayet etmediniz yada ettiniz mi?
Birde sanki şöyle anladım yanlışsam düzeltin, önce dövülüp bebeğiniz kaybettiniz sonra mı aldatma oldu?

daha cok yeni sanirim ama umursamamayi dene
benim merak ettigim cocuk dayak yerkenmi dustu yada dayak yediginiz icin ?

Siz nasıl aldatıldınız. Ben de ikinci telefon yakaladım. Benim aşağılık eşim sanal yolla pek çok kez aldatmış beni. Çoğu nişanlılık ve sevgililik döneminden
bende evde gizli telefonunu yakaladım annemlerde kalmıştım oğlumu bırakmak için sabah hastaneye gidecektim. gitmeden eve uğradım eşim uyuyodu evde bende çamaşırları katlayıp yerleştiriyodum ki telefon buldum camasir çekmecesinde. şok geçirdim resmen hiç beklemiyodum

Çok üzüldüm... Çok zor dönemden geçmişsin.. Allah hakedene er ya da geç hak ettiğini verir.. yeni hayatında bol şans dilerim kardesim, kendine odaklanan derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…