Evlilik Sitesi,Boşanma,Şiddet,Yalancı Ötesi Pis Herif

Ay çok uzun oldu ama okuyun biriniz ,çok sinirlendim. Durum :
Boşanma günü verilmiş. Şiddetin türlüsünü uygulayan pislik mesaj yoluyla türlü özürler dilemiş,kabul edilmemiş. Aldatılma olayı şöyle;

Bu adamın telefon geçmişinde kötü videolar buldum. 4 aylık evliydik. 2 tane ve youtubedan izlenebilecek seviyede ama kötü işte. Virüs girdi dedi. Gecenin bir yarısı kavga ettiğimiz gün uyanıp izlemiş. Dünyayı başına yıkmıştım. Sonra feci bir güvensizlik oldu. Yine yaptı yine inandım. Saftım o zamanlar.

Facebook hesabı, instagramı ortaya çıktı bana hiçbir hesabım yok demişti. Bir sürü kadın kız, eski hesabım dedi. Hatta bilindikleri yetmemiş VK diye bir rus sitesine de üye. Ruslanaları, veraları takiplemiş abuk sabuk videolar izlemiş. Sherlock gibi şifrelerini bir bir kırdım. Buldum. Bekarken açtığını söyledi ama instagrama bağlı facebook hesabının bildirimleri yeni filan... Neyse. Ben saftirik , ben sevdiğime ne biçim suçlamalar yöneltiyorum diyorum içimden.

Bir gün bu kişiyle oturuyorduk, o isim zühtücan olsun , zühtücan çok güzel bir isim eskiden internette bu ismi kullanıyordum sence bu isim güzel mi diye bir soru yöneltti. Ben de bilmem senin ismin daha güzel dedim.

Olay üzerinden bir hafta sonra bu, işte nöbetçiyken ,akıllı telefon kullanmıyorken ; benim telefonda açık olan emailine bir mesaj geldi, '' sayın zühtücan eğitim bilgini güncelledin ''diye. Sabah uyandığımda profili inceledim mesaj yok. 2014'te birilerine mesaj atmış o da nasılsın yazmış gördüğü herkese ve cevap alamamış , kimse de buna yazmamış zaten sonradan ücretli yapmışlar mesaj atımını :KK70: Ama nasıl kan beynime sıçradı. Bu görünen kısmı gece boyu içim sıkıldı uykumdan uyandım durdum. Ve tuhaftır bu olaylar olurken hep aptal yerine konulma hissi-kalp sıkışması ikilisi içime gelip yerleşiyordu. O his gelince bir şeyleri karıştırıyordum ve, buluyordum. :KK43:

Eve gelince sakince ne yaptığını sordum. Arkadaşın telefonuyla bütün gece oyun oynamış. Zaten 1 e kadar benimle konuştu, seni çok seviyorum yazmış ! ve evlilik sitesine gece 1 buçukta girmiş. Evlilik sitesine girdiğini gösterdim, evli bir insan niye girsin evlilik sitesine girse bile can sıkıntısındandır diyor. Canı sıkıldığında ? şeklindeki vurguyla soru anlamı verilen soruyu sormuştum tabi. Üstüne gidince de bana diyor ki '' şu uğraştığın şeye bak, gelme bunlarla benim karşıma ben seni aldatmadım ,bana inanmıyorsun yapmam ben öyle şey, mustafa girmiştir (arkadaşı) '' Karşısına gelmek... O an sadece nefret ettim. Bir sürü şey söyledim ,boşamaya kesin karar kıldım ama hamile olduğumu öğrendim.

O günden sonra soğukluk girmişti ,sonra şiddet uyguladı, çocuk düştü,uzatmaları oynadık,boşanıyoruz... ama ben hala bu olaya hala takık vaziyetteyim. Dün hiç mesaj atmayan ,pisliği kıvrandıran ben, '' En büyük pişmanlığım yüzüne tükürüp seni boşamamak ,evlilik sitelerinde gezen bir adamı koca diye yanımda dolaştırmaktı. süprüntü kadınlarla arana girdiğim için özür dilerim ,inşallah yeni eşin seni herkesle sanal olarak da değil en düşük biçimde aldatıp , suratına baka baka sen uyduruyorsun ben masumum der,hatta sana hastalık bulaştırır. Hakkımı helal etmiyorum. '' Ay çok kötü demişim ama içim soğudu.

cevap : '' Ben herşeyden vazgeçtim,perişanım, ne olursa olsun artık bu olmayan şeyleri olmuş gibi yaşaman yüzünden benim hayatım yandı. Telefonda konuşalım konuşmak istersen ara mesaj yolunu kapatıyorum. ''

Dünden beri sinir içindeyim. Bu ş..siz 4 aylık evliyken bana tokat attı, bununla evlenmek için herkesi karşıma aldım , kendimi ailemi okulumu çiğnedim. Her sözü yalan, çıkar... Hayatta tek derdi para. Bana türlü türlü alçaklıklar yaptı ,evden kovdu, iftira attı, anası babası ailesi hepsi aynı ayrı kötü kalpli. Ben perişan vaziyette ,beş parasız darp edilmiş şekilde evime geldim biri sormadı öldün mü kaldın mı diye. İnsanlıkları batsın. Adamın yanı demek bataklık demekti. Hergün öz saygımı yitirdim. Defalarca kendimi öldürmeyi düşündüm. Bir kere ilaç içtim. Ama her gün bağırıp çağırarak susturmaya çalışan, sen ağzını açınca kendini yakmaya çalışıp kafasını duvara vuran, küfür eden psikopat bir adam.. Tanrım yeniden yüzünü görmemeye dua ediyorum her gün.

Hayatı yanmadı ama yakacağım. İşten de attıracağım, maddi manevi 2 tane daha tazminat davası açacağım. Lütfen bir şey söyleyin sakinleştirin beni. Şiddet üstüne böyle saçma sapan aldatılmak, üstüne uyduruyorsun lafı artık bu adama neler yapmak istemiyorum tarifi yok ! Aklıma gelince bile deliriyorum. Sürekli kendi kendime sen bana ne hakla vurursun, sen beni nasıl kandırdığını zannedersin diyip duruyorum. Hayır egoist değilimdir ben... Bir şiddeti, bir yalanları, bir iftiraları. Ne güzel sakindim içime semum mu girdi acaba :KK70: Of...Boşanma davası 3 ay sonra ilk celsesi. Bu sürede eşimin eşkalini versem üç ay hastanelik etseniz...
sen yine tam aldatılmış sayılmazsın ben 1.5 2 senedir neredeyse aldatiliyormusum canım ve hala boşanmadık. boşanacak gibi de değiliz gizli telefonunu Yakaladım ama bosayamadim henüz. ama her gün aynı düşünceler kemiriyo kafamı ne kadar af dilesede ağlasa da sürünsün hiç gülmesin allah sorsun en başta . hakkım da helal değil. bunlara sokak kadını olacak dengi dengi beraber boynuzlasinlar biz yapmiyoruz ya kötüyüz. bunların ayağına sikacan bezine kadar da alcan elimize muhtaç olsunlar.

sen yine tam aldatılmış sayılmazsın ben 1.5 2 senedir neredeyse aldatiliyormusum canım ve hala boşanmadık. boşanacak gibi de değiliz gizli telefonunu Yakaladım ama bosayamadim henüz. ama her gün aynı düşünceler kemiriyo kafamı ne kadar af dilesede ağlasa da sürünsün hiç gülmesin allah sorsun en başta . hakkım da helal değil. bunlara sokak kadını olacak dengi dengi beraber boynuzlasinlar biz yapmiyoruz ya kötüyüz. bunların ayağına sikacan bezine kadar da alcan elimize muhtaç olsunlar.
Siz nasıl aldatıldınız. Ben de ikinci telefon yakaladım. Benim aşağılık eşim sanal yolla pek çok kez aldatmış beni. Çoğu nişanlılık ve sevgililik döneminden

Aldatmasını geçtim bebeğinizin ölümüne sebebiyet vermiş.
Nasıl bu adamı şikayet etmediniz yada ettiniz mi?
Birde sanki şöyle anladım yanlışsam düzeltin, önce dövülüp bebeğiniz kaybettiniz sonra mı aldatma oldu?

daha cok yeni sanirim ama umursamamayi dene
benim merak ettigim cocuk dayak yerkenmi dustu yada dayak yediginiz icin ?

Siz nasıl aldatıldınız. Ben de ikinci telefon yakaladım. Benim aşağılık eşim sanal yolla pek çok kez aldatmış beni. Çoğu nişanlılık ve sevgililik döneminden
bende evde gizli telefonunu yakaladım annemlerde kalmıştım oğlumu bırakmak için sabah hastaneye gidecektim. gitmeden eve uğradım eşim uyuyodu evde bende çamaşırları katlayıp yerleştiriyodum ki telefon buldum camasir çekmecesinde. şok geçirdim resmen hiç beklemiyodum

Çok üzüldüm... Çok zor dönemden geçmişsin.. Allah hakedene er ya da geç hak ettiğini verir.. yeni hayatında bol şans dilerim kardesim, kendine odaklanan derim.

X