Şüpheli mesajlar

Doğru değil onu anlatmak istiyorum evet borsa grupları var ama hiçbir grubun admini kalkıp özelden msj atmaz hatta sabitlenmiş msj atar size benmişim gibi yazanlara inanmayın diye bunu anlatamadım size borsa grubunda üyelerden kazancınız olmaz tek kazancı bilgi paylaşımı fenomen olma ego tatmini şu bu başka artısı yok daha fazla para için konuştum olayı hikaye
Ha anladım ben gruptan değildir o insanlar manasında dediniz sandım da. Tabiki yalan yoksa dedim ne alaka daha çok kazanmak için sen para için kendini satacaksan uzağa gitme bak otoyolda insanlar bekliyor senle onlar gibi dur versinler paranı. Gelmiş ağlıyor yüzüme bakma ama çocuğa kıyma diye. Sanki kıyan o değilmiş gibi
 
Ay ne yaptiniz umarim iyisinizdir siz de bebeğiniz de. Nolur sikmayın canınızı ne sizden onemli ne de sizi etkileyecek kadar önemliler. Hayat bu, yaşıyoruz böyle şeyleri ama bilin ki geçecek hissettikleriniz. Umarim sizin ve bebeğiniz için en güzel kararı vermişsinizdir
 
Konuşmuş mu evet, bitmiştir o halde. Aldatma oluyor bu düpedüz, illa bir araya gelmek zorunda değiller. Önemli olan niyetini bozmuş olması. Keşke en başında yazışmaları takip etmek yerine kendinize görüntüsünü alsaydınız. Çünkü o tarz uygulamalarda karşı tarafa bildirim gideceği çok belli. İlla bir kanıta da ihtiyacınız yok. Nice bu şekilde boşanan insanlar var.

Kaç kişi o esnada sakin şekilde aylarca kanıt toplayabilir ki. Yani annenizi de anlayamadım? Çocuğun var yazık. Siz şimdi boşanmasanız olmamış gibi sayabilecek misiniz her şeyi çocuk! için. Yani çocuk olması beyine reset atıp her şeyi unutturmuyor ki, Her yüzüne baktığınızda bunu hatırlayacaksınız, öfke hissedeceksiniz, en ufak bir şeyde yükselecekseniz. O zaman da çocuğa yazık değil mi?
 
Son düzenleme:
Hanımlar merhaba
Foruma çok eskiden üyeydim ve bayaadır girmiyordum. Burada çok aldatma hikayesi okuyup saydırdım. Ama kendi başıma gelince mal gibi oldum. uzun yazmışım kusura bakmayın lütfen bir okuyup akıl verin bana.
4 yıllık evliyiz 11 aylık da bir bebeğim var. Eşim evden işe işten eve bir tip öyle akşam gezmesi arkadaş takılmaları yoktur. Bende salak gibi hep güvenmişimdir. Bunun Twitter’da bi borsa hesabı var sahte isimle. 30 bine yakın takipçisi var telegramda grubu var kendince bişeyler yapıyor.
Bende rahat bi insanım salak gibi güvendiğim için dalga geçerim arada aşkım bak bize tüyo ver diye yazan kadınlar olursa sakın kanma diye. Neye güveniyorsam. Hiç öyle açıp kurcalamam da bişeyini.
Cumartesi gecesinden beri bebeğim çok ateşliydi hiç uyumadı bizi de çok yordu. Hastayken de babasına çok düşkün oluyor. Bugün yapıştı yine babasına içeri gittiler telefonu benim olduğum odada kalmış şeytan dürttü bi bakayım dedim. Çok nadir karıştırırım bişeye de denk gelmediğimden detay bakmam ama bakmak lazımmış. Açık uygulamalarda Telegram açık onda da arşivli sohbetler açık kalmış. Bu zamana kadar oraya bakmak hiç aklıma gelmemişti. Bi kadına bebeğimin ateşlendiği gece mesaj atmış Pişt demiş kadın ? Atmış ben x ( Twitter adını yazmış) kadın soğuk cevap vermiş beklediği cevabı alamamış bu yazmış ki e biz senle nasıl eğlenirdik ne bu soğukluk demiş kadın da demiş ki yorgunum. Eşim üzdün yazmış kadın bi kaç bişey daha yazmış trip atmış buna konuşma orada kalmış. Tam o ara çocuk çok ateşlenip ağladı ağlamasa devamı gelirdi kesin.
Yine arşivde 2 sohbet daha var farklı 2 kadınla ama içeriği temizlenmiş. Ben bunları görünce bi dondum kaldım. Yüzüm modum düştü direkt evden kovmak istedim sadece. Sonra dedim ki dur sakin olayım şunun telegramını kendimde açayım. Hepsini yaptım oturumu açtım takipteydim eline aldı telefonu Telegram bildirim atmış mesajlarına erişildi diye tüm oturumları sonlandırdı hesapta gitti. Üstüne korkusundan tüm telefonu sıfırladı.
Tabi benim surat asık canım konuşmak istemiyor bu başladı noldu noldu diye demedim bişey ama elimde değil sinirimden içimde volkan patlıyor. Durdu yoksa sen mi girdin telefonuma dedi. Canında sıkkın sen girdin demi dedi niye telefonunda canımı sıkacak ne var dedim. Ben seni zarflıyorum sen beni zarflıyorsun dedi. Silinmiş fotoğraflarını gördüm diye bi zarf attım o anda baktım bi rengi değişti ama eminde olamıyor. Ne vardı söyle o zaman falan yapıyor. Ben senin telefonunu karıştırmıyorum çok ayıp yaptığın triplerine girdi haklı çıkmaya çalıştı baktı ki ben çok ciddiyim. Çocuğun ateşi varmış da bana zaman ayıramamış gibi davrandı.
Bi dedim söyleyeyim yazıştıklarını ama silindi inkar edecek. Keşke belli etmeseydim ama dayanamadım sinirimden keşke bildirim gitmeseydi telegramdan elimin altında olacaktı herşey.
Evden defol diye atmak istiyorum. Bir muhtaçlığım yok ona işim var gayet güzel maaşım var. Evli arkadaşlar Allah korusun ama kendiniz yaşamış gibi düşünüp bana mantıklı bir yol gösterebilir misiniz siz olsanız ne yapardınız
ortada yanlış bir şey olmasaydı o mesajları silmezdi. aldatmış veya teşebbüste kalmış.
bu saatten sonra güvenir miydim böyle adama, hayır.
pişkince ne gördün diye seni zarflamaya çalışması da mide bulandırıcı.
 
X