Şüpheli mesajlar

Aldatılmak sanal da olsa gerçek de olsa unutulmuyor. Çocuk için diyorsanız da bi yerden patlıyor.
gerçekten unutup evlilik hayatınıza dönebilecekseniz devam edin ama yok unutamam çocuğum için evliliği sürdürürüm derseniz o çocuk kavgalı tartışmalı bi evde büyüyecek hiç sürmese daha iyi olucak. Maaşınız iyiyse zaten sizde en fazla 1 2 sene katlanır yol verirsiniz kimsede çocuğunuzu sizden alamaz.
Kavga etmem büyük ihtimal ama kendimi tanıyorum solar giderim buna belli etmemek için içime attıkça. Bu sefer de çocuğuma iyi annelik yapamam. Oğlum çok düşkün babasına onun için katlansam diyorum ama evladım ne kadar değerli olsa da kendime bunu yapmak istemiyorum

Aynen şunu yaz. " Evde konuşarak eğlenebileceğin bir karın varken anonim manonim başka kadınla çok eğleniyorsan(!) bu senin problemin o kadar da salak değilim ya yatakta basana kadar saf rolü oynamamı istiyorsun herhalde:) Ben çocuğumu düşünüyorum merak etme çocuğu ateşliyken aklına karı kızla yazışmak gelen sen, bana lütfen ebeveynlik öğretmeye kalkma"
Bi daha asla hesabı vs olmayacakmış kimseyle yazışmayacakmış yazdığımda kandırmaya çalışma cevabı da bu. İyi kandırmış bu zamana kadar demekki benim gibi salağı daha kaldırabileceğini sanıyor

o da doğru kendi de çocuğu için ayırır zaten diye düşünmüştüm ama dediğiniz gibi evliyken gözü dışarıda olan bekarken iyice gözünü dışarıya dikip onlara harcar. Benim istemem deme sebebim onlar için bile muhatap olmak istemiyorum.
Demin mesaj atmış diyor ki borsa camiası böyleymiş o daha çok kazanmak için öyle konuşmak zorunda kalmış. O paraları al bi yerine sk demeyi çok istedim o yüzden alsın parasıyla mutlu olsun
Bu olay yokmuş gibi davranın şuan diken üzerinde tüm delil ve kanıtları yok edecek. Bırakın rahatlasın ve gevşesin . Bosanacaksaniz tüm haklarınızı lütfen sonuna kadar fazla fazla alın

Beklesem uzun süre beklemem gerekir. İstesem anlık telefonundan kimle ne yazışıyor modem üstünden takip edebilirim vaktim olup uğraşsam. Böyle yeteneklerimi bildiği için yapmaz. Bir kaç değil de belki en az 8 9 ay geçip tümden unutturdum diye düşününce tekrar başlar o kadar süreye de ben katlanamam. Yüzsüz sabah gelmiş naptım gel öpeyim diyor. Ben gözünün içine bakmaya iğreniyorum o bana öpeyim diyor.
Sonradan yazdiklarinizi okudum,
Devam edebilmek icin saglam bir psikoloji, sinir ve de mide gerekir size.

Demin konuştum zaten adliyeler kapalı anne babamın bayramı zehir olmasın. Pazartesi bu işi çözüyoruz dedim. Önce inkar etti sonra beni suçladı benim yazdığımı okuyan onu aldattı sanırmış yaptığı aldatma değilmiş. o zaman bende konuşayım böyle erkeklerle dedim tamam gitme yeterki sende konuş diye saçmaladı. En son çocuk üzerinden duygu sömürüsü yapıyordu engelledim. Annemde bizde anlatmadım bişey korkusundan gelemiyor yanımıza annem giderken defol evden git sende dedim
Ay yok artık ne biçim adam bu ya

Telefonunu alın elinden,madem anlıyorsunuz didik didik edin,en azından soru işaretleriniz kalmaz. Telefonu vermezse zaten gördüğünden çok daha fazlası olduğuna emin olursun.

Düşünecek çok bir şey yok aldatmış işte
Hatta "biz seninle ne kadar eğlenirdik" demiş kadına belki de sadece sanalda bile kalmamış olabilir bu iş

Telefonunu alın elinden,madem anlıyorsunuz didik didik edin,en azından soru işaretleriniz kalmaz. Telefonu vermezse zaten gördüğünden çok daha fazlası olduğuna emin olursun.
Dün gece sıfırladı tümden yine de demin abartıyorsun vs dedi ver telefonu dedim hiç bişey veremem dedi sizce hiç verir mi telefonunu

Çok akıllı kendince yeminler ediyor kimseyle görüşmemiş ki benim tepkimi gören onu aldattı sanarmış. Bunu bizim için yapmış daha çok para kazanmak için borsa camiası böyleymiş.
Bi de diyor ki tamam gitme sende konuş istediğinle
Allah hepsinin cezasını versin
Ahahaha. Aynı şeyi benim boşandığım eski eş de söylemişti. Sen de konuş başkaları ile ama gitme demişti. Heee bide şey dedi: ben senin birileri ile benim gibi konuştuğunu görsem, beni sevdiğini bildiğim için affederdim dedi. Resmen aynı savunmayı yapıyorlar

Hanımlar merhaba
Foruma çok eskiden üyeydim ve bayaadır girmiyordum. Burada çok aldatma hikayesi okuyup saydırdım. Ama kendi başıma gelince mal gibi oldum. uzun yazmışım kusura bakmayın lütfen bir okuyup akıl verin bana.
4 yıllık evliyiz 11 aylık da bir bebeğim var. Eşim evden işe işten eve bir tip öyle akşam gezmesi arkadaş takılmaları yoktur. Bende salak gibi hep güvenmişimdir. Bunun Twitter’da bi borsa hesabı var sahte isimle. 30 bine yakın takipçisi var telegramda grubu var kendince bişeyler yapıyor.
Bende rahat bi insanım salak gibi güvendiğim için dalga geçerim arada aşkım bak bize tüyo ver diye yazan kadınlar olursa sakın kanma diye. Neye güveniyorsam. Hiç öyle açıp kurcalamam da bişeyini.
Cumartesi gecesinden beri bebeğim çok ateşliydi hiç uyumadı bizi de çok yordu. Hastayken de babasına çok düşkün oluyor. Bugün yapıştı yine babasına içeri gittiler telefonu benim olduğum odada kalmış şeytan dürttü bi bakayım dedim. Çok nadir karıştırırım bişeye de denk gelmediğimden detay bakmam ama bakmak lazımmış. Açık uygulamalarda Telegram açık onda da arşivli sohbetler açık kalmış. Bu zamana kadar oraya bakmak hiç aklıma gelmemişti. Bi kadına bebeğimin ateşlendiği gece mesaj atmış Pişt demiş kadın ? Atmış ben x ( Twitter adını yazmış) kadın soğuk cevap vermiş beklediği cevabı alamamış bu yazmış ki e biz senle nasıl eğlenirdik ne bu soğukluk demiş kadın da demiş ki yorgunum. Eşim üzdün yazmış kadın bi kaç bişey daha yazmış trip atmış buna konuşma orada kalmış. Tam o ara çocuk çok ateşlenip ağladı ağlamasa devamı gelirdi kesin.
Yine arşivde 2 sohbet daha var farklı 2 kadınla ama içeriği temizlenmiş. Ben bunları görünce bi dondum kaldım. Yüzüm modum düştü direkt evden kovmak istedim sadece. Sonra dedim ki dur sakin olayım şunun telegramını kendimde açayım. Hepsini yaptım oturumu açtım takipteydim eline aldı telefonu Telegram bildirim atmış mesajlarına erişildi diye tüm oturumları sonlandırdı hesapta gitti. Üstüne korkusundan tüm telefonu sıfırladı.
Tabi benim surat asık canım konuşmak istemiyor bu başladı noldu noldu diye demedim bişey ama elimde değil sinirimden içimde volkan patlıyor. Durdu yoksa sen mi girdin telefonuma dedi. Canında sıkkın sen girdin demi dedi niye telefonunda canımı sıkacak ne var dedim. Ben seni zarflıyorum sen beni zarflıyorsun dedi. Silinmiş fotoğraflarını gördüm diye bi zarf attım o anda baktım bi rengi değişti ama eminde olamıyor. Ne vardı söyle o zaman falan yapıyor. Ben senin telefonunu karıştırmıyorum çok ayıp yaptığın triplerine girdi haklı çıkmaya çalıştı baktı ki ben çok ciddiyim. Çocuğun ateşi varmış da bana zaman ayıramamış gibi davrandı.
Bi dedim söyleyeyim yazıştıklarını ama silindi inkar edecek. Keşke belli etmeseydim ama dayanamadım sinirimden keşke bildirim gitmeseydi telegramdan elimin altında olacaktı herşey.
Evden defol diye atmak istiyorum. Bir muhtaçlığım yok ona işim var gayet güzel maaşım var. Evli arkadaşlar Allah korusun ama kendiniz yaşamış gibi düşünüp bana mantıklı bir yol gösterebilir misiniz siz olsanız ne yapardınız
Yani bu size göre şüpheyse yatakta basmayı falan bekliyorsunuz herhalde ne şüphesi eşin aranıyor

Çok akıllı kendince yeminler ediyor kimseyle görüşmemiş ki benim tepkimi gören onu aldattı sanarmış. Bunu bizim için yapmış daha çok para kazanmak için borsa camiası böyleymiş.
Bi de diyor ki tamam gitme sende konuş istediğinle
Allah hepsinin cezasını versin
Borsa camiası böyle miymiş? Eşin muhtemelen kendince işlem grubu kurmuş onun üyelerden kazancı yok ki ne alaka sallıyor sakın yeme bırak kazancı insanı kötü bile eder ne alaka grubun sahibi bana yazacak dolandırıcı sanar engellerim ne sohbeti

Ahahaha. Aynı şeyi benim boşandığım eski eş de söylemişti. Sen de konuş başkaları ile ama gitme demişti. Heee bide şey dedi: ben senin birileri ile benim gibi konuştuğunu görsem, beni sevdiğini bildiğim için affederdim dedi. Resmen aynı savunmayı yapıyorlar
Kendilerini aklamak için bile yalan söylüyorlar. Atmış kurtulmuşsunuz darısı benim başıma inşallah

Borsa camiası böyle miymiş? Eşin muhtemelen kendince işlem grubu kurmuş onun üyelerden kazancı yok ki ne alaka sallıyor sakın yeme bırak kazancı insanı kötü bile eder ne alaka grubun sahibi bana yazacak dolandırıcı sanar engellerim ne sohbeti
Yok doğru borsa grubunda olan insanlar grubun üyesi onu biliyorum. Ama karşıdaki kadının da konuşası varmış demekki çok eğlenmişler yetmemiş bizimkisi cumartesi tekrar yazmış Allah’ın cezası

Canim cinsellik yasamis olabilir mi nedemek eglendik falan kadinda o yuzden ilgisiz olabilir günahını almiyim ama

Canim cinsellik yasamis olabilir mi nedemek eglendik falan kadinda o yuzden ilgisiz olabilir günahını almiyim ama
Mesleği gereği böyle şeylerden çekinir. Mesela servisleri yok kurumlarının arabayla yakın olanlar toplaşıp gidiyor bu hep şey der tek kadın olacağı gün olur arabada iftira atar dedikodu çıkar iş yerimde falan diye kendince bi düşünce yapısı var. Ha şu da var 2 gün önce sorsan ay benim kocam çok sadık derdim belki de yatmıştır Allah cezasını versin yatsa da yatmasa da beni böyle bi hale soktu.
Anneme anlattım durumu önce ayrıl evet dedi şimdi mesaj atıyor ani karar verme çocuğuna yazık bak diye akşam kayınvalidemleri çağıracağım bilsinler. Bi de yarın bayram gezmesi beklemesin kimse bizden

Mesleği gereği böyle şeylerden çekinir. Mesela servisleri yok kurumlarının arabayla yakın olanlar toplaşıp gidiyor bu hep şey der tek kadın olacağı gün olur arabada iftira atar dedikodu çıkar iş yerimde falan diye kendince bi düşünce yapısı var. Ha şu da var 2 gün önce sorsan ay benim kocam çok sadık derdim belki de yatmıştır Allah cezasını versin yatsa da yatmasa da beni böyle bi hale soktu.
Anneme anlattım durumu önce ayrıl evet dedi şimdi mesaj atıyor ani karar verme çocuğuna yazık bak diye akşam kayınvalidemleri çağıracağım bilsinler. Bi de yarın bayram gezmesi beklemesin kimse bizden
Allah yardimcin olsun canim. Ne guzel yuvalarini bozuyorlar boyle yaparak. Hic yakalanmayacaklarini dusunuyorlar herhalde

Yok doğru borsa grubunda olan insanlar grubun üyesi onu biliyorum. Ama karşıdaki kadının da konuşası varmış demekki çok eğlenmişler yetmemiş bizimkisi cumartesi tekrar yazmış Allah’ın cezası
Doğru değil onu anlatmak istiyorum evet borsa grupları var ama hiçbir grubun admini kalkıp özelden msj atmaz hatta sabitlenmiş msj atar size benmişim gibi yazanlara inanmayın diye bunu anlatamadım size borsa grubunda üyelerden kazancınız olmaz tek kazancı bilgi paylaşımı fenomen olma ego tatmini şu bu başka artısı yok daha fazla para için konuştum olayı hikaye

Borsadaki telegram gruplarina takilan adamlardan bazilari bircok kadinla yazisiyor..Fiziksel olarak hele ayni sehirdeyse aldatabilir...Borsada yardimci olmak ayagina adam kadina msj atiyor sonra muhabbeti kadin izin verirse ilerletmeye calisiyor...Ozellikle evden ise isten eve evli erkeklerin disardaki kadinlara ulasma araci bu borsa kanallari...

X