Evlilik sonrası alınan kilolar :(

Evde spor yapanlar nasıl başarıyor ya vallahi bravo. Biri bana zorla spor yaptirmazsa hayatta yapamam bu yüzden 2 yıl plates kursuna gittim.Hoca zorla toparladı beni.şimdi hamileyim 7.5 ayda 10 kg aldım bakalım sonrası ne olacak

Evet mutfaga düskünüm ozellikle tatlı kurabiye tarzı seyler cok yaparım yapmadıgımda esim ister mecburen yapıncada dayanamayıp yiyorum bende
Yaptığınız şeylerin sağlıklı versiyonlarını internetten araştırıp yapabilirsiniz. Tadı aynı olmuyor tabii ki ama eşinize pasta börek yapıp da sizin sebze yiyip kilo vermeniz çok zor malesef. Eşinizden belki dışarda yemesini isteyebilirsiniz hamur işi tarzı şeyleri

Bir de maddi sıkıntınız yoksa spor salonuna yazılabilirsiniz hem dışarda tek başınıza yürümemiş olursunuz hem de para verdiğiniz için ihmal etmezsiniz.

Evde spor yapanlar nasıl başarıyor ya vallahi bravo. Biri bana zorla spor yaptirmazsa hayatta yapamam bu yüzden 2 yıl plates kursuna gittim.Hoca zorla toparladı beni.şimdi hamileyim 7.5 ayda 10 kg aldım bakalım sonrası ne olacak
Iyi yine hamilelikte fazla almamissin 30 kilo alanlar var. Zaten dogum yaptiktan sonra yarisi gidiyo galiba

Arkadaşlar konu sahibi kocasından memnunmuş herkes adama laf söylemiş. Bence kg almamanin en iyi yolu evde tatlı börek yapmamak .akşam yemeğinden sonra hiç bir şey yememek. ..ben böyle durduruyorum kendimi. Herkese tavsiye ederim.

Arkadaşlar konu sahibi kocasından memnunmuş herkes adama laf söylemiş. Bence kg almamanin en iyi yolu evde tatlı börek yapmamak .akşam yemeğinden sonra hiç bir şey yememek. ..ben böyle durduruyorum kendimi. Herkese tavsiye ederim.
Evet tamamen irade meselesi bende yememek icin kendimi tutmaya calısıcam

Bende itiraf ediyorum. Ergenliğinden sonra hep yediklerime dikkat etmem gerekti az kaçırayım hemen kilo olarak dönüyordu. Hamileyken fırsat bu fırsat nasılsa herkes hamileliğime verecek diyip saat kaç bakmadan canım ıstedıkce tıka basa yedim oh sefam olsun dedim. Sonuc hamileyken 20 kilo aldım 10 gitti 10 kaldı. Suan cok pişmanım. Hamile ve hamile kalmayı düşünenler sakın bu hataya düşmeyin. Verilmiyo o kilolar emzirme memzirme hikaye? Hani bnm oğlan 19 aydır emiyo niye 1 gram oynamıyo ekstra caba göstermeyince?

Itirafımı yaptığıma göre bende utanmaya gidiyorum. :110:

Ah o otel pastaları yok mu bizi şişiren hep onlar olduBalayında aldık kiloyu 3 sene oldu gitmiyor bacıKıtlıktan çıkmış gibi de yemedik nasıl olduysa artık

Canım bende evlendiğimde toplamda 7 kilo aldım. Baktım iş aldı başını gidiyo. Benim eşimde şakayla karışık takılıyodu. Bu arada o da 8 kilo aldı :)
Sonra ben diyetisyene gittim. Kısa sürede kilolarımın hepsini verdim.
Önerim bi diyetisyene gitmek. Yıllarca kendim diyet yaptım geri aldım. Diyetisyenle hem aç kalmıyosun hemde yağdan zayıfladığın için kolay kolay geri gelmiyo kilolar

Arkadaşlar bu ara cok takık oldugum bi konu. Evlendikten sonra 10 ayda tam 14 kilo aldım zayıflamak istiyorum kıyafetlerim de olmuyo artık kendimi cok kötü hissediyorum. Cok cirkin durmuyo vücudum ama eşimde zayıflamamı istiyo.Kilomla alakalı bana cok takılıyo gulerek söylüyo fakat o oyle yaptıkça iyice kafama takıyorum. Boyum 1.60 kilom 68.Kalcam ve gobegimden aldım özellikle.
Az yiyorum yinede veremiyorum. Yürüyüs yapmam lazım ama dısarı tek cıkamıyorum napabilirim?
53 kiloydum evlendigimde
Dört ay sonra 48e düştüm
Neden ;cünkü yemek yapmayı beceremiyodum
Ayrıca evlilik temposu agır gelmişti

Akşam 6dan sonra en azından bişey yememeye calışsanız baya faydası olur size

Kocam dışarı cikmama izin vermiyor, eve koşu bandı almak istemiyorum yer tutuyor, kocam tatlı kurabiye istiyor yapıyorum yiyorum vs vs vs=Sen bu gidişle hayat boyu şişman yaşarsın. ..

X