evlilik yıl dönümü hediyesi "iphone 5"

consent

eşime aşığım
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
355
0
Bir kaç hafta sonra evlilik yıl dönümümuz eşim iphone 5 çıktığından belli almak istiyor taksitli değil peşin e oda malesef olmadi eşim pek telefon meraklısı değildir ama bunu çok istiyodu bugünlerde pek konusunu açmıyo daha sonra alırım diyo ben de evlilik yıl dönümü hediyesi olarak eşime almak istiyorum bir yerden alacağım para var eşimin henüz paradan haberi yok ama hediye ettiğimde soyliyecem şimdi size sorum bugünlerde iphone 5 hakkında pek iyi şeyler duymuyorum acaba alırsam pişman olurmuyum ben galaxsi 3s i beğeniyorum onuda alabilirim ama eşim iphone5 i istiyo oof çok kararsızim.çevrenizde iphone5 alan varmı memnunlar mi

cevremde kullanan bir kac kisi var..arka kapagi plastik tarziymis buyuzden cizilmeye cok musaitmis ayrica ses problemi varmis..galaksi s3 arkadasim kullaniyor galaksi s2 ile ayni ozelliklere sahip ancak biraz daha buyuk bir telefon.galaksi note ve galaksi s2 arasinda bir boyutu var..ben s2 kullaniyorum oldukca memnunum..

Bence ıphone 5 al, ıphonesa eger herşeye deger :KK1:

Madem hediye olcak eşinin begendiği sevdiği bişiy olsun bence ıphone 5, ben kötü bişiy duymadım hiç çevremde:KK34:

Şimdiden hayırlı olsun evlilik yıldönümüzde,ıphonunuzda :KK1:

Eşinin istediği modeli almalısın tabiki :13:
Çok güzel bir sürpriz olacaktır onun için :KK31:
Ah şu erkekler biz kadınlar gibi nazik ve düşünceli olsalar ne var sanki :KK24:

Eşinin istediği modeli almalısın tabiki :13:
Çok güzel bir sürpriz olacaktır onun için :KK31:
Ah şu erkekler biz kadınlar gibi nazik ve düşünceli olsalar ne var sanki :KK24:

Ne kadar güzel söyledin şu an da kendileri ile konuşmuyoruz ama yine de bir an olsun onu düşünmeden yapamıyorum fakat onun umrunda bile değil.Ama çok güzel bir süpriz olacak:)

yaa niye konumu taşıdıniz bak uğrayan gecen hiç yok ne konular açılıyo bir derdim var da bir tek benim ki mi battı :KK43:

canım 1 aydır ıphone 5 kullanıyorum gayet memnunum hicbir sorun yok arka tarafı alüminyum eskisi gibi cam degil onun içinde 10tlye önlü arkalı film kaplattım bi sorun kalmadı interneti hızlı kamerası mükemmel bence s3 yerine ıphone 5 almalısın

Bir kaç hafta sonra evlilik yıl dönümümuz eşim iphone 5 çıktığından belli almak istiyor taksitli değil peşin e oda malesef olmadi eşim pek telefon meraklısı değildir ama bunu çok istiyodu bugünlerde pek konusunu açmıyo daha sonra alırım diyo ben de evlilik yıl dönümü hediyesi olarak eşime almak istiyorum bir yerden alacağım para var eşimin henüz paradan haberi yok ama hediye ettiğimde soyliyecem şimdi size sorum bugünlerde iphone 5 hakkında pek iyi şeyler duymuyorum acaba alırsam pişman olurmuyum ben galaxsi 3s i beğeniyorum onuda alabilirim ama eşim iphone5 i istiyo oof çok kararsızim.çevrenizde iphone5 alan varmı memnunlar mi

eşin iphone 5 istiyorsa iphone 5 al canım ne alırsan al mutlu olur ama keşke iphone 5 olsaydı diyebilir içinden. ya da bekle biraz iphone 5s veya yeni çıkacak iphone ne ise onu al derim :)

X