Eyll aynda hamile kalmak isteyenler.......

Selam kızlar. Benimde adet günüme 10 gün kaldı. Sabırsızlıka bekliyorum. İnşallah hamileyizdir...

benim adet tarihim de 2 eylul.hic bi belirtim yok.sadece 1-2 defa kasikda sancilarim oldu.bu ay nedense umutlu degilim....butun cocuk isteyenlere Allah hayirli evlatlar nasip etsin....

[ı]tugbacımmmmm[/ı]

corekotu,bal,tarcın karısımı nasıl oluyor,bana da anlat ben de yapayım...lutfen

mrb kızlar allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda inşallah

kıslar son 3 günüm sabırsızlanıyorum bu arada hayatımda ilk kez göğüslerimde acaib bi dolgunluk hissediyorum allahım nolur dua edin de bu ay hamiş olayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

ya kızlar bişey sorcam benim adetim normalde 28 günde bir ama ben kotunmayı bıırakalı sürekli değişiyo sanırım ıkıntıdan ilk ay 26 cın günde sontra 31 en sonda 34 günde oldum şimdi ben günümü hangi güne baz larak saymalıyım yardımcı olurmusunuz lütfenn

off ben daha yumurtlama gunum bıle gelmedı beklemek cok zorr yaa ayın 22 bıttım anlıcagınız ınsallah tutar

ya kızlar bişey sorcam benim adetim normalde 28 günde bir ama ben kotunmayı bıırakalı sürekli değişiyo sanırım ıkıntıdan ilk ay 26 cın günde sontra 31 en sonda 34 günde oldum şimdi ben günümü hangi güne baz larak saymalıyım yardımcı olurmusunuz lütfenn

son olduğumuz tarihlere göre hesaplayacakmışız canım bende de oldu da öyle geçen ay inş hakkımızda hayırlısı olur şu mübarek günlerde hepimiz ii haberler alırız

Cevap için sagol.ınş canım yaa hep dua ediyorum inş bı mübarek aylarda her isteyen hamiş olur ve hayırlısı ile kucaklarımıza alırız off yaa o zaman benim daha var 9 gün:KK43:

bu arada ben de 12eylül bekliyorum ama bu ay ne stres var ne de bu defa olacakmış gibi geliyor ya anlamıyorum ben bu işi eskiden kadınlar hiç yumurtlama falan bilmeden hemen hamile kalıyormuş biz şu hormonlu yiyecekler yüzünden ne kadar etkileniyorz ne sağlıksız bir çağda yaşıyoruz ay biraz dolmuşum kızlar da üzülüyorum ya sadece kendime değil burda binlerceyiz ve burda olmayanlarda var tabi her ay bir umut bekleyip duruyoruz rabbim inş dualarımızı kabul eder inanın dualarım hep hepimiz için inş sevinçlerimizi paylaşırız en kısa zaman da çok uzun oldu kusura bakmayın öpüyorum hepinizi

sanırım korunmayı bırakalı adetin tam olarak oturmamaış ama 33 günde bir adet görüyorsun şuan.bu da gayat mormal 35 kadar normal diye biliyorum ... hava şartları stres üşütmek o ay değişik ilaçlar kullanmak ağrı kesici gibi bu bile insanın gününü değiştirebiliyor bi dahaki ay büyük ihtimallle 6 yada 8 arası adet olacaksın...hihoyyyt

bende varım kızlar benimkide 7 eylül 9 gün filan var işte.Benim kasığım çok ağrılı göğüslerde hiç birbelirti yok sadece sol göğüs ucum biraz acıyo.bide belirtimidir bilmem ama gözlerim yanıyo.allahım isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin

benim adetime 4 gun kaldi.sanirim en az da bende kalmis.insallah hayal kirikligi yasamam....
belirtilerim yok demisdim.ama bugun kahverengi lekelenme oldu bende.adet sandim,ama sonra normal akintim geldi.ama tam olarak adet baslangici mi degil mi yarina belli olacak.bende bugune kadar ne kasik batmasi ne de kahverengi lekelenme olmusdu ama bu ay var.azcik umutlandim sanki.yarin icin gelismelerden haberdar ederim sizi....

dün regl olmam gerekiyordu ama olmadı beklemedeyim 5 gün geçerse test yapacam inş. bol çizgili bi test olur :)) herşeyin hayırlısı..

ben dün test yaptım pozitif ,hala inanamıyorum bir mucize oldu sanki
allahım bu mübarek günlerde herkesi sevindirsin :Saruboceq:

ben dün test yaptım pozitif ,hala inanamıyorum bir mucize oldu sanki
allahım bu mübarek günlerde herkesi sevindirsin :Saruboceq:

canım benim kendim çift çizgi görmüş gibi oldum inş Allahım sağlıkla hamileliğini bitirmeni nasip eder darısı başımıza acaba geçer mi 10 gün koskoca 10 günzemuszemus

X