Eylül 2020 Ayında transfer olacaklar 😊

Canim pazartesi yaptirirsan testini keisn sonuc alirsin bende 10. Gim yaptirdim senin 10. Gun pazara denk geliyor ve benm ne gatif 1.20 umarim senin tutunmustur bebegin
Çok üzüldüm😞😞 inşallah birdahaki sefere olucak seninde inşallah tutunmuştur ya çok korkuyorum amin 😞😞🙏

Merhabalar benimde transferim 10 eylülde oldu çok heyacanlıyım acaba kan testi yaptırsam sonuç alırmıyım olmayacak diye çok korkuyorum. Sanki regl olacakmışım gibi geliyor. 😞😞😞
Benimde 10 Eylül ben bugün bende adet olacak gibiyim bugün kan testi yaptırcam canım dayanamıyorum artık bu strese ve hiç umudum yok olacağına dair 😔

Benimde 10 Eylül ben bugün bende adet olacak gibiyim bugün kan testi yaptırcam canım dayanamıyorum artık bu strese ve hiç umudum yok olacağına dair 😔
İnşallah tutacak bebeklerimiz yaptırdın mı test ben henüz cesaret edemedim senin gibiyim çok korkuyorum hiç bir belirtide yok 😞😞

herkese nasip etsin rabbim bizde rağor sürecindeyiz biz de eşim ameliyat oldu kanser ameliyatı çncesinde gebelk denememiştik degerleri cok düşük inş tutar hepimizin

Merhaba herkese :KK52:

Bende yumurta toplama sonrası Lucrin iğne vuruldum tekrar yumurtlamayayım diyeymiş şimdi adetimi bekliyorum adetin ikinci günü gideceğim transfer için rahmimi hazırlayacaklar, ilaçlar falan vereceklermiş transfer tahmini ne zaman olur bilmiyorum ama hemşire ilaçlara başladıktan sonra 20 gün içinde transfer oluyor demişti. Transferim Eylül'ün ortalarına denk gelecek büyük ihtimal. Allah hepimizin yardımcısı olsun :dua:
Merhaba :) Lucrin sonrası adet oldunuz mu acaba? Ben kist baskılamak için 2 ay kullandım lucrini şuan adet olmuyorum ve dün estrofem, climara forte, coraspin ve oksapar başlandı. Haftaya transfer günüm belli olacak ama ben çok merak ediyorum acaba ne zaman olur transfer die :)

Merhaba :) Lucrin sonrası adet oldunuz mu acaba? Ben kist baskılamak için 2 ay kullandım lucrini şuan adet olmuyorum ve dün estrofem, climara forte, coraspin ve oksapar başlandı. Haftaya transfer günüm belli olacak ama ben çok merak ediyorum acaba ne zaman olur transfer die :)

Merhaba 😊 evet Lucrin iğne sonrası yaklaşık 20 gün geçmişti adet olmuştum sonrasında adetin 3. Günü estrofeme başlamıştık ve diğer ilaçlarıma 🙂

X