Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Teşekkür ederim canım toparladım şimdi hatta dün kan testi verdim negatif çıktı âdet günümü bekliyorum tekrar doktoruma gitcez tüp bebek için konuscaz.anlık insan pes ediyor ama sonra savaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz ☺️❤️rabbim inşallah kucağımızı boş bırakmayacak 🤲🙏
Tüp bebek daha maliyetli evet ama daha gebelik oranı daha yüksek inşallah hem maddi hem manevi kolaylıkla hemen olur bebişlerimiz💜🤲🏻 ben hala klomene devam ediyorum, yumurta tembelliği olduğu için daha 12mm oldu yarın tekrar bakılcak büyümemişse iğneyle geliştirip öyle aşılamaya geçicez. Doktorum istiyosan iğne maliyetli olur diyosan direkt aşılama yapalım dedi, ama ben iyice büyümesinden yanayım uzun oldu kusura bakmayın ama fikirleriniz benim için önemli 💜

Tüp bebek daha maliyetli evet ama daha gebelik oranı daha yüksek inşallah hem maddi hem manevi kolaylıkla hemen olur bebişlerimiz💜🤲🏻 ben hala klomene devam ediyorum, yumurta tembelliği olduğu için daha 12mm oldu yarın tekrar bakılcak büyümemişse iğneyle geliştirip öyle aşılamaya geçicez. Doktorum istiyosan iğne maliyetli olur diyosan direkt aşılama yapalım dedi, ama ben iyice büyümesinden yanayım uzun oldu kusura bakmayın ama fikirleriniz benim için önemli 💜
İğne ile aşılama şansı daha yüksek demişti doktorum hayırlısı yumurtan en sağlıklı şekilde büyür inşallah ve tutunur bebişin.bwn iğne kullanmıştım 50 lik vermişti doktorum tam bitmemişti bile yumurtam hemen büyüdü 50 lik diğer ilaç ile birlikte 1300 falandı galiba hatta ignem artınca doktor istedi ihtiyacı olanlar için burda birakabilirsin diye bende bırakmıştım

Kızlar ben tekrar aşılama tedavisine başladım doktor 3 aşılama önerdi bu 2. Olcak. Sizde nasıl gidiyor sonuçlarınız nedir

Merhaba ben biraz daha uyguna yaptırıcam özel klinik 2000₺ özel hastane 2500₺ fiyat verdi ilaçlarımı aldım iğneyi muayeneyi de sayarsak 3000₺ 3200 olur benimki en fazla. Burada hastane imkanları kısıtlı belkide o yüzden diğer fiyatlara göre daha uygundur bilemiyorum 🤷🏻‍♀️
Yeriniz nerde acaba 🙂

X