Düğün Eylül ayı gelinleri

Canım hayırlı olsun şimdiden aynı tarihlerde evleniyoruz:) ufak tefek çeyiz hazırlığı dışında bir şey yapmıyorum. hala çok vaktim varmış gibi geliyo son aylar çok sıkışıcak muhhtemelen:KK50:

sagol canım sanada hayırlı olsun artık hazırlıkları başla derim :)) zaman çabucak gecıyor bak haftalar bıtiyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar. Profesyonel Makyaj sanatçısıyım. 2 sene önce profesyonel makyaj eğitimimi tamamlayıp Kanaltürk stüdyosunda 4 ay starj yaptım. Ardından Türkiyenin makyaj divası Erkan Uluç ve ekibi ile 1 seneye yakın çalıştım. Erkan Bey ve ekibi ile çalışmak çok keyifliydi fakat 2 çocuk annesi olarak bu yogun tempoda evimi ve çocuklarımı ihmal etmeye başlayınca istemeyerek de olsa ayrılmak durumunda kaldım. Şuan freelance devam ediyorum makyajlarıma. Gelin,nişan,kına ve her türlü özel gününüzde sizlerle birlikte olmak bana keyif verecektir. Öncelikle demo çalışması yapılıp sizlerin istediği makyajı yüzünüze en uygun sekilde yaparak onayınızı alıp sonrasında özel gününüzde tasarlanmış olan makyajı size uyguluyorum. Ürünlerim orjinal Mac, Make up for ever ve İnglot markadır.Demo çalışmasını ister sizin istediğiniz yerde ister kendi evimdeki stüdyomda yapabilirim. Çalışmalarıma "Pınar Erişkin Balcı profesyonel make up artisti" facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz. telefon numaram 0507 207 67 90.Şimdiye kadar daha çok moda çekiminde makyaj yaptığım için gelin,nişan, kına vs makyajlarım indirimlidir. Görüşmek dileğiyle... Mutluluklar.

fiyat alabilirmiyim canım peki

X