eylülde negatif sonuç alanlar

figen26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
173
7
42
arkadaşlar malesef negatif sonuç alan arkadaşlarımıza üzüldük pozitif alanlara sevindik allahın takdiri napalım
benim de negatif sonucum ilk tüp bebek denememdi. şimdi ne yapacağız bilmiyorum 2. denemeyi düşünüyorum ilkinin borçlarını ödeyemedik daha dr. adetin 2. günü gel dedi dondurulmuşlarım da yok.

sizler neler yapacaksınız ne düşünüyorsunuz. ben çok kararsız kaldım. bitkilere de başlamak istiyorum yeniden bu ay acı elma yağı denedim bakalım nolcak

canım benımde ılk denememdı ama olmadı hayırlısı buymus demekten baska çaremiz yok allah buyuk inşallah ikinci denememizde rabbim kucağımızı boş bırakmaz ben dondurulmuslarla yola devam etmeyı dusunuyorum pes etmek yok arkadasım allah buyuk bızde yavrularımıza kavusacagız

canım benimde olmadı ilk denemem eylülün başında aldım sonucu....ne yazıkki benimde dondurulmuşlarım yok......ve eşim çapada yapalım diyo....ve kimse tavsiye etmiyor....kafam çoooooooooooook karıştı.....ne yapacağımı bilmiyorum.......

canım benımde ılk denememdı ama olmadı hayırlısı buymus demekten baska çaremiz yok allah buyuk inşallah ikinci denememizde rabbim kucağımızı boş bırakmaz ben dondurulmuslarla yola devam etmeyı dusunuyorum pes etmek yok arkadasım allah buyuk bızde yavrularımıza kavusacagız

canım kaç tane embryon oluştu?sana kaç tane koyuldu ve kaç tane donduruldu?çok mu oldu canım??

benim sorunum fsh 10 larda yumurtalıklar yavaş çalışıyo 8 yumurtam çıkmıştı 5 tanesi kaliteliymiş işleme aldılar bunlardan 1 tanesi döllendi o da tutmadı

canım eşimde azo spermi var...benden 12 tane yumurta alındı...9 taneye işlem yapıldı...8 tanesi dönlendi...5 tanesi 1.sınıftı ve hepsi bana koyuldu.....normalde benim yaşımdakilere daha az koyuluyomuş ama eşimin spermi az hareketli olduğu için 5 tane koyuldu.....aslen dr lar 4 tane koymayı düşünüyodu...ve 1 tane dönlenmiş geriye kalıyodu...oda dondurulmaz dediler.size koyalımmı diye sordular bizde kabul ettik canım......

ben de negatif sonucu dün aldım arkadaşlar. 26. günümdü değer de çok yükselmişti ama yoğun bir kanamam oldu ve dün keseyi göremedik. bugün de değerim düşmeye başladı. ilk denememdi çok umutlanmıştım ama kısmet değilmiş. inşallah son negatifleri olur hepimizin

ben de negatif sonucu dün aldım arkadaşlar. 26. günümdü değer de çok yükselmişti ama yoğun bir kanamam oldu ve dün keseyi göremedik. bugün de değerim düşmeye başladı. ilk denememdi çok umutlanmıştım ama kısmet değilmiş. inşallah son negatifleri olur hepimizin

canım burda ismini görünce üzüldüm......ah ahhhhh..... takdir ilahi...ilk başta negatif sonuç almak daha iyi umutlanıyosun umutlanıyosun ve sonuç büyük bi 0 yani hüsran....bende 20 küsürde felan almıştım negatif sonucu....dediğin gibi inş ilk ve son negatifimiz olur.........

evet hilal çok yıprandım bu 26 günde. önce negatif üzül ağla.. sonra değer çıkıyor umutlan... sonra kanama oluyor kork, ağla... sonra tekrar çok yüksek değer ve en son keseyi görememek. bugün artık umutlarımın da sonu oldu. gerçekten 12. gün negatif sonucu almak daha az yıpratıcı. her şey Allahtan biliyorum ama üzülmemek elde değil yine de.
denk geldikçe okudum seninle de çok ortak noktamız var. inşallah bebeklerimize kavuşuruz da bu da ortak noktamız olur

senin sorunun ne ?

hareketli sperm sayı azlığı tedavisiz çocugunuz olmaz demıyorlar ama ne zaman olacagınıda soyleyemıyorlar dılerım rabbımden tedavıye hazırlanırken hepımız hamıs oldugumuzu ogrenelım allahım bızlerede yasatsın boyle guzel mucızeyı inşallah

canım negatıf sonucu bende dun aldım allah yardımcımız olsun söyleyecek bırsey yok sabırlı olmaya calış kardesım ben dunden berı mahfettım kendımı ama hıcbırsey duzelmıo allahım inşallah bıdahakı sefere kucagımızı bos bırakmaz amiiin

evet beryu ne kadar kendimizi mahvetsek de elimize bişey geçmiyor. durumu kabullenip bir an önce toparlanmalıyız ki diğer denemeye hazır olalım. ama hevesim kalmadı gibi. o ilk heyecan, yumurtaların gelişmesi, embriyoların durumu,transfer artık heyecan vermeyecek bana sanki.

hareketli sperm sayı azlığı tedavisiz çocugunuz olmaz demıyorlar ama ne zaman olacagınıda soyleyemıyorlar dılerım rabbımden tedavıye hazırlanırken hepımız hamıs oldugumuzu ogrenelım allahım bızlerede yasatsın boyle guzel mucızeyı inşallah

benim eşimde 1 milyon sperm var....ve az da hareketli....ama senin eşinin spermi daha yüksek heraldeki normal yönle şansın var......dilerim inş kendiliğinden tedavinden önce dediğin gibi hamile kalırsın....ve hepimiz kalırız....tıp bana böle bi şansı vermesede herşey takdir ilahi....allah ol dedikten sonra herşey olur.......

evet hilal çok yıprandım bu 26 günde. önce negatif üzül ağla.. sonra değer çıkıyor umutlan... sonra kanama oluyor kork, ağla... sonra tekrar çok yüksek değer ve en son keseyi görememek. bugün artık umutlarımın da sonu oldu. gerçekten 12. gün negatif sonucu almak daha az yıpratıcı. her şey Allahtan biliyorum ama üzülmemek elde değil yine de.
denk geldikçe okudum seninle de çok ortak noktamız var. inşallah bebeklerimize kavuşuruz da bu da ortak noktamız olur

evet insan daha çok yıpranıyor..biliyorum negatif sonuç başlı başına yıpranma sebebi..fakat biz biraz daha fazla yıpranıyoruz....ilk sonucu başka bi hastanede aldım..38.34 acaba hamilemiyim diye düşündüm durdum... değerimi daha yüksek bekliyodum....bir gün sonra hastanemde 2.değer 44 ve 3.değer 53 az yükselmiş...dr yine umutsuz konuşmadı.böle olup hamileliği devam eden var dedi...1 hafta sonraya gün verdi...o 1 hafta nasıl geçti çok kötü ağladım sızladım...araştırmalara başladım internette...sonuç biyokimyasal yada dış gebelik gibi duruyodu...alıştırdım kendimi olmayacağına..4.değer 6 ya indi oda pozitif bi sonuçmuş....ama adet olunca gel yine test yapalım dedi dr..yaptırdık ve bebek düşmüş....ve transfer sonrası yaptığım idrar testleri ve tek çizgi onlarada çok ağlamıştım.....eşim yapma demesine rağmen gizli gizli yaptım....bi dahakine asla yapmıycam.....ve ben hala kendimi iyi hissetmiyorum.canım hiç bişey yapmak istemiyo...negatif sonuç aldığımda yani kesin olmadığını aldığım günde ağlamadım kendimi hazırlamıştım....ağlamadım ama kendimide hala toparlayamadım....ve bide dr.histeroskopi istedi benden neden bebek tutunamamış diye bakalım ddi.bişey varsa temizliyelim dedi....biz pek sıcak bakmayınca dr.düşünün dedi...ne onlardan ses seda var nede biz aradık...2.denememi orda yapmayacağım diye orda yaptırmak istemiyorum....ve ne yapacağımıza daha kesinde karar vermiş değiliz....neyse çok uzun oldu ama içimi dökmek istedim....

çok zor günler geçirdik bizi bizden iyi kimse anlayamaz
bende atlatamamıştım psikolağa gittim sonunda hap kullanıyorum şu anda rahatım

aslında hepimizin ihtiyacı varda...bakma gitmiyoruz.....gitsek daha çabuk toparlanırız.....

X