Eylülde tedaviye başlayıp EKİMDE Sonuç alanlar burda buluşalım

rokoko cum bol şans diliyorum bugün için sana ve sonuç alacak tüm arkadaşlara , güzel haberler vermeni diliyorum canı gönülden...

sevgili rokokocum inşallah test sonucun yükselmiştir bazen düşük çıkıp yükselenler oluyor seninde yükselir umarım
mnercim tebrik ederim allah sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin ikizdi heralde senin çok güzel bir haber gerçekten
sevgili edfa inşallah seninde değerlerin yükselir de kesin hamileyim haberini alırız inşallah
xbaharcım senide tebrik ediyorum allah sağlıklı hayırlı doğumunuda nasip etsin
dediz24 senide tebrik ediyorum allah sağlıklı doğurup büyütmeyide nasip etsin
diğer hamile tüm arkadaşlar içinde herşey çok güzel gider inşallah
kızlar benimde bugün transferimin 8. günü bitiyor ama belirti falan anlamıyorum hiç sizlerde ne gibi belirtiler olmuştu

Canım çok teşekkürler....
Herkesin belirtisi farklı olabiliyor...Bazıları hiç belirti yok derken hamile olduklrını öğreniyorlar...Benim göğüslerim çok şişmiş ve acımaya başlamıştı..(HAla da devam ediyor) Akıntım oldu (o da hala devam ediyo)..Bir de yorgunluk ve uyku hali başlamıştı...(o da devam ediyor..:) ) 6-7günde gebelik testi yapmıştım evde..Silik ikinci çizgim çıkmıştı bir de ama bu da çok güvenilir değil...Herkesin çıkmayabiliyor..Canımm umarım mutlu haberini burdan bize verirsin....

maalesef 13.gün değerim 15 e indi keşke baştan negatif sonuç alsaydım umut bağlamak çok kötü bir şeymiş ilk denemem böyle sonuçlandı Allah bir daha yaşatmaz inşaallah

geçmis olsun arkadasim.böyle durumda ne desek bos oluyo.hiç bi söz teselli olmuyo.ilk degerin kaçti.benim ikinciye dondurulmuslarla ikinci denemem.degerim düsük degil ama yüksekte degil.katlamadida.ALLAH a siginmaktan baska çaremiz yok.

ilk değerim 18.2 çıktı 11.gün yaptırmıştım ama yükselmedi senin inşaallah yükselir çok zor çünkü Allah kimseye yaşatmasın

Amin canim insallah dedigin gibi olur.Rabbim en kisa zamanda seninde yavrunu verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…