Eylull_28'in Diyet Günlüğü

MRB hepinize ben 21 yaşında 163 boyunda 61 62 63 kg olarak değişen nişanlı bir kızım nişanlım askere yeni gitti 15 ayım var yani zayıflamak için ama hedefimde büyük 49 50 g olmak istiyorum

göbeğim var

en önemlisi sırt bölgem o kadar kalın ki 80 beden sutyen taktığım halde gömleklerimin göğüs kısmı dar geliyor

belimde kalın yani kısacası üst bölgem problemli spor yapmayıda pek sevmiyorum ama yapmam şart gibi duruyor

zayıflayan arkadaşlardan yardım istiyorum ve diyet arkadaşı istiyorum benimle beraber gerçekten zayıflamak isteyen biri varsa yarı yolda bırakmayacak onunla devam etmek istiyorum

merhaba cnm kadaer ortagıyız bende nişanlıyım ama 2 ayım var nişanlım polis okulunda spora gidiyorum düzenli diyete başladım bugun. senin durumunu anladım bacaklar normal galiba bnmde basen var dediğin gibi sen o kiloya inersen ancak üst gider oyle bi arkadasım vardı sadece kemikleri kaldı ozamn orantılı göründü vucudu ama bnm kalclar zor gider galiba

merhaba cnm kadaer ortagıyız bende nişanlıyım ama 2 ayım var nişanlım polis okulunda spora gidiyorum düzenli diyete başladım bugun. senin durumunu anladım bacaklar normal galiba bnmde basen var dediğin gibi sen o kiloya inersen ancak üst gider oyle bi arkadasım vardı sadece kemikleri kaldı ozamn orantılı göründü vucudu ama bnm kalclar zor gider galiba

canım sen yürüyüş yap bol bol o bölgeler ancak o şekilde gider face varssa oran görüşelim

sana bısey dımı canım o 48 kıloyu aklındna cıkart nedenmı ben nısan donemınde 55 kılo ıdım ve ıter ıstemz kosturmacada kılo verdım ve 48 kıloya ındım belkı sana cok guzel gelebılır ama hıcde guzel olmuyor gelınlıgımı ozel dıktırmeme ragmen son 1 hafta gıtmedım ve gelınlım ıcınde yuzdum resmen hemen eve gelıp ayarladık belı ıncecık gogusler kayboluyor cok tuhaf duruyor en az 50 kılo ıdeal bana gore hem zarıf duru gelınlık hemde ne zayıf nede kılolu durusun

sana bısey dımı canım o 48 kıloyu aklındna cıkart nedenmı ben nısan donemınde 55 kılo ıdım ve ıter ıstemz kosturmacada kılo verdım ve 48 kıloya ındım belkı sana cok guzel gelebılır ama hıcde guzel olmuyor gelınlıgımı ozel dıktırmeme ragmen son 1 hafta gıtmedım ve gelınlım ıcınde yuzdum resmen hemen eve gelıp ayarladık belı ıncecık gogusler kayboluyor cok tuhaf duruyor en az 50 kılo ıdeal bana gore hem zarıf duru gelınlık hemde ne zayıf nede kılolu durusun

cnm ben çok zayıf gözükmem emin ol yuvarlak hatlıyım zaten çok zayıf ve çirkin olmak istemiyorum kötü görürsem kendimi emin ol durdururum kilo vermeyi

bak bence sen kendi başına birşey yapma.. işe yaramamayabilir.
git bi diyetisyene sana testler yapsın sana uygun diyeti versin..
çokta pahalı degil. ablam özel bi hastanenin diyetisyenine gitmişti 40 tl vermişti.. kontrole gittiğinde ücret vermemişti.. yani 1 ay 40 tl veriyo 1 ay para vermiyo. bu şekilde.. en saglıklı en güvenilir yolu bu bence.

yeni gelin bak ne dicem senden 3-4 yaş küçüğüm 17 yaşındayım ama senle aynı kaderi yaşıyoruz boyumuz aynı kilomda sen kadardı ama 59.5 a kadar düştüm .e durumlar bu kadar uygunken ne dersin diyet dostuu olalım mı :)):KK52::KK52::KK4::KK4:

yeni gelin bak ne dicem senden 3-4 yaş küçüğüm 17 yaşındayım ama senle aynı kaderi yaşıyoruz boyumuz aynı kilomda sen kadardı ama 59.5 a kadar düştüm .e durumlar bu kadar uygunken ne dersin diyet dostuu olalım mı :)):KK52::KK52::KK4::KK4:

olalım kız :) neden olmsın

arkadaşlar bu arada hemen olabilir düğünüm gelir gelmez belli olmaz yani o yüzden

diyetisyene gittim ben imkanım olursa br daha gideceğim aklımda amao zamana kadar burdan devam :)

canım hayırlı uğurlu olsun günlüğün bende 21 yaşındayım ve nişanlıyım 26 mayısta düğünüm var 65 kiloyum bende. valla kader ortağı mı desem ne desem bilemedim :KK1::KK1:

X