Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

cook sukur :)))

aksam yemegı
yogurt bı kase seftalı :)))

fındık yerım ılerleyen saatlerde
yatmadan sut ıkı bardak

Masallah sana Eylul,yogurt ve seftali aksam yemegi icin guzel,hem de hafif.
aksam yemege mısafır geldı onlarla oyalanmak ıcın bı kase olmazdı salata yedım

seftalının ekstra cok faydası var hemde tok tutuyo

sabah kahvaltı
haslanmıs yumurta
yarım domates
bı dılım ekmek
bı bardak sut

kahve ve cıkolata

70lere yaklaştım ben de çok mutluyum daha sonrada hedefim 60lar olacak inşallah
ben senin kadar düzenli yemiyorum ama benimde kendime göre bir düzenim var diyebilirim öğrendim artık ne yapmam gerektiğini
en önemlisi spor ihmal etmemek lazım çok zor değil ben genelde yürüyüş yapıyorum

ben senin kadar düzenli yemiyorum ama benimde kendime göre bir düzenim var diyebilirim öğrendim artık ne yapmam gerektiğini
en önemlisi spor ihmal etmemek lazım çok zor değil ben genelde yürüyüş yapıyorum

ayyyy nasıl heveslendım okuyunca kendı zamanlarım geldı aklıma
MASALLAHHHH tebrıkler sızıde
allahımdıyodum 79 u gorebılecekmıyım:))) asıl keyıf bundan sonra emın ol:)))) rabbım muvaffak etsın

duzen zamanla oturuyo emın olun
bende eskıden oglen ne olsa yıyodum ama sımdı yanımda bısıler tasıyorum
bugun mesela alakasız yerlerdeydım manavdan ıkı seftalı aldım :))) guluyo ınsanlar kınayeler vs de olabılıyo ama yapcak bısı yok dı mı
umarım ıstedıgınzı yere gelırsınız
ki cok az kalmıs
tekrar tebrıkler sıze:))):KK9:

ayyyy ne guzel valla sizide tebrik ediyorum,benimde bir basari oykum olsun istiyorum ama malesef ,ben 96 kiloyum zayifladikca bende sizinle paylasmak istiyorum hadi hayirlisi :KK76:

ayyyy ne guzel valla sizide tebrik ediyorum,benimde bir basari oykum olsun istiyorum ama malesef ,ben 96 kiloyum zayifladikca bende sizinle paylasmak istiyorum hadi hayirlisi :KK76:

neden sende bıze katılmıyorsun??
arkadaslar zayıflama takımları gıbı takım kuralım dedık arkdaslarla
katılmak ısteyenler fıkırlerını yazsın lutfen)))

dun aksam gume gıttı leblebı ayranla gecıstırdık

yatmadan ıkı bardak sut ıctım

sabah kahvaltı
domates bıber peynır
bı dılım ekmek
sut
ıkı cevız

sonrasında kahve ve cıkolata

eylül hanım çok tebrik ederim ne güzel azmin zaferi izninizle size bişe sormak istiyorum 110 kilodan 70 kiloya düşünce haliyle deride sarkma olmadımı nasıl toparladınız?
bide sporu kilo fazlası olan kişi biraz kilo verdilkten sonramı başlamalı yoksa hemen diyetle aynı andamı başlamalı?

sabah kahvaltı
domates bıber peynır
bı dılım ekmek
sut
ıkı cevız

Merhaba Eylul
Uzun bir suredir kk nin takipcisiyim,senin kadar duzenli ve motive edici arkadas gormedim,en azindan ben.Eger bir takim kurarsan ben ilk olarak dahilim,hem de zevkle...ne de olsa bu isin tecrubesini yasayan birisin.Evet arkadaslar Eylul madem bir teklifte bulunmus,kacirmayalim...

sabah kahvaltı
domates bıber peynır
bı dılım ekmek
sut
ıkı cevız

olabılır katılırız seve seveeee senın yontemını uyguluyorum zatennnn çok motıve edıcı bı ozellıgın var senın canmmmm acaba bugun ne yedı nasıl yaptı senın sıkı takıpcınım ve takıpçılerın de bence cokturrr senın gıbı oluruz ınsallah tum zayıflamak ısteyenlerede cok gusel yardımcı oluyursun bencee yapalımmm canmmmmhep beraberrrr
:KK1::KK1::KK1::KK1:

eylül hanım çok tebrik ederim ne güzel azmin zaferi izninizle size bişe sormak istiyorum 110 kilodan 70 kiloya düşünce haliyle deride sarkma olmadımı nasıl toparladınız?
bide sporu kilo fazlası olan kişi biraz kilo verdilkten sonramı başlamalı yoksa hemen diyetle aynı andamı başlamalı?

tatlım cok tesekkur ederım ve hemen dıyeyım kı ben dıyete baslamadan once spora baslamıstım
ve kanatım su kı sarkma olduktan sonra toplanması zor
cunkı derının toplanması zaman alıyor
ben ılk belım kaydıgı donemde spora ara verdım ve o esnada verdıgım bır kac kılo bıle sarkmaya yeltenmıstı
dolasyısıyla sporu bırakmak zayıfladıkca sarkmaya gıdıyor
benımde mukkemmel bır vucudum yok ( herkes ıyı dıyor ama uzgunum)
yanı 100 kılolardan 70 e gelmıs bırı ıcın mukemmel denebılır elbette
estetık ıcın basvırdugumda doktor bunu dedı
karnımda bıraz kılo var fakat asla asagı dogru bakmıyor hala dımdık karsı duvarı goruyorum bu benım ıcın onemlı
suan kollarım cok yumusak cunkı kol calısmaya cok gecbasladım
yada cok gec bılınclendım dıyebılırım
o nedenle sporu zayıflamaya yonelık degıl ılerde toparlanmaya yonelık yapmalı
ve plastes bende cok farke ttırdı tavsıye ederım arkidişler:)))

Merhaba Eylul
Uzun bir suredir kk nin takipcisiyim,senin kadar duzenli ve motive edici arkadas gormedim,en azindan ben.Eger bir takim kurarsan ben ilk olarak dahilim,hem de zevkle...ne de olsa bu isin tecrubesini yasayan birisin.Evet arkadaslar Eylul madem bir teklifte bulunmus,kacirmayalim...

canımm hosgeldın :))) bence basladık dıyorum sen nedersın
neler yedın yazmamıssın ama canım benım
ben bugun ne yedım :))9

sabah spor salonuna gıttım orda da cene caldım malum bu esnada yemek saatı geldı bır avuc beyaz leblebıyle ıkram edılen kahveyı ıctım :)))))
sonra sında eve mısafırle geldım ve pızza yaptım bende ıkı dılım yedım
bakınız pızza acılımı :)
bır bardak su ıle ekmek hamuru yapıyorum ve cok ınce oluyro
ıcıne ( malum yazılarımı takığ edenlerbılır sosısı cok sevıyorum hep yedım zararını gormedım )
ıcıne bol domates az sosıs kırmızı bıber yesıl bıber kekık vs
ıkı dılım pızza yıyınce ınanın ıkı dılım ekmek kadar ekmek olmuyor ve sadce sebze yıyorsunuz ,
ve ayran
ve kase corba:))

sımdı kendı motıvasyonuma bakın oglen ıkı dılım pızza :))))
aksam yanı sımdı saat 20.:00 karpuz yedım acıkınca bır avuc beyaz leblebı ve ayran
yatmadan ıkı vbardak sut:))) hadın kolay gele:))))

olabılır katılırız seve seveeee senın yontemını uyguluyorum zatennnn çok motıve edıcı bı ozellıgın var senın canmmmm acaba bugun ne yedı nasıl yaptı senın sıkı takıpcınım ve takıpçılerın de bence cokturrr senın gıbı oluruz ınsallah tum zayıflamak ısteyenlerede cok gusel yardımcı oluyursun bencee yapalımmm canmmmmhep beraberrrr
:KK1::KK1::KK1::KK1:

o zaman hosgeldın))))
sanırım kendı takımımıza baslıyoruz
neler yedıkk hadıııı:)))))

yarın sabahtan baslayalım tam olarak ne yedık neler yaptıkkk ne gusel ınsallah azmımızle ırademızle bırıbırımızın destegıyle atalaım kılolarımızııııı arkadaslarımmmmm canlarımmmmm

yarın sabahtan baslayalım tam olarak ne yedık neler yaptıkkk ne gusel ınsallah azmımızle ırademızle bırıbırımızın destegıyle atalaım kılolarımızııııı arkadaslarımmmmm canlarımmmmm

bende size katılıcam inş kiloları en kısa zamanda göndereceğiz

eylül,azmin beni hayran bıraktı.seni tebrik ederim.
ben de bugün itibarıyla 76.4 kiloyum boyum 160cm.hedefim de 55 kg.
ben de varım her gün neler yediğimizi,neler yaptığımızı yazalım.beni de kabul ederseniz çok mutlu olurum.

eylül,azmin beni hayran bıraktı.seni tebrik ederim.
ben de bugün itibarıyla 76.4 kiloyum boyum 160cm.hedefim de 55 kg.
ben de varım her gün neler yediğimizi,neler yaptığımızı yazalım.beni de kabul ederseniz çok mutlu olurum.

kabul ne demek canım benım sabah baslıyoruz ona gore:)))))

aksam leblebıye felan fırsat kalmadı (((( mısafır kalabalıktı yatmadan yanı az once bır dılım karpuz yedım napım aclıktan da ölmemek lazım :)))9

sabah gorusmek uzere ama erken kalkmaya calısalım :))))

kabul ne demek canım benım sabah baslıyoruz ona gore:)))))

aksam leblebıye felan fırsat kalmadı (((( mısafır kalabalıktı yatmadan yanı az once bır dılım karpuz yedım napım aclıktan da ölmemek lazım :)))9

sabah gorusmek uzere ama erken kalkmaya calısalım :))))

çok teşekkürler canım.
sabaha görüşmek üzere....

sabah kahvaltı
domates bıber peynır
bı dılım ekmek
sut
ıkı cevız

elbette neden olmasin ,bende seve seve katilirim:KK9:

Son düzenleme:
sabah......
1 bardak sut
1 dılım kepek ekmegı
azcık peynır
salatalık domates bıber
1 yumurta 2 tane badem
2 tane yesıl zeytınnn

ara ogundede elma yıyecegımmmm

bol bol su ıcebıldıgın kadarrrr benım yedıklerım bunlarrr
ogleyın gorusuruz bakalımmm kızlarr yazalımmm hep beraber zayııflayalımmmm hedefımız:KK9: eylulsee :KK9: ınsallah senın azmın gıbı ıraden gıbı ırademız artarrrr zayıflarızz allah yardımcımız olsunnnn

kızlar ben bıde cep telefonumun calar saatını kurdumm sabah kahvaltısından ara ogunlerden aksama kadar calıyıoo bır ısle mesgulken saatınde vede duzenlı yememı saglayacak yoksa unutuyorum tafsıye ederımmmm cok ıse yarıyorrrr :KK9::KK9:

X