Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

sabah......
1 bardak sut
1 dılım kepek ekmegı
azcık peynır
salatalık domates bıber
1 yumurta 2 tane badem
2 tane yesıl zeytınnn

ara ogundede elma yıyecegımmmm

bol bol su ıcebıldıgın kadarrrr benım yedıklerım bunlarrr
ogleyın gorusuruz bakalımmm kızlarr yazalımmm hep beraber zayııflayalımmmm hedefımız:KK9: eylulsee :KK9: ınsallah senın azmın gıbı ıraden gıbı ırademız artarrrr zayıflarızz allah yardımcımız olsunnnn

kızlar ben bıde cep telefonumun calar saatını kurdumm sabah kahvaltısından ara ogunlerden aksama kadar calıyıoo bır ısle mesgulken saatınde vede duzenlı yememı saglayacak yoksa unutuyorum tafsıye ederımmmm cok ıse yarıyorrrr :KK9::KK9:

super kahvaltı:)
sabah cevızde yıyebılırsınız peynırle yenmesı gerekıyor ya
ben bademı cok acıkınca yıyorum tuzlu yedım hep:)

sabah kahvaltı

bır dometas
haslanmıs yumurta
bı dılım peynır
ıkı cevız
kepek ekmegı
bıber salatalık

arada bende elma yedımmmm

kahve cıkolata

oglen tavuk yıycez herhalde sanırsam
annem hastaydı duzgun yemek yuzu gormuyoduk hadı bakalım bugun bısmıllah dedı sanırım :)))))

bende sabah kahvaltıda 1 domates 2 dilim kepek ekmegi peynir 4 zeytin birazda bal yedim
arada şekersiz kahvemi içtim
öğlene ne yesem diye düşünüyorum

canım çok tebrik ederim seniii :KK9::KK9::KK9::KK9:
bende bişeyler yapmaya çalışıyorum...ramazan ve bayram beni çok etkiledi..yeni yeni toparlanıyorum....inşallah hedeflediqimiz yerlerde oluruz...tekrar tebriklerr:KK16::KK16:

kızlar kepek ekmeqi kansızlıqa yol açıyor....tam buqday tahıllı ve çavdar ekmeqi en faydalı ekmekler...özellikle buqday ve tahıllı ekmek çok duyurucu ve çok lezzetli..

super kahvaltı:)
sabah cevızde yıyebılırsınız peynırle yenmesı gerekıyor ya
ben bademı cok acıkınca yıyorum tuzlu yedım hep:)

sabah kahvaltı

bır dometas
haslanmıs yumurta
bı dılım peynır
ıkı cevız
kepek ekmegı
bıber salatalık

arada bende elma yedımmmm

kahve cıkolata

oglen tavuk yıycez herhalde sanırsam
annem hastaydı duzgun yemek yuzu gormuyoduk hadı bakalım bugun bısmıllah dedı sanırım :)))))

hemde nasılll gecen arkadaslar arasında eslı yemegımız vardııı en tontık bendım hırs yaptımmm kendını bısey zanneden ınsanlar varyaaa cok kılolusun bence zayıflaaa demesıııbenı cıleden cıkardııı bıdahakı bulusmamızda arkadaslarla bana ne kadar gusel olmuuusn dedırtecem onaaa aaa nekadar zayıflamıısn en buyuk hırsım o arkadasa olduuuuu bızzat kendıne soyletecegım allahım ızın verırseee nasıpseee
allahım tum dıyete baslayanların yanında olsunnn senın deyısınle bugun buyuk gunn bismillahirahmanirrahim ile baslayalımmmmmm .... canlarımmmmm elımızı acıp duamzı edelımmm kulunu cevırmez rabbımızzz

hemde nasılll gecen arkadaslar arasında eslı yemegımız vardııı en tontık bendım hırs yaptımmm kendını bısey zanneden ınsanlar varyaaa cok kılolusun bence zayıflaaa demesıııbenı cıleden cıkardııı bıdahakı bulusmamızda arkadaslarla bana ne kadar gusel olmuuusn dedırtecem onaaa aaa nekadar zayıflamıısn en buyuk hırsım o arkadasa olduuuuu bızzat kendıne soyletecegım allahım ızın verırseee nasıpseee
allahım tum dıyete baslayanların yanında olsunnn senın deyısınle bugun buyuk gunn bismillahirahmanirrahim ile baslayalımmmmmm .... canlarımmmmm elımızı acıp duamzı edelımmm kulunu cevırmez rabbımızzz

bende uyuz oluyorum o tiplere bende eğitimli çok güzel olduğu söylenen bir bayanım biraz kilo alınca benim yanımda hiç hoş olmayan kadınlar hemen havaya girip ay çok kilo almışsın deyip havaya giriyorlar ya :84:bende acayi sinir oluyorum hep beraber onlara hak ettiklerini verelim

bende uyuz oluyorum o tiplere bende eğitimli çok güzel olduğu söylenen bir bayanım biraz kilo alınca benim yanımda hiç hoş olmayan kadınlar hemen havaya girip ay çok kilo almışsın deyip havaya giriyorlar ya :84:bende acayi sinir oluyorum hep beraber onlara hak ettiklerini verelim

maalesef kadınlar kıskanc ve bazıları hıncını bu sekılde alıyor ıste
bende de onlardan bolca var nasıl arkadslık edıyosun dıyolarda ne yapacaksın hayatta her yerde var
ama bende manyak bı egı vardı ben yuz kıloykende ben sısko degılım ben boylede guzelım derdım :)))
ama o zaman yuzume bakmayanlar sımdı pesıme kousuyolar ama yınede tevazu ıste:)
eskıden guzelım felan dıyodumda sımdı dıyemıyorum :))))

ıste en uyuz oldugum tıpleme bence zayıfla dıyenler sankı benım anlmda ahmek yazıyo. elbettekı bencede zayıflamalıyımda sankı ha deyınce oluyo
en onemlı altınkural zayıflamaya baslayıncada ASLA SOYLENENMERE KULAK ASLAMAYIN YADA asmamaya calısın
bende zor oldu :) allah kolaylık versın ve dua edelım cıdden cok onemlı vesıleler ve saglıkkk
ah cok guzelolmussun dıyecekler sana o hazzı bı yasa ah ahh ve burda bıze ne hıssettıgını anlatacaksın canım benım allah muvaffak etsın ınsallah

bakın bır arkdasım var oda 110 kılodan 80 e dustu 5 tane cocugu var ve bır suru hastalıgı
gunde 8 tane ılac alıyor
hergun dızlerı cıın fızıge gıdıyor allah yardım etsın
ımkansız yok burda yazabılen ve yazamayan o kadar ınsan var kı
ısteyenle ozelden yada normal hayatta bıle yardımcı olabılırız bırbırımıze...

kızlar kepek ekmeqi kansızlıqa yol açıyor....tam buqday tahıllı ve çavdar ekmeqi en faydalı ekmekler...özellikle buqday ve tahıllı ekmek çok duyurucu ve çok lezzetli..
kesınle arkdasım alah razı oldun
ben sahsen halk ekmegın kepegını sevdıgım ıcın yıyorum
zaten kesınlıkle tek bır besıne baglı kalmamak lazım
ve sızıde tebrık ederım lutden bıze eslık etmekten alı koymayın kendınızı
allah basarınızı daım etsın de kılomuzukoruyabıleleım :)))

canım çok tebrik ederim seniii :KK9::KK9::KK9::KK9:
bende bişeyler yapmaya çalışıyorum...ramazan ve bayram beni çok etkiledi..yeni yeni toparlanıyorum....inşallah hedeflediqimiz yerlerde oluruz...tekrar tebriklerr:KK16::KK16:

tsk ederım bende sneı tebrık ederım canımm
ınann bende cok olmadı toplanalı
:)))))

bende sabah kahvaltıda 1 domates 2 dilim kepek ekmegi peynir 4 zeytin birazda bal yedim
arada şekersiz kahvemi içtim
öğlene ne yesem diye düşünüyorum

oglene haslanmıs makarna ılave edın
yagsız tuzsuz haslanan makarna ekmekle yenebılır
kesınlıkle kemıklere ve kas yapısına cok faydalı ben ayda 4 kılo verdıgımdonemde her oglen makarna yıyordum
bılgınıze

hadi bismillah 96 kiloyla baslamis bulunuyorum

bir dilim kepek ekmegi
bir domates ,bir salatalik ,bir dilim hindi salam
biraz beyaz peynir ,3 yesil zeytin,bir fincan sekersiz az sutlu kahve

bencede canımmm allahım ıcıme o hıssı o ıradeyı o kuvvetı verdııı cok sukurrr ınsallah en yakın zamanda her bırımız hedefımıze ulasırızzz ben kılolu bırını gordummu cok uzuluyorummmmm neden zayıflar damarımızıa basar anlamıyorummmm ben buyummm bundan otesı yok yanıı .....hak ettıklerını verecegız arkadasımmmm hep beraberrrrrrr:KK54:

haslanmıs makarna
tavuk
ıkı dılım patates
lavas ekmek
ayran

bısey dıyecem canımya ben vejeteryan degılım ama genede cok ozlersem yerımm etı mesela ayda 2 kere ogluma esmıe yapıyorum amam ben cok sevmıyorummm herzaman yemelımıyızz et yerıne baska seyler olmazmıı karadenızlı bırı olarak balıgı hele hıc yıyemıyorummmmm en ıyısı gene tavukkk yardımcı olursan canm cok sevınırım:KK54:

bende de onlardan bolca var nasıl arkadslık edıyosun dıyolarda ne yapacaksın hayatta her yerde var
ama bende manyak bı egı vardı ben yuz kıloykende ben sısko degılım ben boylede guzelım derdım :)))

ıste en uyuz oldugum tıpleme bence zayıfla dıyenler sankı benım anlmda ahmek yazıyo. elbettekı bencede zayıflamalıyımda sankı ha deyınce oluyo
en onemlı altınkural zayıflamaya baslayıncada ASLA SOYLENENMERE KULAK ASLAMAYIN YADA asmamaya calısın
bende zor oldu :) allah kolaylık versın ve dua edelım cıdden cok onemlı vesıleler ve saglıkkk
ah cok guzelolmussun dıyecekler sana o hazzı bı yasa ah ahh ve burda bıze ne hıssettıgını anlatacaksın canım benım allah muvaffak etsın ınsallah

bakın bır arkdasım var oda 110 kılodan 80 e dustu 5 tane cocugu var ve bır suru hastalıgı
gunde 8 tane ılac alıyor

kesınlıkle kemıklere ve kas yapısına cok faydalı ben ayda 4 kılo verdıgımdonemde her oglen makarna yıyordum
bılgınıze

olacagızz ıstedıgımız gıbı ınanıyorumm arkadaslarrr rabbım tez zamanda bızlerı ınceltsın ınsallahhhhhh:KK16::KK16:

bende dün duydum markette adamlar kepek satmıyorlar neden dedim kansızlık yapıyor firma izin vermiyor dediler şaşırdım bende çacdar alacağım artık

bir dilim kepek ekmegi

hade bakalımm uzun yol var onumuzde hergun burda her bırımız bır bırımıze destek olalımm arkadaslarrrrrr uzun ınce bır yoldayız gıdıyoruz gunduz gece sonumuz eylulseee insallah rabbımmmm:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

bencede canımmm allahım ıcıme o hıssı o ıradeyı o kuvvetı verdııı cok sukurrr ınsallah en yakın zamanda her bırımız hedefımıze ulasırızzz ben kılolu bırını gordummu cok uzuluyorummmmm neden zayıflar damarımızıa basar anlamıyorummmm ben buyummm bundan otesı yok yanıı .....hak ettıklerını verecegız arkadasımmmm hep beraberrrrrrr:KK54:

ay evet inşallah canım başarırız biz buyuz ve güzeliz daha böylede mutluyuz hoşuz ama daha güzel olmaya devamm
zayıf olan herkesi katmıyorum ama genelde kadınlar kendilerinden biraz kilolu birini görünce havaya girip karşısındakileri gıcık ediyorlar bence egolarını tatmin ediyorlar sanırım

ay evet inşallah canım başarırız biz buyuz ve güzeliz daha böylede mutluyuz hoşuz ama daha güzel olmaya devamm
zayıf olan herkesi katmıyorum ama genelde kadınlar kendilerinden biraz kilolu birini görünce havaya girip karşısındakileri gıcık ediyorlar bence egolarını tatmin ediyorlar sanırım

evt canmmm mmalesefff

bısey dıyecem canımya ben vejeteryan degılım ama genede cok ozlersem yerımm etı mesela ayda 2 kere ogluma esmıe yapıyorum amam ben cok sevmıyorummm herzaman yemelımıyızz et yerıne baska seyler olmazmıı karadenızlı bırı olarak balıgı hele hıc yıyemıyorummmmm en ıyısı gene tavukkk yardımcı olursan canm cok sevınırım:KK54:

canım benım ben bol kuruyemıs yedım butun vıtamınler tamam et yemek zoruda degılsın tabıı arada yesen ıyı olur o kesın
ben sosısı cok sevıyorum baskasına sorsan cok zararlı asla kılo veremzsın der
sonucta ne zaman yedıgımız cok onemlı
bazen bende tavuktan gına gelır hıc yemem son zaman uzun zaman yememıstım mesela
sebzelerde de aynı vıtamınler var

yesıl mercımegı dene ben yagsız tuzsız haslıyorum ıcıne yarım patates atıyorum haslanıyor baharatla guzel
dene:)

bende dün duydum markette adamlar kepek satmıyorlar neden dedim kansızlık yapıyor firma izin vermiyor dediler şaşırdım bende çacdar alacağım artık

acaba halk ekmegın kepegıde mı aynı ben cok sevıyorum onu ya :KK43:(( dıkkat etmesem bı ekmek yerım nacızane:)))

hadı bısmıllah cok ıyı yerlere geleceksın canım benım )))9

bir dilim kepek ekmegi

hade bakalımm uzun yol var onumuzde hergun burda her bırımız bır bırımıze destek olalımm arkadaslarrrrrr uzun ınce bır yoldayız gıdıyoruz gunduz gece sonumuz eylulseee insallah rabbımmmm:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

:menu cok gusel bende salamı seveırım :Ç))) bıde sosıs:KK43:

bu arada aksam ıkı armut bı kase yogurt yedım

ayranla bı avuc beyaz leblebı yerım acıkınca bıde
yatmadan ıkı bardak soguk sut

bagırsaklarından sorunu olan arkdas varmı
metabolızması calısmayan?

gunde 8 tane ılac alıyor

bılgınıze

canım ben 70-79 topiqinin kaptanıyım...çok yoqunuz orda..gün geliyor oraya bile yetişemiyorum...aranıza sıksık katılırım desem yalan söylemiş olurum..ama en azında fırsat buldukça gelmeye çalışırım..sizleride ben beklerim topiqime..misafirimiz olun bizim...sımsıcak bir arkadaş ortamımız var...gelmek isterseniz bekleriz...

canım çavdar bana nedense ekşimsi gibi geliyor...en çok buqdayı seviyorum...çok tahıllıda çok güzel onuda denemeni tavsiye ederim...

canım ben 70-79 topiqinin kaptanıyım...çok yoqunuz orda..gün geliyor oraya bile yetişemiyorum...aranıza sıksık katılırım desem yalan söylemiş olurum..ama en azında fırsat buldukça gelmeye çalışırım..sizleride ben beklerim topiqime..misafirimiz olun bizim...sımsıcak bir arkadaş ortamımız var...gelmek isterseniz bekleriz...

COK MEMNUN OLURUZ BIZDE GELIRIZ ARKDASLAR COK DEDILER AMA ORDA BIR YER BULAMADIK KENDIMZIE
BIZDE BURDA DEVAM EDELIM DEDIK O NEDENLE ))))
PAYLASIMLARINIZI HEM KENDI HEM ARKDASLARIN ADINA HER ZAMAN BEKLIYORUZ :)

X