Eyüp Sabri Tuncer'den Yeni Bir Kampanya...

BenmasMavi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
4.944
3
1 adet PERFUME JEWELS seti alana,
1 adet PERFUME JEWELS seti hediye !

Kampanya 4 ağustosta son bulacakmış kızlar haberiniz olsun..

Perfume Jewels seti
40 TL yerine yalnızca 19.50 TL

Tavsiye edebilceğim kokular ;

Blackberry ve pink bloossom bayanssulusmile

Set içerisinde,
- bir adet vücut spreyi 236 ml

- bir adet vücut losyonu 236 ml

- bir adet el kremi 205 ml

bulunmaktadır..

ben de istiyorum bundan ama tüm kokuların detayları nerede yazılı? diğer başlıkta öyle bir şey okumuştum

http://www.kadinlarkulubu.com/indirimler-kampanyalar/354158-5-tllik-alisverise-40-liralik-hediye-17.html

tüm sayfaları, est nin sayfalarını ve de perfume jewels ın sayfalarını okudum. beynim şişti başım ağrıdı bir liste yaptım. sizle paylaşayım fikir istiyorum:
meyveli, sakız gibi aşırı şekerli kokular sevmiyorum. ama çekici ve kalıcı olsun istiyorum.
pink blossom
silky touch
cuttie pie
hot kisses
pure love
cherry pie
silver rain
passionate love ın içeriklerini beğenir gibi oldum.
forumda genelde blackberry ve silky touch beğenilmiş. pure love ve cuttie pie beğenen de var. pink blossom ve silver rain beğenilmemiş.

sizin fikirleriniz neler? bir de 2. seti ayrı bir koku seçebiliyor muyuz?

ben cutie pie pure love ve silky touch arasında kararsız kaldım yardım istiyoruuuum.

bir de banka havalesi nasıl nerden oluyor? hangi banka kaç para?

valla iyiymiş set ben zamanında nekdaara almıştım kampanyadan hatırlamıyorum ama
bu kampanyada iyiymiş:)
ben hot kisses ı almıştım
koku sürdüğünde biraz ağır
ağır dediğimde şekerli bi koku
ama açılınca çok daha güzel oluo

ben de bugün verdim siparişimi.. cuti pie ve pure lowe ..

bakalım ne zaman gelecek.. :dance: :dance: :dance:

dün sipariş verdim, bugün geldi.. inanabiliyor musunuz? :sm_cool:

Müşteri hizmetlerinde Banu hn, diye biri var.. Kadın galiba bir melek. Nasıl kibar, nasıl ince.. Ben sipariş verirken bir hata yapmıştım, hemencik çare buldu.. Var mı böyle insanlar hala ya?.. alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

sakin olayım diyorum ama, ben galiba 2 takım daha alıcam bunlardan. çok güzellermiş.. delikafadulden

pure love ve cuti pie aldım.. şimdi ne alsam? kızlar bi fikir verin, 30 Agustos sonmuş.. :KK3:

ben duramadım gene.. :teytey:
1-hot kisses
2-cherry pie
3-blackberry
4-omegranate

yarın gelir inşallah.. delikafadulden

Son düzenleme:
bugün geldi siparişlerim.. çok mutluyum.. :dance:

kimse bişey yazmamış, bi ben mi bu kadar begendim ürünleri.. :sinifsinif:

30 Agustos sonmuş haberiniz olsun..

Son düzenleme:
o kampanya bitmiş ne yazıkki mirmirmirmir çok geç haberim oldu. şimdi başka bi kampanyası var. 250 ml lik 6 adet zeytinyağlı duş jeli 12 lira. belki deneyebilirim.

o kampanya bitmiş ne yazıkki mirmirmirmir çok geç haberim oldu. şimdi başka bi kampanyası var. 250 ml lik 6 adet zeytinyağlı duş jeli 12 lira. belki deneyebilirim.

evt tatlım cok güzel bir kampanyaydı bitti. ben de ucundan yetiştim. ama umuyorum yine bişiler yaparlar.. takipte olalım.. :eek:

X