f.badilik mevzusu

treebeard

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
143
312
37
bu konuda kafam çok karışık. aslında ilişki falan istemiyorum. yeniden evlenmek de istemiyorum hayatımdan gayet memnunum. ama eskiden beri libidosu yüksek bir kadınım. böyle çok zor oluyor gerçekten. dini bir hassasiyetim yok onu da belirteyim. uzun süreli bir evliliğim oldu boşandım. şimdi sadece cinsellik için görüşüp duygusal bağ kurmadan yoluma hayatıma bakmak istiyorum. ama tecrübem olmadığı için yapabilir miyim yoksa kendimi üzer miyim diye sorguluyorum.

biri var o da benim gibi f.badi olarak takılmak istediğini söylüyor. Friends with benefitsi tercih ederim diyor aslında. çok komik sempatik bir insan. kapılmamam lazım, bu konudaki tavsiyelerinize açığım kızlar, şimdiden teşekkürler.

Bunun tavsiyesi olur mu yahu..
Tek problem taraflardan birinin duygusal bir bağ kurması,ilişkiye farklı bir anlam yuklemesi münasebetiyle kıskançlık krizlerine girmesi olabilir.
Sonlandirmak isteseniz bile Sakıp gibi yapışıp rahatsızlık verme ihtimali de var.
En önemlisi yediği haltı sağda solda anlatıp adınızı çıkartma ihtimali de var 🤔
Seçilecek kişi hakkında iyi düşünün derim.

Bunun tavsiyesi olur mu yahu..
Tek problem taraflardan birinin duygusal bir bağ kurması,ilişkiye farklı bir anlam yuklemesi münasebetiyle kıskançlık krizine girmesi olabilir.
bunun tavsiyesi olur tabi yahu. tecrübeli olanlar o dengeyi nasıl kuruyor söyleyebilirler belki. ben biraz duygusal bir yapıdayım. napsam meditasyon yapıp kendimi şartlasam mı acaba tutulmamak için sjsjsjsjs

Neden yeniden evlenmeyi aşık olmayı düşünmüyorsunuz böyle aşık olup acı çekersiniz çünkü kadınlara uygun bir hayat tarzı değil.....ilk evliliğim böyle oldu ondan istemiyorum diyorsanız eğer denemeye değer güzel adamı bulana kadar boşarsiniz ne olacak sanki en azindan kendinize olan saygınız baki kalir ilerde çocuğunuz vs olursa sizi başka şeylerle suclamaz böylece ?

bunun tavsiyesi olur tabi yahu. tecrübeli olanlar o dengeyi nasıl kuruyor söyleyebilirler belki. ben biraz duygusal bir yapıdayım. napsam meditasyon yapıp kendimi şartlasam mı acaba tutulmamak için sjsjsjsjs
E her adam bir olmaz ki,onun için çalışan tavır ve tutum seninkinde tamemen ters tepip daha kotu sonuçlara yol açabilir.
O yüzden bunda bir doğru yok.

bu konuda kafam çok karışık. aslında ilişki falan istemiyorum. yeniden evlenmek de istemiyorum hayatımdan gayet memnunum. ama eskiden beri libidosu yüksek bir kadınım. böyle çok zor oluyor gerçekten. dini bir hassasiyetim yok onu da belirteyim. uzun süreli bir evliliğim oldu boşandım. şimdi sadece cinsellik için görüşüp duygusal bağ kurmadan yoluma hayatıma bakmak istiyorum. ama tecrübem olmadığı için yapabilir miyim yoksa kendimi üzer miyim diye sorguluyorum.

biri var o da benim gibi f.badi olarak takılmak istediğini söylüyor. Friends with benefitsi tercih ederim diyor aslında. çok komik sempatik bir insan. kapılmamam lazım, bu konudaki tavsiyelerinize açığım kızlar, şimdiden teşekkürler.
Arkadaşım bahsettiği ‘orda burda konuşma’ olayı var ya.. en düşündürücü kısmı o bence, hani bunda da seçmece usulü zor ama kısmen uzak bir yerde biri mi olsaydı bilemicem

Neden yeniden evlenmeyi aşık olmayı düşünmüyorsunuz böyle aşık olup acı çekersiniz çünkü kadınlara uygun bir hayat tarzı değil.....ilk evliliğim böyle oldu ondan istemiyorum diyorsanız eğer denemeye değer güzel adamı bulana kadar boşarsiniz ne olacak sanki en azindan kendinize olan saygınız baki kalir ilerde çocuğunuz vs olursa sizi başka şeylerle suclamaz böylece ?

cinselliği özgürce yaşamak kendime olan saygıma zarar vermez bu doğal bir ihtiyaç çünkü. çocuğum veya eşim olursa zaten benim geçmişimi kurcalamak kimsenin harcı değil onda da sorun yok. mesele duygusal bağ kurmadan cinsellik yaşayıp kaldığın yerden devam etmekte.

Gerçekten çok mu istekli birisiniz?
Yeniden evlenmek daha mantıklı değil mi?
Rasgele birinden hastalık bile kapabilirsiniz. Yapmayın
evet maalesef öyleyim. hastalık konusunda da zaten gerekli önlemleri alacağım. yeniden evlenmek istemiyorum bir süre. şu an kendi halimde çok mutluyum.

Dün buna benzer bir konu daha vardı, kadınlara uygun değil diyorsunuz ki benim için de zor ama yaşayanlar var ve ben de merak ediyorum açıkçası.. misal karakter meselesi mi yoksa kendi içinde kurallarına dikkat edilirse oluru var mı? Aşık olup yaşamak güvenmek elbette en güzeli.. ama seçenekler o kdar az ki, erkekler de tercih etmiyor sanki artk ilişki sorumluluğunu..

cinselliği özgürce yaşamak kendime olan saygıma zarar vermez bu doğal bir ihtiyaç çünkü. çocuğum veya eşim olursa zaten benim geçmişimi kurcalamak kimsenin harcı değil onda da sorun yok. mesele duygusal bağ kurmadan cinsellik yaşayıp kaldığın yerden devam etmekte.
Ben annemin böyle bir şey yaptığını bilsem yaşlanınca ona bakmak dahi istemezdimz, tiksinirdim ...ilerde çocuğun ilkokula başlayınca fackbaddylerin urediyse o kadının çocuğuyla oynama o bilmem ne derse vs vs ayy ayy neyse seviş bacım

Hayat sizin, tercih sizin, neyi nasıl yaşayacağınızın kararını biz veremeyiz ki?

Benim de dini hassasiyetim ve cinsel tabularım olmadı. Cinsellik yaşadığım insanla güven, sadakat, saygı, sevgi ve aşk bağı kurmayı tercih ederim; sadece tek gecelik, fb ilişkileri benlik değil dolayısıyla. Bir de tek eşli olmak tercihim. Siz bu şekilde ilişkilerle kafam daha rahat olur diyorsanız, kesinlikle korunmayı ihmâl etmeyin.

X