Face mesajları

mugehatun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
2.854
8.283
Kızlar selam,
İkide bir konu açar oldum farkındayım :KK43: ama derdim bitmiyo ki. Ben mi çok vesveseliyim bilmiyorum ama sizden başka kimseyle de paylaşmak istemiyorum bunları.Umarım bir tanıdığıma rastgelmem buralarda :)

Eşim şehirdışında iş için yine. Ben dün akşam bir şeye bakmak için facebook una girdim. Normalde pek kullanmaz facebook unu, o yüzden bende hiç kontrol etmem yani :) :/ Neyse mesajlarına baktım ve eski sevgilisiyle mesajlarını gördüm. Bunların ünide büyük bir arkadaş grubu vardı ve o kızla bir dönem sevgili olup ayrılmışlar arkadaş olarak kalmaya devam etmişler. Ben kızdan dolayısıyla hoşlanmasam da farklı şehirlerde olduğumuz için ve görüşmedikleri için umrumda değildi. Fakat kızla geçen hafta mesajlaşmışlar atıyorum salı gunu kızın "gorusuruz kendıne ıyı bak" mesajı var sadece oncesınde bır sey yok, çarsamba gunu de anlam veremediğim bir geyik yapmışlar ve grupla buluşma planı yapmışlar.

Benım bunlardan hıc haberım yok! Bana onunla mesajlastım grupla goruscem tarzında bır sey soylemedı, o grupta kızda ıs ıcın gıttıgı sehırde. Dun aksamdan berı sınır kupu oldum. Arayıp azına etmek ıstıyorum ama bır yandan yanlıs bır sey yapmayım dıyorum.

Sızce bu mesajlar ne? Arkadaşcadır dımı? Bekleyıp geldıgınde sorayım dımı. Ay kafam cok karıstı ama herhalde aldatılmıyorumdur dımı ya sonucta facebookta bırakmazdı herhalde? dımı ya?

Kafam oldu bı mılyon. Ben napayım kısacası kızlar, bı akıl verın :/

GUNCEL:

Kızlar eşim geldi, yedi buçuk sekiz gibi.
Normalde planım laflarken dolaylı yoldan sormaktı ama canım o kadar sıkıldı ki yorumlardan sonra tutamadım kendimi. Gelir gelmez açıkça mesajlaşmalarını sordum, ne demek oluyor dedim.

Başta hatırlamamış gibi yaptı sonra " hee evet, düğününe davet etmiş görmedin mi?" dedi
Hayır dedim, mesajlaşmışsınız ve sen silmişsin mesajları, kendine iyi bak filan yazıyor dedim.
Tamam işte facebookta davet etkinliği yapmış, mesaj olarakta düğünde görüşürüz demek istemiş dedi. Sonraki geyiklerde "sonunda evleniyorsun" tarzında geyiklermiş, grupça buluşma planı da düğün içinmiş, mesajlarda kimler geliyor filan demişlerdi ama bir yer ismi filan yoktu. Bu hafta sonuymus kızın düğünü, gitmeyi düşünmedim, aklıma bile gelmedi dedi.
Ben bozuk olduğum için kendince baya eğlendi bile, uzatınca da facebooku açıp etkinliği gösterdi, hakkatende evleniyormuş kız.
"Yanlış anlamış olabilirsin ama ben anlatıktan sonra bana inanmak zorundasın bu guvensızlıgın benı cok uzuyor" dedi.

Özetle ikna oldum sanırım kızlar, en azından o davetiyeyi gördüm. Çok salağım kızın profilini doğru dürüst incelememişim, o anın siniri ve paniğiyle.

Herkese çok tşk ediyorum. Yanımda oldunuz, bana moral veren destek olan akıl veren herkese öpcükler <3

Son düzenleme:
Eşin hazır o şehre gidiyoken
Eski sevgilisiyle de buluşacak ama tek değil grupça işte
Ne gözle görüyo bilemem eşin için ama kız evli diye pas vermez sanırım
Eşin en azından arkadaş grubumuzla toplanacağız diyebilirdi, onu bile dememiş. Kendi bi cinlikler düşünüyo gibi

Belki de arkadaş kalmayı becermişlerdir. Sevgiliyken derin hisler duymadıysa çok da sorun değil. Sana söylemesi gerekiyor görüşecekse öbür türlüsü için ben de kızar şüphe duyardım

Nasil hala aramadin esini hayret ben olsam basina yikarim o sehri deee is seyahatini deee face hesabini daaaa..
Hatta face sifresini de degistiririm giremez de bi daha.

Çok kızardım
Bana haber vermesi gerekir diye düşünürüm
İşte böyle yakalanır bu erkekler
Kışkırtmak istemem ama kızmakta sonuna kadar haklısın

Kızlar selam,
İkide bir konu açar oldum farkındayım :KK43: ama derdim bitmiyo ki. Ben mi çok vesveseliyim bilmiyorum ama sizden başka kimseyle de paylaşmak istemiyorum bunları.Umarım bir tanıdığıma rastgelmem buralarda :)

Eşim şehirdışında iş için yine. Ben dün akşam bir şeye bakmak için facebook una girdim. Normalde pek kullanmaz facebook unu, o yüzden bende hiç kontrol etmem yani :) :/ Neyse mesajlarına baktım ve eski sevgilisiyle mesajlarını gördüm. Bunların ünide büyük bir arkadaş grubu vardı ve o kızla bir dönem sevgili olup ayrılmışlar arkadaş olarak kalmaya devam etmişler. Ben kızdan dolayısıyla hoşlanmasam da farklı şehirlerde olduğumuz için ve görüşmedikleri için umrumda değildi. Fakat kızla geçen hafta mesajlaşmışlar atıyorum salı gunu kızın "gorusuruz kendıne ıyı bak" mesajı var sadece oncesınde bır sey yok, çarsamba gunu de anlam veremediğim bir geyik yapmışlar ve grupla buluşma planı yapmışlar.

Benım bunlardan hıc haberım yok! Bana onunla mesajlastım grupla goruscem tarzında bır sey soylemedı, o grupta kızda ıs ıcın gıttıgı sehırde. Dun aksamdan berı sınır kupu oldum. Arayıp azına etmek ıstıyorum ama bır yandan yanlıs bır sey yapmayım dıyorum.

Sızce bu mesajlar ne? Arkadaşcadır dımı? Bekleyıp geldıgınde sorayım dımı. Ay kafam cok karıstı ama herhalde aldatılmıyorumdur dımı ya sonucta facebookta bırakmazdı herhalde? dımı ya?

Kafam oldu bı mılyon. Ben napayım kısacası kızlar, bı akıl verın :/

Kıza msj at sanki eşin gibi naber vs.vs. bakalım ne yazıyor eşine deme şimdilik.

Ben çoktaaaaan aramıştım bile ne demekeski sevgiliyle mesajlaşmak !!!
Sen aynı şeyi yapsan tepkisi ne olur acaba? çok merak ettim doğrusu.

Aynisini siz yapsaniz ne tepki verirdi? Vereceginiz tepki buna gore olsun.

Ben senin yerinde olsam ayniii onun yaptığını yapar ve tatile çıkardım.

Kızlar aynısını ben yapsam çok sakin "hayırdır?" diye sorardı ve ne söylesem inanırdı. Zaten aynısını ben yapsam farketmezdi bile hiç bakma karıştırma huyu yoktur.
Ay durum o kadar ciddi mi yaa.. Bende çok sinir oldum ama yorumlar gözümü korkuttu.
Ulan aldatılıyomuyum yoksa yaaa :/

Eşin hazır o şehre gidiyoken
Eski sevgilisiyle de buluşacak ama tek değil grupça işte
Ne gözle görüyo bilemem eşin için ama kız evli diye pas vermez sanırım
Eşin en azından arkadaş grubumuzla toplanacağız diyebilirdi, onu bile dememiş. Kendi bi cinlikler düşünüyo gibi

Evet ya. bide geçen hafta mesajlasmıs bu hafta olsa hadı derım uzakta telde de aklına gelmedı. O kzıdanda hıc hoslanmadıgımı bılıyor sonucta.

Kızlar aynısını ben yapsam çok sakin "hayırdır?" diye sorardı ve ne söylesem inanırdı. Zaten aynısını ben yapsam farketmezdi bile hiç bakma karıştırma huyu yoktur.
Ay durum o kadar ciddi mi yaa.. Bende çok sinir oldum ama yorumlar gözümü korkuttu.
Ulan aldatılıyomuyum yoksa yaaa :/
canım yapma Allah aşkına eski sevgilisiyle mesajlaşması bile falso. Aynı yerde olmalarını geçtim. Başbaşa buluşmalarını bekleme aldatıldğını görmek için. Normalde bu adam eskileriyle hep konuşan bi adam mı yani bunlar sizde normal mi

X