Fahriyee Evcen Üniversiteeliii olduu

bogazıcı unıverstesınden cok sayıda yetısmıs ınsan ve unlu cıkıyor
eger gıdıp kendını yetıstırebılırse helal olsun dıyecegım.
ulkemızde unıversteyı kazanmak kadar onu okuyabılmek de cok buyuk bır mesele.
kolay gelsın sımdıden.

tatlım senin gibi kültürlüden yaptığı yorumun yanlış oldugunu,yani beklemediğimi dile getirdim sadece.

ayyy bunaldım yaaa...güzel bi şekilde atışma bile olmuyo senle :)))

baydın beni...

yok anında kinayeye başlarım ben farkındayım. bıktırana kadar uğraşırım :)))
o yüzden bu konuyu burda noktalayayımm.
özel ünili arkadaşlar alınmasın dediğim laf onlara değildi, dediğim gibi orada harikalar yaratan insanlar var, çalışkan insanlar var. amma benim sinir olduğum durum bu mankenlerin zartların zurtların parayı bastırıp öğrenci olmaya özenmesi. öğrencilik sadece üniversiteye kaydolmak değil çünkü. :umursamaz:

özcan konusunda ise benlen polemike girmeyin nütfen, kişisel duygularım tamamen :1ninca: -tatlicadiarzu-

yok anında kinayeye başlarım ben farkındayım. bıktırana kadar uğraşırım :)))
o yüzden bu konuyu burda noktalayayımm.
özel ünili arkadaşlar alınmasın dediğim laf onlara değildi, dediğim gibi orada harikalar yaratan insanlar var, çalışkan insanlar var. amma benim sinir olduğum durum bu mankenlerin zartların zurtların parayı bastırıp öğrenci olmaya özenmesi. öğrencilik sadece üniversiteye kaydolmak değil çünkü. :umursamaz:

özcan konusunda ise benlen polemike girmeyin nütfen, kişisel duygularım tamamen :1ninca: -tatlicadiarzu-

ben ne demek istediğini anladım.kaydirigubbakcemile5

özcanla fahriye çok yakışıyolar:lepi:
umarım fahriye başarılı olur,ki kendisi ağar başlı ve akıllı bir kıza benziyo,yolu açık olsun:1closedeyes:

sımdıde yakısmıyorlar zaten...
ınsallh unıverstelı aklı baısnda bırısını bulur okulda.

katılıyorum. ben de güvenmiyorum özcana. 40a yakın o, kaç kadın geçti elinden. bu kızcağızı da harcıcak. halbuki esin moralıoğlu vardı onun ilk çıktığı zaman ne de güzel yakışıyolardı. davul dengi dengine, kıza yazık.

şimdi de yakışmıyolar bence de.ama boğaziçinden mezun olursa belki akıllanır.şimdilik bana akılsız gibi geldi

olayın iç yüzün aktaran arkadaşlara teşekkür ediyorum
biz onca sene çalışıyoruz şu öss ye
fahriye hemen girmişş hee
Çok üzgünüm çoook

bende bizim kk dan biri kazandı sandım sevindiydim :dilcikar:
meğer gene ünlü biriymiş...mirmirmirmir
kazanıp okuması önemli değil
mesleğini yapması ülkemize faydası olması önemli benim için ..:nazar:

Yurtdışında oturdukları için yçs ile geçiş yapmış kız,kolay ya da zor başarmış mı başarmış..Ünlü oldum diye okumayabilirdi de,helal olsun,şahsen takdir ettim.

belgeleri alıp bi üniversiteden bi üniversiteye vermek gerçekten zor iş...bunlar daha çok "ünlü" olmak için ünv okuyorlar..bakınız aysun kayacı..ünv okuyo ama cahilin önde gideni..-bence-

Kimse belgeleri getirdi diye Boğaziçi'ne girmez,yçs de ösym nin yaptığı bir sınavdır..Ünlü olmak için niçin tarih okusun kız zaten ünlü.. Sırf ünlü diye mi vurun abalıya..

-bence- demek -bence- demektir...avukatlığını yapanlar çıkabilir diye özellikle belirttim..benim düşüncem budur.

Bende bence olanı yazıyorum zaten hanımefendi..Bencelere bu kadar saygı duyuyorsanız benimkine de avukatlık demeden saygı duymayı bilin...Belgelerle değilde sınavla geçiş yapıldığı bir gerçek,bencesi sizcesi olmadığı için yazdım,diğer görüşlerinize bir cümlem olmadı zaten..

Son düzenleme:
üslubunu beğenmediğim için belirtme gereği duydum,sadece kendi fikrim bu diye. herneyse uzatmayalım. fahriye burda olsa gözleri yaşarırdı :)

tebrik ediyoruz tebrik ediyoruz. !!!!
bravo fahriye.
çok mutluyum şimdi, gözlerim dolu dolu yazıyorum...
ne uyduruk konu bu ya.. :nazar:

X