Fairy bulaşık deterjanı

fairy nin bulaşık makinesi deterjanını kullanıyorum üstünede tanımıyorum bence en iyisi ayrıca daha önce çizilen bardak vs lerim artık çizilmiyor...

ben de 1 yildir kullaniyorum kopuk performansi cok basarili bence. Fairy'nin duzenledigi etkinlikten fotograflar yazi ve birbirinden guzel tarifleri burda bulabilirsiniz: geziyemek.ozlemusta.com/2011/07/fairy-ile-mehmet-ozerin-mutfagi/

Ben artık sentetik deterjanları bıraktım. Özellikle annemin ellerinde oluşan yoğun deri lekelerinden sonra.
Artık ekolojik ve nonalerjik ürünlere yöneldim. Zaten günün zorlukları , pis hava ve çeşitli etkenlerle kirlenen
vücuduma artık daha fazla sentetik şeyler sürmek istemiyorum. Geçenlerde bir arkadaşın tavsiyesi ile Kozmo Sepeti diye bir siteye girdim.
Bu sitede almanyadan ithal el ve makine bulaşık detarjanları ve çamaşır makinesi deterjanları buldum. Avrupa birliği ekolojij sertifikalarına sahip ürünler.
Özellikle Narlı bir bulaşık deterjanı var. Bu deterjan cilde dost ve yıpratmıyor, elleri germiyor. Birde 1 kg lık bulaşım makinesi toz deterjan buldum.
O ürünlede 66 kez bulaşık makinesinde yıkama yapabiliyorum. Fiyatlarıda makul geldiği için ben artık ekolojik ürünleri tercih etmeye başladım.

fairy süper zaten ona söylenecek söz yok ama geçenlerde sırf merakımdan sunlight cif aldım oda çok güzel çıktı hakikaten soğuk suda bile yağları hemen çıkarıyor onuda tasvsiye ederim..

arkadaşlar birşey merak ediyorum evet fairy güzel bende kullanıyorum ama tanıtımlarda nekadar güçlü olduğunu yağ çözmede süper olduğunu belirtiyorlar şimdi mesajlarda da aynı şey.Günümüz de neler duyuyoruz yemek yemeye korkar olduk herşeye şüpe ile yaklaşır olduk. Neyse merak ettiğim konu fairy'nin sağlık açısından nasıl olduğu kalıntı kalma olasılığı varmı bulaşık deterjanı çok kapsamlı durlama yapıldığında 2 kere yaptırıyorum bu kadar çok köpüren bir deterjanı durulamak için bayağı uğraşıyorum.Yani sağlık açısından nasıl Bileniniz??????????????????

arkadaşlar, evet hepsi çok güzeller, işlerimizi kolaylaştırıyorlar ve miss gibi kokuyorlar ama sağlığa zararları azımsanmıyacak büyüklükte. zararlı madde içeriyorlar. nolur, bu konuda hassasiyet gösterip, araştırıcı olalım. herkese sağlık, sıhhat, sevgi, selam...

Daha önce pril kullanıyordum. Fairy keşfettiğimden beri başka bulaşık deterjanı kullanmıyorum.

bende fairyciyim süper kendisi.Bir kere ucuz diye ikili bingo almıştım o ne iğrenç şey yarabbim bırak yağı elindeki toprağı temizlemez.Cam silmeye kullandım:KK25:Son alışverişimde cif sunlıght mı ne var onun elmalısını aldım gayet başarılı elmasıda efil efil pek güzel fairyi uzun bir süre almayabilirim .:KK76:

Bu arada fairy nin makine için olanı güzel onuda aldım lakin ne sarı ne mavi sıvısı kalmıyo durduğu sepette nedense hepsi yapış yapış olmuş calgonite dönecem tablet olanına hele bitsin bi fairy bu konuda başarısız güzel yıkasada paketler gıcık bir hal alıyor:KK8:

Bende pril tabletten sonra çok sert olduğu için bingoya geçtim daha iyiydi prile göre. Fakat yeni indirime girmişti fairy denedim çok memnun kaldım.elde yıkamalısıda çok iyi köpürüyor.prilin tahtını sallar bence inş fiyatıda düşerde daha rahat alırız ......

Ben poşetinden alınca başka bir kaba koyuyorum tabletleri.akma bulaşma olmuyor o zaman...:97:

Kızlar merhaba,

Geçen gün reklamlarda gördüm ve Fairy Platinum limonlu aldım. Ürün yeni ama çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

Süper bulaşık makinası tableti bundan sonra mecbur kalmadıkça başka bir marka kullanmam .Makinanın içini bile temizliyor parlatıyor.Tıpkı reklamalarda söylediği gibi .Ayrıca bulaşık deterjanı da ayrı bir güzel :)

bende fairy bulaşık makinesi deterjanı kullanıyorum ve çok memnunum hatta annem bile senelerdir finish kullanırdı, ona 1 tane fairy tablet verdim o da bu markaya geçti. gerçekten tüm deterjanlardan daha iyi temizliyor.

X