Faizsiz ev sahibi nasıl olunur?

gezginanne99

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
81
19
37
Arkadaşlar faizsiz ev sahibi olmak kulağa imkansız geliyo dimi? Yapmışlar oldu ben de yeni öğrendim:) . Bide yanında uygun ödeme fırsatı var! Birikimevim ile tanışın direk. Şuraya linkini de iliştiriyorum .....form dolduruyorsunuz sizi arıyorlar ben görüştüm baya ilgililer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar faizsiz ev sahibi olmak kulağa imkansız geliyo dimi? Yapmışlar oldu ben de yeni öğrendim:) . Bide yanında uygun ödeme fırsatı var! Birikimevim ile tanışın direk. Şuraya linkini de iliştiriyorum .....form dolduruyorsunuz sizi arıyorlar ben görüştüm baya ilgililer.
Bu şekilde tanıtım yapmak reklama girdiği için yasaktır, kuralları bilmediğinizi düşünerek bu seferlik sadece kısa süreli banlama işlemi yapıldı, reklam amaçlı üyelik gerekçesiyle üyeliğinizin iptal edilmemesi için lütfen kurallara uyunuz.

Şimdi reklamlar...

Bu benimevim eminevim canımevim birikimevim biricikevim daracıkevim küçücükbahçem şirketleri çoğaldı. Umarım piyasayı birden çarpıp kaçmazlar.

Hepsinin ofisleri lüks yerlerde veya varış semtlerde bile ana cadde üzerinde. Bu kiraları ödediklerine göre iyi kazanıyorlar. İnşallah kimseyi hüsrana uğratmazlar.

Faizsiz kredi diye bir mantık yoktur. Adını değiştirip bir şekilde fazlasıyla müşteriden alıyorlar o paraları. Uzak durun derim.

X