Fal Sepeti Deneyimleri

karakter analizinde de iyimiydi sana mesela sordugun kisinin karakteri böyle böyle gibisinden ya da iki kisiyi sorduysan aralarında böyle böyle seyler olacak gibisinden
Hem karakter analizinde hemde yakın gelecekte iyiydi..2 hafta gibi bir süre sonra 1 ay içerisinde olacak dediği şey oldu..uzun vadede söylediği henüz dolmadı ama bence uzun gelecekte patlar

Burcu karenden zannediyorum çok alkollü bir zamanında yorum aldım sürekli kahkaha halinde kendince saçma espriler falan...şikayet etmiştim hatta.gerek yok bence göndermeye

Arkadaşlar tellwe de Elifsucan' a baktıran var mı? Falı çıkan var mı? Geçmişle geleceği karıştırıyor mu? Yani geçmişte olan şeyleri gelecekte olacak gibi anlatma durumu var mı? ( tellwe sayfasına yazacaktım ama orası çok karışık :))

Ya bana verdiği vade patlamış ama genel olarak güzel pembeci de değil

Geysuya kahve falı baktırdım çoook tatlı biri bence ve sitelere daha uyguna bakıyor. Karakter konusunda nokta atışı tespitleri oldu, şaşırdım açıkcası. Gelecek nasıl olur bilmem ama anda başarılı bence :) Karşı tarafın duygularını bilmediğim için o konudaki söylediklerine bir yorum yapamıyorum sadece.

Ben geysuya 3-4 yıl önce baktırmıştım hiç bir dediği çıkmadı ne yazık ki ama karakter analizi gerçekten iyiydi.

Ben de baktırdım Geysu'ya benim anlık durumumu bilemedi. Kısa vadede söylediği bir şeyinde olması imkansız. Karşı tarafın ne halt ettiğini bilmediğim ve o sıralar ne düşündüğünü amacının ne olduğunu bilmediğim için çokta bir şey söyleyemem.
Burada anlıkta geysu ve nakta tavsiye edilmişti. İkisine de baktırdım ikisi de karşı taraf ile ilgili çok farklı şeyler söyledi. Bende anlamadım. :)

Naktanın yorumu geysu kadar net değildi bende.olası 2 kişinin birinCisi için şöyle iyi böyle iyi anlatırken ikinci kişiye geçtiğinde birinciyi gömmeye başladı.baya karışık bir yorumdu.anlayana kadar kaç defa dinlemiştim

Bir ekleme daha yapmak isterim. Ben Geysu Hanım'ı tavsiye edebilirim şöyle ki en azından hissetiğini yorumluyor diye düşünüyorum ve mail üzerinden baktığı için benim uzun uzun yazdığım şeylere cevap vermişti. Birde ben bunlar bunlar benimle ilgili değil demiştim ona rağmen gayet nazikçe dönüş yapmıştı. Ama tabi dediklerini çıkmasını da çok isterim :)

Kesinlikle haklısın. Bende de karmaşıktı onun yorumu. hatta bir çok kez tekrar tekrar bende dinledim. Geysu'nun iyi tarafı faldan sonra rahat rahat soru sorabilmem olmuştu. Nakta pek öyle değil gibi dediğim dedik biri.

Kizlar selam isler o kadar yogun ki yazamiyorum eve gelip bayiliyorum yorgunluktan. Cok uzun zamandir fal baktirmiyorum o yuzden yeni yorum yapamiyorum. Onceden baktiridklarim icin yapmistim zaten. Hala begendiklerim,alex,zulal sen,klothoyagmur,didar evren,oylum genc ve zelis can. Oylum ve zelis hep hedye falimi aldi cok klasik bakiyolar ama iyi gibiydi. Ama hepsine 1 kere baktirmak gerekli ikinci ucuncu kez atinca hem olaya hakim oluyolar hem de yeni bi sey soylemiyolar ayni seyler donup duruyor. Bi de instagramdan baktirdigim falcilar vardi Evren ve anil. Evren anlik beni sok etmisti dediklerinin de bi kismi ckti sayilir,anil icin de gecerli aynisi. Ama 50’ye kahve bakiyorlar cok uygun degil dusununce. Verdigimiz paralara cok uzuluyorum cunku artik.
yorumlari okuyunca geysu’yu merak ettim kaca bakiyo o instagrmadan mi bakiyo?
Kumar bagimliligi halt etmis falin yaninda

Sonbaharda 35e baktırmıştım

Uyumsuza fal baktırıp çıkmayan var mı ? 2 ay önce yıldızname baktirdım genel iş ve aşk için başka şeyler söyledi. Hesabi silmistim telwede yeni hesap açtım ordan fal attım yeni .Bu seferde baktığı yildiznameye çok ters bir yorum yaptı. Kendisiyle çelişti. Böyle birşey yaşayan var mi?

Bende çıkmamıştı. Verdiği vade çoktan geçti. Bayada çıkmadığını söyleyen var

Olumsuz mu yorum yapmisti size acaba.
İş konusunda olumlu konuşmuş hatta iddalı şekilde olunca tekrar gelin demiş :) ama olmadı, hatta başka bir yerden de teklif alacaksın demiş ama öyle bir şey de olmadı. Anı da bilememiş. ilişki durumunu da tutturmuş ama içerik olarak onuda bilememiş yani ilişki durumunu

Banada çıkmadı.Üstelik geçmişimdeki kişi için onun arkadaşının bana hisleri varmışta söylemiyormuş..Bir arkadaşıyla bile tanışmamıştım üstelikŞubat geçti söylediği kişi bile karşıma çıkmadı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…