Fal Sepeti Deneyimleri

En son tüm fallarım patladığı için 1.5 aydır hiç fal baktırmadım ama bugün bir bunalım var üstümde fal baktırasım geliyor. Falsepetinde sare ay'ı deneyen var mı?

En son tüm fallarım patladığı için 1.5 aydır hiç fal baktırmadım ama bugün bir bunalım var üstümde fal baktırasım geliyor. Falsepetinde sare ay'ı deneyen var mı?
Sare ayı denemedim ama ben de aşırı krizdeyim şuan. Tellwe ve falsepeti dışında önerebileceğiniz falcılar varsa sevinirim. Tellwede çok bekliyoruz falsepetinde de bütün fallarım patladı

Selamlar aranızda iliskiler konusunda UYUMSUZZ'a 2 kez yıldızname baktırıp tarihleri dolmadan 2.de ötelenen ve dediklerini yaşayan var mı?Anda tutarlıydı bende umarım cıkar.

Sare ayı denemedim ama ben de aşırı krizdeyim şuan. Tellwe ve falsepeti dışında önerebileceğiniz falcılar varsa sevinirim. Tellwede çok bekliyoruz falsepetinde de bütün fallarım patladı
Instagramda anil ve evren e baktirdim kahve 50 tl. Tellwe ve fal sepeti disinda bunlar var. ama bencr kahveye 50 cok. Telefonda arasarak bakiyolar randevu veriyor uygun saatine zaten 8-10 dk telefonda konusarak bakiyor soru soruyorsunuz vs. ben begenmistim ama kimseye birini onermek de istemiyorum . Baskasina cikan bana cikmiyor bana cikan da baskaisna Bi de paralarimiza yazik gunah valla kizlar ..

Benim de çok baktırasım var ama yorumcunun yarın güzel şeyler olacak demesi ve bunun gerçekleşmesi lazım
Sabredin kızlar,dayanalım hep beraber

Benim de çok baktırasım var ama yorumcunun yarın güzel şeyler olacak demesi ve bunun gerçekleşmesi lazım
Sabredin kızlar,dayanalım hep beraber✌
Valla falsepetinde atmadığım bir melisa donukuk kalmıştı ona attım bekliyorum bakalım dayanamadım

Aynen ben de öyle gerçekten birilerini önerirken ödüm kopuyor ya insanlar para veriyor yazık günah diye

Ben sadece tellwe ve falsepetinde baktırıyordum. Onun harici falalem gizem hatun'u çok beğenirim ve yıllardan beri baktırırım ama malesef anı çok iyi bilse de gelecek konusunda çıktığı olmadı hiç.
En son yaşananları bilen tek kişi yeşilçingene olmuştu. Konuştuğum kişiyle olmayacağını hayatıma başka birinin gireceğini söyledi. Evet konuştuğum kişiyle olmadı ama bahsettiği gibi biri de girmedi hayatıma. O yüzden tam olarak kimseyi öneremiyorum malesef.

Sabredin kızlar,dayanalım hep beraber✌

Boşu boşuna beklentiye sokuyor bu fal işi bence. Baktırmaktan vazgeçtim ben de. Yıllardır fal baktırıyorum çıkan fal sayısı bir elin parmağını geçmedi. Parama yazık düşününce.

Bana yeşil çingene hiç çıkmadı canım iki kere baktırdım ikisi de baya pembeydi of bıktım milletin sümüklü oğlanlarını beklemekten valla artık ya

Mesela hic falsepetinde fal baktirmamis birine en guvenerek onereceginiz isim kim olurdu? Sadece gelecek acisindan degil, kisi ve durum analizleri olarak da emek vererek bakan biri?

Baktırmıştım ama pek beğenmemiştim
hep söylüyorum beğeni olayı çok değişken ama
Ayy geldi falım kim söylüyor melisaya bunları kız sürekli bi diyorlar söylüyorlar tövbe tövbe olumsuz bir faldı bir ilişkide göremiyormuş beni bu insanla öyle dedi hani pembeci diyemem o yüzden ama iç falan çekiyor falda ara ara tövbe est bi garipti

Falına bakarken sıkılmış gibi geldi mi sanada?

Falına bakarken sıkılmış gibi geldi mi sanada?
Ay şey gibi geldi daha çok ecinliymiş gibi rol yapmaya çalışıyormuş gibi tövbe tövbe bi de gerçekten cinliymiş çarpılmayayım gece gece. Ay bi de forumda arattım şimdi herkes pembeci diyor bi bana mı lo lo yaa mis gibi pembiş pembiş fal dinleyip uyuyasım bardı

Tekrar dinleyeceğim ben şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…