Fal Sepeti Deneyimleri

Kız sana güzel bi haberim var yalnız eğer bu melisa çıkarsa asiye gümbür gümbür patlamış oluyor
Ya asiye çok fenaydı..hatırlamak istemiyorum melisa vade falan vermemiş bende sormamışım.henüz dediği şekilde bir gelişmede yok.pembe desem çokta değil yani..
Dediğin gibi 3.birini dinleyip yorum yapıyor gibi,ilk baktıdığımda hiç o doğrultuda düşünmemiştim

Melisa siteye ilk geldiğinde çok dobraydı, sorduğum kişinin hayatında birisinin olduğunu hiç kimse söylememişken o bilmişti. Tabii ben de sinir olmuştum. Geçen yaz başka birisi için 2-3 kez baktırdım biraz fazla olumlu konuştu. Ama şimdi bakıyorum da eski haline dönmeye başlamış sanırım. Boş bir kadın değil, hisleri var aslında ama dediği her şeyi de ciddiye almamak lazım.

Benim çoğu şeyi bilmişti o ama bana da pembeci değildi. Gelecek ama geri gidecek, güvenirsen yine üzüleceksin falan diyodu pembe son asla söylemedi

Benim çoğu şeyi bilmişti o ama bana da pembeci değildi. Gelecek ama geri gidecek, güvenirsen yine üzüleceksin falan diyodu pembe son asla söylemedi
Bilmiyorum kızlar ya ben sorumda baya falso vermişim aslına bakarsanız, mesela bana yalan söylediğini düşünüyorum demişim, olumlu olumsuz herşeye açığım demişim. ki kartlarım da fena değil bence. Bana elle tutulur pek bir şey söylemedi. Bana sadece dürüst değil-güvenilir değil dedi. Senden hoşlanmış-dürüst değil-güvenilir değil. Gerçekten bunlar üzerine kurulu bi faldı. Bahsettiği kadar olumsuz bi süreçte olduğumu düşünmüyorum hani insan az çok kendi yaşadıklarını bilir. Sürecim olumsuz bile sonuçlansa ben melisaya fal atmam bi daha. Bu arada çok alakasız ama pıtırcık diye hitap ediyor muydu size de

Yok canım bana öyle şeyler söylemedi,saygı çerçevesinde ilerledi falımız

Şimdi forumda aratınca gördüm ben de,youtube videoları falan varmış
Valla benim bu sefer sürecim uzun sürmez canım ya ne yalan söyleyeyim çok bi duygum yok çok da bekleyesim yok. Hani dümdüz mantık ilişkisi olacaktı benimki. Nisana kadar falan bakarım sürece olacak mı olmayacak mı az çok anlarız zaten. O zaman daha net konuşurum kadının da hakkını yemeyeyim şimdi

Bana da hafif gri baktı çok da olumsuz diyemem en azından hissi var dedi ama bu sefer iç sesim olacak bu iş diyor, bakalım hepimiz için hayırlısı inşallah E ecceeeeee_nazz
inşallah olur istediğin ve beklediğin :) Yani benim şöyle. Tanıdıklar aracılığı ile biriyle görüşmem olacaktı. Görüşmeyi ilgili erkek kendisi istemişti. Ama sonrasında bana pek adımı olmadı. Bununla ilgili sormuştum. Hani görüşmekten vazmı geçti vs diye. Melisanın yorumu ; Seni çok beğenmiş. çok heyecanlanmış. O yüzden adım atamamış. Ama mutlaka atacak şuan düşünme aşamasında evlilik görüyorum vs gibi cümleler kurmuştu. Halbuki bizim ortak tanıdıklarımızdan bir kadın çocuğun karakterinin kötü olması bana uygun olmaması sebebi ile görüşmeyi engellemiş. Ki sonradan öğrendim gördüm. Çocuğun elle tutulacak bir karakteri yoktu. Yani en azından engelleyen birisinin olduğunu görmeliydi falda :))

Yaaa çok sinir bozucu bi durum başına gelen ama sonuçta senin için hayırlı olmayacaksa iyi ki de olmamış. Ya suç bizde zaten, erkeklerin köküne kıran girmiş gibi davranıyoruz halbuki dışarda sürüsüne bereket yani. Ben de güvenmiyorum bana yalan söylüyor gibi geliyor dedim soruda sürekli güvenilir değil dürüst değil falan demiş e be ablacım madem öyle söyle ne yalan söylüyor hayatında başkası mı var hırlı mı hırsız mı söyle yani ben söyledim zaten sana yalan söylüyor diye

aynen :) ortaya bi şey atıyorlar ama ne olduğunu doğru düzgün söylemiyorlar. kafası karışık ( neden karışık ) seninle ilgili bir konuyu çok kafaya takmış sana bahsetmiyor ( o konu ne ) vs vs üstün körü cevaplar sürekli :)

Ya bende de oyleydi soylediler dediler falan dedi hep. Arkadan horlama sesi de geliyodu iade almistim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…