Fal Sepeti Deneyimleri

Gecenin kraliçesi arkadaşımız nezaketle,uygun üslupla özel mesaj attığın sürece kesinlikle gözardı etmekten geçtim mutlaka cevap verir,yardımcı olmuştur herkese.haksızlık yapmayalım ve konuyu farklı mecralara çekmeyelim lütfen
Kesinlikle cok tatli, samimi ve uslup olarak ta kibar bir kiz G geceninkralicesi .

Yardımcı olmak için konuşuyoruz, iyilikler söylenmez ama biz de yardımcı olmadık mı? Ben özelden mesajlaştığım herkesle gayet güzel konuşuyorum, sizinle de öyle konuştuk diye hatırlıyorum. Örneğin; @NE DEM Nilufer_4U Nilufer_4U obsessivebuddy obsessivebuddy @asena87 @Kanatlarimdantutma @Seraperkse __hera__ __hera__ A Ariman @AryaDerin Fidelle Fidelle Kavansit Kavansit @RANA32 D dreamdreamdreamy wanderlust wanderlust @Turtituu @yorgunsavas @destinyx94
Arkadaşlar benim konuşmam nasıldır, siz cevaplar mısınız?
Biz cok sey paylastik hic de olumsuz bi tavir gormedim❤️

Tamam Kavansit Kavansit bize de anlat, 2020’yi de yalnız geçirmek istemiyorum yaşlanıyorum durumum çok acil 😃

Kızılderili geleneği, onlar kalın öbekler halinde bağlayıp öyle yakıyorlarmış. Bizde de yapan var. Mekanın enerjisini temizlediğine inanılıyor. Aktarlarda var genelde. Toprak kaseye 1-2 dal koyup yakıyorum.
(ÖNEMLİ UYARI: Yakarken dikkatli olun lütfen, lavabo yakınınızda olsun. Bazen dal aniden tutuşabilir, o zaman hemen suya tutarak söndürün).

Ama bence adaçayı bahane :) O gün __hera__ __hera__ ve G geceninkralicesi için yakmıştım içimden geldiği için ama asıl önemli olan niyet herhalde. Yoksa ha adaçayı, ha Himalaya tuzu, hepsi bir :) Yine de kendime hayrım yok Fidelle Fidelle :))) Ben de 2020’de talihim değişsin istiyorum da, nasıl olacak meçhul...

Kızılderili geleneği, onlar kalın öbekler halinde bağlayıp öyle yakıyorlarmış. Bizde de yapan var. Mekanın enerjisini temizlediğine inanılıyor. Aktarlarda var genelde. Toprak kaseye 1-2 dal koyup yakıyorum.
(ÖNEMLİ UYARI: Yakarken dikkatli olun lütfen, lavabo yakınınızda olsun. Bazen dal aniden tutuşabilir, o zaman hemen suya tutarak söndürün).

Ama bence adaçayı bahane :) O gün __hera__ __hera__ ve G geceninkralicesi için yakmıştım içimden geldiği için ama asıl önemli olan niyet herhalde. Yoksa ha adaçayı, ha Himalaya tuzu, hepsi bir :) Yine de kendime hayrım yok Fidelle Fidelle :))) Ben de 2020’de talihim değişsin istiyorum da, nasıl olacak meçhul...

Olsun biz yine de ümitli olalım 🥰

Bir de youtube de telepati ile size mesaj atmasini sagladigi belirtilen linkler var:
Adamin dedigine gore 55-60,000 kisi ise yaradigini belirtmis... Kendim denemedim.

Bunlardan o kadar çok yaptım ki aylarca :))) Her çeşidini denedim: imgelemelisi, meditasyonlusu, müzik dinlemelisi... Yaprak kımıldamadı. Ama işe yaradığını söyleyen de çok, haklısın. Tıkanıklık bende olabilir :p

Ben de kısa sürede etki etti galiba ama yanlış kişide. 😅😂🤣 Tekrar dener misin benim için? 🙈🤗

Ben de kısa sürede etki etti galiba ama yanlış kişide. 😅😂🤣 Tekrar dener misin benim için? 🙈🤗
Bu arada arkadaşlar ben de geçenlerde böyle bir meditasyon yaptım tam bir ay boyunca ve bende de yanlış kişide etki etti. Başkası söylese inanmazdım ama kendi başıma gelince şok oldum. Çok da inanmadan yapmıştım ama öyle bir olay oldu ki rastlantı olamaz.

Ben de geçen haftalarda baktirdim ama beğenmedim çünkü hisleri olduğunu düşünmüyorum mantık çerçevesinde bir yorum yapmış geçmişle ilgili en küçük bir nokta atışı yoktu ben binnazda Rüzgar Gündogan ve Mert Göktürk ü beğendim ikisinede ilk attığım fallarda Fal Sepetinden deyim sahibi olduğum için detay vermedim ve ikiside geçmişi yaşadığım sorunları, karşı tarafla ilgili nokta atışlı analizleri oldu. Şimdi onların vadesini bekliyorum ama Mert Göktürk aşırı pahalı geldu bana
Mert goktur u hic begenmemistim sanirim bir dega baktirdim. Ama engin gumus kisilik analizini cok baktiririm.cok defada baktirmisimdir. Soyle bir durum vardi ben adamin hayatinda biri var diyordum o yok diyordu telefonda konustuklari var ama iliski olarak yok diyordu kismi dogru cunku adam abaza her gordugune atlayn birisiydi herkesle konusuyordu ciddi ilskisi olmuyordu. Hmm yine diyorum begendiklerim dahil benim gelecek icin cikan fallarim hic olmadi hep anlik durum yada kisilik analizlerini begenmisimdir

Kızlar merhaba, bende işle ilgili gelişmeler var ama kesinleşmesi için Şubat'ın sonuna kadar bekleyip çıkan çıkmayan falları yazacağım 😇 ama Alex son falında yakın zamanda haber gelmeyecek diyerek patlamış onu hatırladım 😊 diğerlerini de analiz ederek yazacağım 😘😘
o zaman alex in olumsuz yorumları patlayabılıyor demek ki
umut etmeye devam mı etsem

X