Fal sohbeti kahveler benden:))

En çok çıkan fallarınız hangisiydi?

• Ankete Katılan
    7

AnyWhere

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
729
880
36
çok sıkıcı bir perşembe gününden herkese iyi akşamlar

haydi dizileri açalım kahveleri içelim fallarımıza bakalım mı?

karşılıklı fal bakmak istiyorum tarot- katina ve iskambil bakıyorum...

hem sohbet hem dertlerimizi paylaşmak hem de umudu umutsuzluğu paylaşmak diyelimm....

Ben de şuraya kurulayım barii..
Muhtemel çoğumuzun derdi Aşk...
Aşk oldumu düşüyoruz fal alemlerinin peşine ...

ahh ah.... bugün 20 den fazla fal baktım... pazara kadar böyle devam açıp açıp fal bakmaca herkes ayrılmış ya yalnız değilim bende:KK43:((

ahh ah.... bugün 20 den fazla fal baktım... pazara kadar böyle devam açıp açıp fal bakmaca herkes ayrılmış ya yalnız değilim bende:KK43:((
Canım gökyüzü hareketleri gergin enerjiler saçıyormuş... 26 27 sine kadar sürecek diyorlar ya ..
Bugün de ekime kadar sürecek bi süreçten bahsettiler ya anlamadm pek ... :KK43:

23 temmuz sonrası bence gayet iyi... herkese ateş dönemi iyi gelecek olarak gördüm ben 23 temmuz sonrasına işaret ediyor hep kartlar 3 lü vaktlere... bugun genellikle hep öyle açtım güzel haberli tarotları

Canım gökyüzü hareketleri gergin enerjiler saçıyormuş... 26 27 sine kadar sürecek diyorlar ya ..
Bugün de ekime kadar sürecek bi süreçten bahsettiler ya anlamadm pek ... :KK43:
Belli zaten bizim evde de habire bir gerginlik sö konusu.Ne güzel kızlar böyle yetenekleriniz var.Keşke bende fal bakabilsem

ama genel görüşüm son 2 haftadır özellikle sıkıntıda olanlar 23 temmuz sonrası beklesinler düzelecek

çok sıkıcı bir perşembe gününden herkese iyi akşamlar

haydi dizileri açalım kahveleri içelim fallarımıza bakalım mı?

karşılıklı fal bakmak istiyorum tarot- katina ve iskambil bakıyorum...

hem sohbet hem dertlerimizi paylaşmak hem de umudu umutsuzluğu paylaşmak diyelimm....
Kahve falı bakıyorum, fallaşmak isteyen var mı ?:super:

X