Çocuk Hastalıkları faranjit oldum emzirme yardım................

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

bitkisel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2011
468
335
herkese iyi günler.. faranjit olduğum için bugün antibiyotik ve ağrı kesici kullanmaya başladım.. tedavi 1 hafta sürecekmiş, doktor bir hafta emzirme dedi. çok fazla sütüm yok ama sütü sağıp dökmem gerekirmi, sağmazsam sütüm ekşirmi, 1 hafta sonra hemen emzirmeye başlıyımmı yoksa birkaç gün daha bekleyeyimmi. deneyimli anneler cevap verirseniz sevinirim......

herkese iyi günler.. faranjit olduğum için bugün antibiyotik ve ağrı kesici kullanmaya başladım.. tedavi 1 hafta sürecekmiş, doktor bir hafta emzirme dedi. çok fazla sütüm yok ama sütü sağıp dökmem gerekirmi, sağmazsam sütüm ekşirmi, 1 hafta sonra hemen emzirmeye başlıyımmı yoksa birkaç gün daha bekleyeyimmi. deneyimli anneler cevap verirseniz sevinirim......

Emzirirken içilen antibiyotikler var...Bende kulak iltahabı olmuştum ama hiç emzirmeye ara vermedim...Niye böyle bir antibiyotik vermemiş dr bi anlam veremedim...Bir hafta emzirmezsen sütün gider büyük ihtimall...Sütü sağıp dökmelisisn..

Emzirirken içilen antibiyotikler var...Bende kulak iltahabı olmuştum ama hiç emzirmeye ara vermedim...Niye böyle bir antibiyotik vermemiş dr bi anlam veremedim...Bir hafta emzirmezsen sütün gider büyük ihtimall...Sütü sağıp dökmelisisn..

teşekkür ederim arkadaşım. aslında dotrora emzirdiğimi söyledim. o da emzirmeden kes falan dedi. ya çok üzgünüm şimdi, ben zamanında sütüm gelsin diye neler yapmıştım. bilseydim öyle bi ilaç vermesi için ısrar ederdim. ben normalde bebeğimi emzirerek uyutuyorum. dün helak oldu çocuk meme diye. en sonunda babası uyuttu. binbir trip attı bana da. iyi ki bi hasta oldum. bi hafta nasıl geçecek ya. o doktoru Allaha havale ediyorum. çocuğu sütünden etti. ben 2 yaşına kadar emziricem dokrora ne ya. ilacı kessem iyileşemecem. bu sefer hastalık çocuğa geçecek. çok üzgünüm şu anda.......

Son düzenleme:
X