Farklı hesabı olan yeni sevgili kişisi..

İyi biri olsaydı emin olun böyle davranmazdım çünkü bu sorunu yenmeyi kalpten yenmek isteyen bi insan olarak..
Nasıl yani bastan mı iyi biri olmadığını anlayıp öyle davrandınız. Eee o zaman hiç sevgili olmasaydiniz anladıysanız. Ben size kötü bir şey demiyorum ki guvensizliginizi kendiniz çözmelisiniz. Başkalarına bak güven sorunum var bana güven ver diye çözemezsiniz. Bakın güven sorununuz perçinlenmis hatta. Adamla gorusmeyin bence zaten güvenilir biri değilmiş. Bundan sonraki ilişkileriniz için diyorum.

Nasıl yani bastan mı iyi biri olmadığını anlayıp öyle davrandınız. Eee o zaman hiç sevgili olmasaydiniz anladıysanız. Ben size kötü bir şey demiyorum ki guvensizliginizi kendiniz çözmelisiniz. Başkalarına bak güven sorunum var bana güven ver diye çözemezsiniz. Bakın güven sorununuz perçinlenmis hatta. Adamla gorusmeyin bence zaten güvenilir biri değilmiş. Bundan sonraki ilişkileriniz için diyorum.
Cidden nasıl böyle anladınız bu olayı ? Bastan kötü oldugunu düşündügüm adamla neden olayım öyle kafada olan insan hatasını göz ardı eder . Güven problemimin acısını günahsız haketmeyen bi insandan çıkarmam sadece başta temkinliyim oda ne istedigimi bildigimden kaynaklı.

Nasıl yani bastan mı iyi biri olmadığını anlayıp öyle davrandınız. Eee o zaman hiç sevgili olmasaydiniz anladıysanız. Ben size kötü bir şey demiyorum ki guvensizliginizi kendiniz çözmelisiniz. Başkalarına bak güven sorunum var bana güven ver diye çözemezsiniz. Bakın güven sorununuz perçinlenmis hatta. Adamla gorusmeyin bence zaten güvenilir biri değilmiş. Bundan sonraki ilişkileriniz için diyorum
Keşke iyi biri olsaydı yanlış yapmasaydı bende onu hayatımdan engellemeseydim demek istedim umarım anlamışsınızdır

Keşke iyi biri olsaydı yanlış yapmasaydı bende onu hayatımdan engellemeseydim demek istedim umarım anlamışsınızdır
O zaman siz beni anlamamissiniz. Bastan yaptığınız için demiştim ben en başta zaten. En son için de iyi yapmışsınız zaten yürümez gibi geldi demiştim ya.

Bana bir erkeğin bir kadını elde edene kadar kovalaması hiç samimi gelmiyor. Dürtüden başka bişey değil bu.
Kovaladıkça adrenalin yaşadıklarını düşünüyorum. Tamamen elde etme hırsı. Ve bu hırsla hedefine ulaşan bir erkeğin sonrasında aşk böceği olacağına inanmıyorum (İstisnalar vardır belki).

Bir de bunlardan vaatler veren tipler vardır. Dünyada eşiniz benzeriniz olmadığına inandırıp Ağzınıza balı çalar. Bigün bi bakmışsınız prensiniz olmuş balon

İnsanın bir karakteri bir duruşu olur. Kişilerin birbirlerinin sosyal medya hesaplarına karışmasına, hesap aç kapat demesine karşı olsamda; sırf kızla sevgili olmak için herşeye tamam diyen adamın, el altından s kadın takip etmek için, farklı soy isimle hesap açması benim için en hafif tabirle karaktersizliktir. Böyle adamla bırakın ciddi ilişkiyi oturup sohbet bile edilmez. O adamın bir karakteri olsa,niyeti temiz olsa her mantıklı makul insanın yapacağı gibi sizin bu yersiz talebinize karşı gelir, size güvenin böyle kazanılmayacağını anlatırdı ama anladığım kadarı ile adam sosyal medyayı tamda sizin çekindiğiniz niyetle kullanıyormuş ki size yalan söyleyerek eş altından kullanmaya devam etmiş. Boşverin yılların çapkın tilkisinin aşık olup aile babası olması sadece romantik komedi filmlerinde olur.

İnsanın bir karakteri bir duruşu olur. Kişilerin birbirlerinin sosyal medya hesaplarına karışmasına, hesap aç kapat demesine karşı olsamda; sırf kızla sevgili olmak için herşeye tamam diyen adamın, el altından s kadın takip etmek için, farklı soy isimle hesap açması benim için en hafif tabirle karaktersizliktir. Böyle adamla bırakın ciddi ilişkiyi oturup sohbet bile edilmez. O adamın bir karakteri olsa,niyeti temiz olsa her mantıklı makul insanın yapacağı gibi sizin bu yersiz talebinize karşı gelir, size güvenin böyle kazanılmayacağını anlatırdı ama anladığım kadarı ile adam sosyal medyayı tamda sizin çekindiğiniz niyetle kullanıyormuş ki size yalan söyleyerek eş altından kullanmaya devam etmiş. Boşverin yılların çapkın tilkisinin aşık olup aile babası olması sadece romantik komedi filmlerinde olur.
Çok dogru hesap hep varmıştı 5 6 yıl öncesinden paylaşımlar yapılmış aktif soyad farklı olması korkutucu geldi bana 1.000 tane kadın takip ediliyor 1 tane erkek , o kadar samimi konuşuyordu ki inandım ona neyseki başta gördüm..

'İki ayaklı bağlanmaz' der benim annem.
Olması gerektiği sildirmişsniz ama bir insan bir şey yapmak isterse yapar. Siz de buna engel olamazsınız. Baskıyla hiç engelleyemezsiniz.
Bence böyle davrandıkça güven kıran insanları hayatınıza çekmeye devam edeceksiniz. Normal bir insan bu kadar naz, niyaz, süründürme ve baskıya gelmez.
Zaten yürütesiniz de yokmuş. Ne diyelim, hayırlısı olsun.

'İki ayaklı bağlanmaz' der benim annem.
Olması gerektiği sildirmişsniz ama bir insan bir şey yapmak isterse yapar. Siz de buna engel olamazsınız. Baskıyla hiç engelleyemezsiniz.
Bence böyle davrandıkça güven kıran insanları hayatınıza çekmeye devam edeceksiniz. Normal bir insan bu kadar naz, niyaz, süründürme ve baskıya gelmez.
Zaten yürütesiniz de yokmuş. Ne diyelim, hayırlısı olsun.
Kimse ona baskı yapmadı ki nasıl okuyosunuz anlamadım :)

Aciklama yapma sansi vermemeniz yerinde olmus bence baska mazaretler ile yine zaten karisk olan guven hissinizi alt ust edip yeniden kendisini size inandirabilirdi de. Kendi ruh sagliginiz icin iyi yapmissiniz. Soyadi sahte hesabi olan erkege zaten guven duyulmazdi. Gayet normal tepkileriniz.

Çiftlerin birbirinin sosyal medya hesaplarından karşı cinsleri sildirmelerini ve müdahale etmelerini hiç doğru bulmuyorum. Ancak erkek arkadaşınızın neden farklı bir hesabı var? Bu hesabı sizden gizledi mi? Gizlediyse ortada dürüst olmayan bir durum var derim. Eğer gizlemediyse sorun yok ama farklı bir hesaba neden gerek duymuş? bunları sorardım, ona göre hareket ederdim.

sosyal medya hesabından insan sildirmek baskıdır bana göre. Güvenmiyorsanız ilişkinizi kesmelisiniz.
Ben sildirmedim ki ben basta sevmiyorum o tarz dedim ama onun hesabına yönelik degil sonra kendi kendine baktım silmiş

Ben de sagi solu tanımadığı kadınları takip edip beğenen erkeklerden hoşlanmam ama tercihimi de buna göre yaparım sevgili olduktan sonra değiştirmeye uğraşmam sizin hatanız orada olmuş

Ben de sagi solu tanımadığı kadınları takip edip beğenen erkeklerden hoşlanmam ama tercihimi de buna göre yaparım sevgili olduktan sonra değiştirmeye uğraşmam sizin hatanız orada olmu
Degiştirmeye ugrassaydım o hesabı ona kapattırırdım görüşmeyede devam ederdim konuyu iyi okumadınız sanırım ben kimseye birşey silde demedim basta bu tarz erkekleri sevmedigimi genel olarak söyledim kendi kendine silmiş silme nedenide benim gözümü boyamasıymış zaten baska adresi varmış

Öncelikle geçmiş olsun. Benim eski sevgili kişisi de biz ayrıldıktan sonra fake hesap açmaya doymadı. Tam bir kadın avcısıymış.

X