Farlutal Kullanirken Acaba Hamile Kalinirmi

ceylan canım çok teşk ediyorum umarım dediğin gibi olur çok tedirgin oldum ilaç kullanıp kullanmamakta ama 2 kere kan 1 kere idrar yaptım adetim 1.5 ay geçtikten sonra yine de çıkmadı.doktorda onay verince içtim hayırlısı canım ama ilgin için tşk ediyorum

slm arkadaşlar bende bir buçuk yıllık evliyim bizde 1,5 aydan beri bebek istiyoruz. ben istemeden önce bir jinekoloğa gittim adet düzensizliği şikeyetiyle. gün olarak 29 aralıkta adet oldum normalde 29 ocakta olmam gerekirken 19 ocakta oldum ki normalde olduğum adet gibi olmuyorum ve 30 ocakta yeniden adet oldum bu normal olan bir şeymi bu şekilde olan kişiler varmı şuan haplarım bitti ki biz eşimle bebek istiyoruz bununla ilgili bir sorun yaşarmıyız

evet hamile olunabilir çünkü arkadaşım kullandı ve hamile olduğunu bilmiyodu 7 gün sonra test yaptı ve gebelik çıktı

dr zaten kanda hcg ye bakıp farlutal kullandırıyo
bu durumda hamile olmak imkansız
tabi test yaptırmadan kullanıldıysa bilemem

merhaba ESCALES. benim bildigim kadarıyla cok sık adet görme yada adet görememe hamileligi engelliyor yumurtlama gerceklesmiyor bence sen önce adet düzenleyici kullan sonra hamileligi düşün ve bunun altında neler var neden kaynaklanıyor onu bulsun önce doktorun bir cok nedeni olabiliyor adet düzensizligin.... umarım en kısa zaman bebişin olur

farlutal kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ben ilk defa kullanıyorum kullanmadan önce leke şeklinde geliyodu ilacı kullanmaya başladıktan sonra leke de kesildi hiç bişe yok ilacın 3. günü sabah 1 akşam 1 kere alıyorum 5mg olanından...45 gün oldu hamilede değilimm...ilaç bitince olurmu sizce...şimdiden hepinize tşk ediyorummm...

selam arkadaşlar farlutal sadece bir kereliğine adet söktüren bir ilaçtr yani yumurtlamaya yardımcı olmaz ama ilacı kullanıp adet gördükten sonra yumurtlama olursa tabi hamile kalma şansı olur fakat bu ilaç ovulasyon değil adet söktüren bir ilaçtır eğer adet düzensizlğiniz varsa mutlaka sürekli bir doktor ednin ve ovulasyon ilaçlarıyla tedaviye başlayın(gonaphen,klomen gb.)

slm kızlar,bende uzun süre adet olmadım,hamile olabilirim die doktora gittim,test filan yapıldı yokmuş hamilelik,doktorumda bana bu ilcı verdi,ama içmeden o gün adet oldum..acaba yinede kullanmam gerekirmi?

Bizim sitede bikız hamileyken farlutal kullandı .Bebek kalp nakli bekliyor.organları ters yerde.SAKIN KANDA HAMİLELİK TESTİ YAPTIRMADIN FARLUTAL KULLANMAYIN.ARTI HİÇBİ İLAÇ KULLANMAYIN..

merhaba arkadaşlar.yorumlarınızı okudum ve çok şaşırdım ben de son 3 aydır farlutal kullanıyorum doktorum testlerimin temiz ve hormonlarımın normal olduğunu söyledi.bende sadece adet söktürücü bir ilaç diye kullanıyorum,yoksa adetim gelmiyor.farlutal ın hamileliği korudğunu ilk kez sizden duydum...sadece adet söktürücü değil mi????

hihoyyyt çok teşekkür edrim arkadaşlar.sizin yazılarınız sayesinde bilgilenip rahatladım.hepinizden allah razı olsun.

arkadaşlar bende de adet düzensizliği var.dr a gittim hemde 2 ayrı dra .en son martta gittim ve ultrsaonda hormonlarda normal çıktı.ama yine adetim gecikti.pazartesi tekrar gidicem. bebekde istiyorum.bu durumda olupta bana yardım edebilecek biri var mı?(eşimde varikosel tedavisi görüyor)

duducuğum,benimde adet düzensizliğim vardı,banada farlutal verdi doktorum kullandım 4 gün sonra adet oldum.

birde duducum adetimin beşinci günü klomen kullanıcam.çocuk sahibi olmak için doktor ilk önce adetimi düzenleyip sonrada çalışmayan yumurtalarımı çalıştırsın diye klomen ardından iğne önerdi.

merhabalar...doktor bana da adet gecıkmesı nedenıyle bu ılactan verdı..5 gun kullan bır gun sonra regl olursun dedı..benım aklımı karıstıran (eczacı gunde bır kez kullanılacak dedı ) bu ılacın ıcınde 12 tane var . ben bunu 5 gun kullanınca ılac bıtmez kı...ya yıne de hastalanamazsam..acaba tekrardan doktoruma danıssam mı ? (ılacı 3 gundur kullanıyorum)

canım genelde 6gün * 2adet şeklinde verirler, bazen 5gun veriyorlar ama eczacıyı dinlemeseydin bence.
ben bir keresinde 4gün*3adet içmiştim, cabuk olmak için hep dr a sorarak aldım bu dozları
sen şimdi günde 1 içiyosan ve 5.gun bırakırsan etkisi ne olur bilmem
bence dr una sor sen bir daha.

Merhaba arkadaşlar.Biz de çocuk sahibi olmak istiyorduk.Sonra hamilelik olmamasına rağmen regl olmayınca süt hormonumun fazla salgılanmasından şüphe etmişti doktorum.Bunun için hormon testleri yapacaktık.Öncelikle de regl omam gerekiyordu ve bu sebeple farlutal kullanmamı söyledi.6 gün kullandım ben aradan yaklaşık 20 gün kadar geçti ve ben hala regl olmayınca gebelik testi yaptırdım ve sonuçto baştan itibaren bütün periyotla beraber 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.Altını çizmeliyim ilacı kullanmadan önce kan testi yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı.Meğer ben ilacı alıp kullanana kadar yumurtlama olmuş ve olgunlaşmış, döllenmiş.Ben de bilmeden ilacı kullandım.Çok şükür düşmedi.Şımdilik bir sorun yok ama düşük tehlikesi söz konusu tabi.Yani farlutal kullanırken dikkatli olun.Testten sonra 1 günde bile fark edebiliyor, bende öyle oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…