Farmasi ürünleri

Yok canim urunler tamamen bitkiseldir.valla sampuanini kullandim sacim uzadi.kremini kulkaniyorum kis aylarinda malkum silular soguk hic catlamiyo acayip koruyicu ozelligi var.dus jekini kukkaniyorum yorgunlugumu aliyo.maskara sini kullaniyorum sabaha kadar bile dilurdugu oluyo ama ne topaklaniyo ne akiyo ne yakiyo cok iyi herkese tavsiye ederim hem gayet ucuza aliyorum.uyeyim herkese tavsiye ederim almak yada satmak isteuenlere bilgi verebilirim
Evet canım bende kullanıyorum çok memnunum :)

Bugün parfümleri geldi (= bildiğin çiçek bahçesi bayıldım bayıldım (= cc kremini kullanmıştım o da gayet güzeldi (=

Highlighter'ı gerçekten güzel bende farmasi ailesindenim. Beğendiklerim fondoteni ve aydınlatıcıları. kendime sipariş ettim. Note'un fondetiniyle ikisini karıştırınca tenime uygun oluyor :)

Tek dezavantajı parfüm isteyen müşterilerim kokusunu bilmediği için vazgeçiyor.

Ben önce farmasi kullanıcısıydım sonra ürünlere aşık oldum ve üye oldum... Bana mesaj atın isteyenlere yrdımcı olurum. Üyelik ya da sipariş ya da bilgilendirme için bana mesaj atın mutlaka..

Bende yeni üye oldum arkadaslar. güzel oldugunu duymustum arkadaslardan bı deneyelım bakalım.katolog ucretı kesıldı her seferınde böyle mı oluyo bırde sıparış ayın kacına kadar gırebılıyıyoruz ve kaç gun sonra gelıyo acaba

Farmasi kullanıp pek memnun kalanı görmedim ama ersağ ürünleri gerçekten çok mükemmel hatta alerjiyi hayatınızdan tamamen çıkarıyorsunuz diyebilirim

Merhaba
Bizzat kendim üyeliğini yapmaktayım. Ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüzde yüz doğal ve Türk firmasıdır. Paraben fosfor klor içermez alerjenik değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farmasi şirketi %100 doğal diyemezken siz nasıl diyorsunuz bende buna şaşıyorum :KK51:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün satışı, reklamı, alt kadro oluşturmak için referans numarası vermek, üyelik sitesine yönlendirmek, reklam ve satış amacıyla satış sitesi, facebook, instagram hesabı paylaşmak, whatsapp, mail vb iletişim bilgileri paylaşmak yasaktır.

Merhaba canım bn üyeyim hiç bi sıkıntı olmuyo istersen yardımcı olabiliriö

X