Fatih Bezmi alem hastanesi

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.108
413
29
Merhaba gebe kalmanıza çok sevindim bende aynı tedaviyi görüyorum çatlatma iğnesi oldum aynı doktordan ama bende pcos yok rahim duvarı inçe dedi siz bana umut oldunuz bende 4 şubatı bekliyorum test için lütfen dua edin 🤲🏻🥰
Benimde rahim duvarım inceydi en son adetimden önce bı hafta on gün falan nar suyu sıkıp içmiştim işe yaradi mı yaramadi bilmiyorum ama iğne ve hapı kullandiktan sonra gittiğimde gayet iyi gelişmiş ve rahim duvarın da iyi demişti çatlatma iğnesi vermişti çok şükür Rabbime oldu bakalım süreç nasıl ilerleyecek inşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir Rabbim yardımcımız olsun hepimizin canım 🙏🙏

clkctn22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
16
5
24
Benimde rahim duvarım inceydi en son adetimden önce bı hafta on gün falan nar suyu sıkıp içmiştim işe yaradi mı yaramadi bilmiyorum ama iğne ve hapı kullandiktan sonra gittiğimde gayet iyi gelişmiş ve rahim duvarın da iyi demişti çatlatma iğnesi vermişti çok şükür Rabbime oldu bakalım süreç nasıl ilerleyecek inşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir Rabbim yardımcımız olsun hepimizin canım 🙏🙏
Amin nar suyunu duymuştum şu an beklemedeyim rabbim nasip etmezse bu ay deneyeceğim 🤗 çok sağolun

clkctn22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
16
5
24
Hadi hayırlısı inşallah canım hep duamdasiniz inşallah Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlısıyla hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip eder pınar hanım iyidir bende ilk tedavide sonuç aldım pazartesi keseye bakmak için çağırdılar bakalım hayırlısı inşallah keseyi ve kalp atışını da duyarsam çok şükür Rabbime hamd olsun sağlıklı bir gebelik yaşatır inşallah Rabbim 🙏🥰😍
Amin inşallah sağ Salim kucağınıza alırsınız 🥰

ferda92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2021
3
0
28
Merhaba,

İstanbul’da Bezmialem vakıf üniversitesi hastanesinde (Fatih) normal doğum yapmayı planlıyorum. Doktorumdan çok memnunum ancak hastanenin normal doğum için özel oda sağlayamadığını öğrendim.

Tecrübeli anneler bana şu konularda bilgi verebilir mi? Doğumuma cok az kaldı ve bu durum beni bira strese soktu.

1. İki kişilik oluyormuş odalar. Yani hemen yanımda benim gibi doğum yapacak olan bir hamile daha mı oluyor?
  2. Sancı çekerken yine bu iki kişilik odada mı süreci yaşamam gerekiyor?
  3. Mesela sancı aşamasında hareket etmek çok önemli diyorlar. Hastanede bu imkan sağlanıyor mu yoksa yatakta mı durmak zorunda kalıyoruz?
    Şimdiden çok teşekkür ederim

Umutlu45

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
70
16
30
Merhaba gebe kalmanıza çok sevindim bende aynı tedaviyi görüyorum çatlatma iğnesi oldum aynı doktordan ama bende pcos yok rahim duvarı inçe dedi siz bana umut oldunuz bende 4 şubatı bekliyorum test için lütfen dua edin 🤲🏻🥰
Bende bugün oldum aşılama pınar hocaya :)