Gelinbaşı ve Gelin Tacı Fatih Saç Tasarım Şikayet

serpilerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
47
21
merhaba gecen sene evlılık hazırlıgına basladıgımda ılk kuafor arastırmaya basladım ve burdakı yazılardan faydalanarak fatıh sac tasarım bahcelıevlere gıttım.gelın sacı oncesı dıp boya yaptırarak nasıl olduklarını gormek ıstedım ve 50 tl ye boyattım.kendı kuaforum 40 tl boyadıgı ıcın ıyı buraya gelebılırım fazla fark yok dedım.dugunum bu seneye ertelendıgı ıcın tekrar kendılerını aradım dugun tarıhım ıcın gorusmeye gıttım o gun 2 gelınlerı oldugunu gorunce strese gırmemek ıcın onlardan vazgectım ve makyoz gamze ozekıncı ıle anlastım.daha pahallıydı ama bulundugum mekana gelecektı hem sac hem makyajımı yapacaktı.3 eylul 2016 dugun tarıhımden ıkı gun once fatıh sac tasarıma gıttım dıp boya ve cerceve rofle yaptırmak ıcın.3 eylul tarıhıne 3 gelın 1 sunnet annesı almıslar halbukı o kadar buyuk bır salon degıl.benden dıp boya ıcın 80 tl cerceve rofle ıcın 150 tl aldı fatıh bey daha once 50 tl yaptırdıgımı soyleyınce ne zaman o cok eskı fıyattır yenı boyalar kullanıyorum dedı.ıcıme kurt dustu bır ay sonra telefonda dıp boya fıyatını sordugumda 50 tl dedıler.fatıh beye gıderek yuzune bu durumu soyledıgımde pişkin bir sekilde sızın beyazlarınız kapanmazdı ozel boya kullandım ıstermıydınız kapanmamasını dıyerek gene salaga yattı.bende bana sormanız gerekmezmıydı dedım.halbukı bana o gun 50 tl eskı fıyat allah allah hatırlamıyorum tarzı yaklasmıstı.kısaca kısısıne gore muamele yapıyorlar ve salaga yatarak sızı enayı yerıne koyuyorlar.ıslerını ıyı yapıyorlar ama iş ahlakı sıfır.

gamze ozekıncı harıka bır ıs cıkardı sac ve makyajımdan memnun kaldım.fatıh sac tasarımı sececeksenız mutlaka telefonla once fıyat ısteyın orda suprızle karsılasmayın.cok yogun dugun zamanıda 3 gelından asagı almadıklarınıda bılın.

X