Saç Bakım Ürünleri Miri'nin Saçına Kullandıkları Ve Önerileri

cnm yağ işe yarıyor evt ama çok zor arınıyor saçtan hatta ben su değdirmeden önce şampuan sürüyorum ve soğuk suyla arındırıyorum önce ama saçım ıslakken temizlenmemiş hissine kapılıp 2 3 kere daha yıkıyorum bu da çok yıpratıyor ve uğraştırıcı ayrıca..
önerdiğin ürünlere bakcm mutlaka cnm tşk edrm..a.s.

cnm yağ işe yarıyor evt ama çok zor arınıyor saçtan hatta ben su değdirmeden önce şampuan sürüyorum ve soğuk suyla arındırıyorum önce ama saçım ıslakken temizlenmemiş hissine kapılıp 2 3 kere daha yıkıyorum bu da çok yıpratıyor ve uğraştırıcı ayrıca..
önerdiğin ürünlere bakcm mutlaka cnm tşk edrm..a.s.

benden kolay arınıyor bıtanem ama soguk suyla cıkmaz dırek sıcak su ve sampuan lazım herkesın sacna gorede deişir tabıbayanssulusmile

saça yapılan hatalar:
saçlarınızı asla kaynar suyla yıkamayın ,saçın nem dengesını öldurur ve parlaklıgını alırsınız..kışın ılıktan bıraz daha sıcak suyla yıkamak yazında ılık suyla yıkamak en dogrusudur..
hatta soguk suyla son durulamayı yaparsanız saçlarınız parlak gorunecektır...

sac-bakimi-boyama-yikama-guzellik_07D.jpg

saç kremi:saç kremini saçları kuru,cok kuru ve dıplerı yaglı ucları kuru saçlara onerıyorum
bu 3 saç tıpıde asla kremı dıplere degdırmemelıdır..kepeklenme ve yaglanma yapabılır.saçın ph degerını bozar.
sadece maske ve yag işlemlerınde sac dıplerıne masaj yapılır..
sacbakimi.jpg

kabaran saçlarımı yatıştıramıyorum dıyorsanız...
banyoda sac kremını uyguladıgınız sacınızı sac kremı ıle 3 ila 5 dk bekletırsenız daha verımlı sonuc alırsınız..
banyo sonrası bır saç serumu yada 7-24 lerle saclarınıza ıslakken surersenız yıne dıpler harıc ve kendıhalınde kurumaya bırakırsanız saçlarınız yıne eskısı gbı kabarmayacaktır..

saçlarımın ucları rofle yada boyadan lastık gıbı uzuyor kopuyor dıyorsanız...

durulama suyunuza elma sırkesı karıstırıp durulayın yada zeytınyaglı maskenıze elma sırkesı ekleyın 1-2 saat bekleyın ..duzelecektır zamanla

1222272244012.jpg

merhaba mirianacım şu iki renge karar veremedim birininde adını bilmiyorum saçlarımı kısa kestirdim röflesi saçım uzayana kadar gittiğinde fındıkkabuğumu adını bilmiyorum onu yapıcam resimlerdeki gbi cildim buğday açık tenliyim göz kahve kaşlar gürve kahve rengi hangi saç yakışır bilemedim birde boyatınca zaman geçtikçe saçlarım yıpranmasın die kullanabileceğim bir kür vs önerirmisin alıntı yapabilirsem resmleri göstericem sarıyı anladıkta öbürünün adını söylermisin teşekkürler $fındık kabuğu.jpg

$percem-sac-modelleri-12.jpg

merhaba mirianacım şu iki renge karar veremedim birininde adını bilmiyorum saçlarımı kısa kestirdim röflesi saçım uzayana kadar gittiğinde fındıkkabuğumu adını bilmiyorum onu yapıcam resimlerdeki gbi cildim buğday açık tenliyim göz kahve kaşlar gürve kahve rengi hangi saç yakışır bilemedim birde boyatınca zaman geçtikçe saçlarım yıpranmasın die kullanabileceğim bir kür vs önerirmisin alıntı yapabilirsem resmleri göstericem sarıyı anladıkta öbürünün adını söylermisin teşekkürlerEki Görüntüle 58181

Eki Görüntüle 58182

burası boya topıgı deıl canım bakım topıgı ıncelememişsın baslıgı ve ıcerıgı dıger yanayaz

Ağaran Saçlar İçin
Taze cevizin dış kabuklarını az suyla haşlayın, içine ısıtılmış yarım kahve fincabı zeytin yağı ve bir tatlı kaşığı kuru maya katın 2 saat saçınızda bekletin.

Zayıf Saçlar İçin
2 Yumurta sarısını çıprtıktan sonra 1 çorba kaşığı zeytin yağı, 1 tatlı kaşığı gliserin, 2 çorba kaşığı elma sirkesi ile karıştırın saçınız ıslakken bu karışımı uygulayın, 20 dk. beklettikten sonra durulayın.

X