Fazla kilolarından şikayetçi olanlar Aspir Yağı tam size göre

Herkese merhaba,
Sadece bu konuya özel olarak üye oldum diyebilirim. Aspir yağı siparişim bugün elime ulaştı. Bir de damlalıklı şişe aldım.

GÜNDE BİR KEZ BİR ÇAY BARDAĞI SUYA 3 DAMLA DAMLATARAK AÇKEN İÇECEĞİM.

Ramazan dolayısıyla iftardan önce ilk denememi yaptım. Ramazandan sonra sabahları içmeyi planlıyorum. Sahurda yapmadım çünkü çalışıyorum ve zaten metabolizması çalışan biri olarak iş yerinde zor durumda kalmak istemedim :)

İftardan hemen sonra acilen lavaboya gitmem gerekti, o kadar hızlı etki ediyor. Bir arkadaş günde 3 kaşık içtiğini yazmış. ASLA YÜKSEK DOZLA BAŞLAMAYIN.

Eğer etkisi azalırsa yani vücudum bir nevi bağışıklık göstermeye başlarsa yine damla hesabıyla doz arttıracağım.

1 buçuk yıldır aralıksız diyet yapan ve ciddi anlamda çok çok çok az yiyen biri olarak bu aspir yağı denememi aksatmadan yapmayı planlıyorum.

Mümkün olduğunca günlük, en kötü ihtimalle haftalık olarak gelişmelerimi paylaşacağım.

Boyum yıllarca 160 cm idi, son gittiğim diyetisyen 157 ölçtü. Kilo alınca aşağı çekermiş boy. Ben de diyetisyenin yalancısıyım. Kilom 71.9 (açken)

Takip etmek isteyen, soru sormak isteyen arkadaşları beklerim.

Sağlıklı günler :KK52:

2. günüm iftardan önce tartıya çıktım. 71.6 300 gr olsun temiz olsun.
Yine 3 damla damlatıp bir çay bardağı suyla içtim.
Yarın ola hayrola

merhabalar acaba bu dozu nerden öğrendiniz? herkes farklı dozlarda alıyor da
Herkese merhaba,
Sadece bu konuya özel olarak üye oldum diyebilirim. Aspir yağı siparişim bugün elime ulaştı. Bir de damlalıklı şişe aldım.

GÜNDE BİR KEZ BİR ÇAY BARDAĞI SUYA 3 DAMLA DAMLATARAK AÇKEN İÇECEĞİM.

Ramazan dolayısıyla iftardan önce ilk denememi yaptım. Ramazandan sonra sabahları içmeyi planlıyorum. Sahurda yapmadım çünkü çalışıyorum ve zaten metabolizması çalışan biri olarak iş yerinde zor durumda kalmak istemedim :)

İftardan hemen sonra acilen lavaboya gitmem gerekti, o kadar hızlı etki ediyor. Bir arkadaş günde 3 kaşık içtiğini yazmış. ASLA YÜKSEK DOZLA BAŞLAMAYIN.

Eğer etkisi azalırsa yani vücudum bir nevi bağışıklık göstermeye başlarsa yine damla hesabıyla doz arttıracağım.

1 buçuk yıldır aralıksız diyet yapan ve ciddi anlamda çok çok çok az yiyen biri olarak bu aspir yağı denememi aksatmadan yapmayı planlıyorum.

Mümkün olduğunca günlük, en kötü ihtimalle haftalık olarak gelişmelerimi paylaşacağım.

Boyum yıllarca 160 cm idi, son gittiğim diyetisyen 157 ölçtü. Kilo alınca aşağı çekermiş boy. Ben de diyetisyenin yalancısıyım. Kilom 71.9 (açken)

Takip etmek isteyen, soru sormak isteyen arkadaşları beklerim.

Sağlıklı günler :KK52:

3 öğün yemeklerden önce bir kaşık içtim. benim metabolizmam çok yavaş çalışıyor bundan dolayı da çok kilo alıyorum sanırım. aspir yağı ile hazımsızlık sorunum çözüldü. ancak özellikle belirtmek isterim ki önemli olan aspir yağının doğal olması o yüzden güvenilir bir yerden alınması lazım. akşamları yatmadan yarım saat kadar hareket de ediyorum böylelikle kilo verme hızı artıyor. ben 1 ayda 7 kilo kadar verdim.
ne kaşığı acaba?

Arkadaşlar bende bugün itibari ile aspir yağı ve çörekotu yağı siparişimi verdim. Bakalım elime ulaşır ulaşmaz bende deneyimlerimi yazacağım. Fakat düzenli olarak haftada en az 4 kez spor yapıyorum kardiyo + cross fit ve yaklaşık 2 aydır diyet gibi gibi daha çok sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Faydasını göreceğimden eminim. Elime geçip kullanmaya başladığımda günlük olarak kilo kaybımı da paylaşacağım.

nerden temin edebilirim yardımcı olurmusunuz dogalmı

Bende 2 gün oldu alalı, yıllardır tanıdığım eczaneye gitmiştim kg vermeye yardımcı takviye var mı sormak için, arkamda zade vital firmasının yetkili satıcısı bulunuyormuş tanıtımını yaptı. İçime sinende ilaç olmaması tamamen doğal. İçemeyenler için kapsül yapmışlar ben 30 günlüğünü aldım aç karnına sabahları 2 kapsül şeklinde kullanıyorum. Kahvaltı yaptıktan hemen sonra da çörek otu yağı kapsülü alıyorum 1 adet. (O da şekeri dengelesin diye) gizli şekerim var çünkü beyefendi onu önerdi. 1 ay sonucunda bakalım ne değişiklik olacak? Size de bu markayı tavsiye ederim.

De
Bende 2 gün oldu alalı, yıllardır tanıdığım eczaneye gitmiştim kg vermeye yardımcı takviye var mı sormak için, arkamda zade vital firmasının yetkili satıcısı bulunuyormuş tanıtımını yaptı. İçime sinende ilaç olmaması tamamen doğal. İçemeyenler için kapsül yapmışlar ben 30 günlüğünü aldım aç karnına sabahları 2 kapsül şeklinde kullanıyorum. Kahvaltı yaptıktan hemen sonra da çörek otu yağı kapsülü alıyorum 1 adet. (O da şekeri dengelesin diye) gizli şekerim var çünkü beyefendi onu önerdi. 1 ay sonucunda bakalım ne değişiklik olacak? Size de bu markayı tavsiye ederim.
Devam ediyor musunuz bi gelişme var mi

Nasil durum canim kilo verdin mi

Ben İzmir'de oturuyorum ve birçok yağı sepe natural var gerçekten orjinal ürünler ordan temin ediyorum İzmir'de oturup ihtiyacı olan arkadaşlar varsa bilginiz olsun internet satışı varmı yokmu bilmiyorum bende bu hafta alicam bakalim

Merhaba Hanımlar,

Forumda yeniyim fakat fazla kilo sorununu uzun zamandır yaşayan biri olarak artık bu konuda faydalı bilgiler sunacak durumdayım. Öncelikle hepimizin bildiği gibi belli bir yaştan sonra kilo sorunu sadece sporla çözülemiyor.İki sene pilates yapıp, bir yıl da çeşitli diyetler uygulayıp yediklerime dikkat etmeme rağmen hala istediğim kiloya ulaşamamıştım ki aspir yağıyla karşılaşana kadar. Öncelikle aspir yağı nedir ? nelere faydalıdır ? Kısaca bahsetmek istiyorum. Aspir yağı doymamış yağ asitleri bakımından zengin olduğu için vücuttaki yağ seviyesini azaltıcı özelliği vardır. Aspir bitkisinin zayıflatan etkisini sağlayan içeriğindeki CLA yani Conjugated Linoleic Acid sayesinde vücutta biriken büyük yağ moleküllerini parçalayarak daha küçük yağ molekülü haline getirmesi ve böylece vücuttan atılmasını sağlayıcı etki göstermesidir.Aspir yağı faydaları kilo vermek isteyenlere yardımcı olmasının dışında ; mideyi kuvvetlendirir,vücuda dinçlik verir, afrodizyak etkisi gösterdiği için cinsel isteği kamçılar.Vücutta biriken fazla yağın bölünerek erimesini sağladığından kilo vermeyi kolaylaştırır.Daha bir çok faydalı özelliğini saymadan bu yağ ile nasıl karşılaştığımdan ve kullanımından da bahsetmek istiyorum. 4 ay önce kilo vermek uğruna yurtdışındaki doktorlardan bile randevu almış ve bir çok uğraş vermiş teyzemin önerdiği ve başaralı sonuç aldığı bu yağ benim kulağıma geldi.Daha sonra internetten araştırıp,.........adresinden sipariş ettim.3 aylık düzenle sabah, öğle ve akşam olmak üzere yemeklerden yaklaşık 20-30 dk önce aç olarak 1 tatlı kaşığı aspir yağı kullanımı şeklinde uyguladığım program sonucunda çıkan netice inanılmazdı ve hala kullanmaya devam ediyorum. Tabi "bu yağı kullanıyorum günde de 3 vakit çay partilerinde hamur işi yiyeceğim" şeklinde bir beslenmeyle faydasını göremezsiniz fakat çok sıkı diyete gerek kalmadan kullanmanız durumunda emin olun farkı hissediceksiniz.
Stres yapmayın ve sadece hayatın keyfini çıkararak biraz düzene girin kendinize çok iyi bakın tekrar görüşmek üzere.:KK9:
Aldığınız sitenin linkini verebilirmisiniz

X