Fazla kilolarından şikayetçi olanlar Aspir Yağı tam size göre

Normalde hiçbir siteye üye olmamıştım ilk ve son sanırım ben altı gündür kullanıyorum tesadüf eseri eczaneci söylemişti 29 TL ye elli gramlık aldım aktarlardakiler sürülenlerden içilenin kokusu çiğ ayçekirdeği gibi kokuyor medical eczanelerde oluyor oralardan alın ben yirmi kilo verdim daha yirmi kilom var verilecek altı günde neredeyse iki kilo verdim sadece bir durak fazla yürüyorum kantarda oynama olmasada içinizin boşaldığını hissediyorsunuz hiç bir yan etkisi yok sadece bir hafta sonra günlük mekik çekin bisiklet hareketi yapın sabah akşam onar dakika sarkmaması için

Normalde hiçbir siteye üye olmamıştım ilk ve son sanırım ben altı gündür kullanıyorum tesadüf eseri eczaneci söylemişti 29 TL ye elli gramlık aldım aktarlardakiler sürülenlerden içilenin kokusu çiğ ayçekirdeği gibi kokuyor medical eczanelerde oluyor oralardan alın ben yirmi kilo verdim daha yirmi kilom var verilecek altı günde neredeyse iki kilo verdim sadece bir durak fazla yürüyorum kantarda oynama olmasada içinizin boşaldığını hissediyorsunuz hiç bir yan etkisi yok sadece bir hafta sonra günlük mekik çekin bisiklet hareketi yapın sabah akşam onar dakika sarkmaması için
Hala devam ediyormusunuz peki nasıl faydası veya zararı varmı acil cevap lütfen 24 kiloyu zorlayarak aç kalarak verdim ama son 6 kiloyu çok zorluyorum artık bir an önce bitsin istiyorum kamburumdan kurtulmak istiyorum

.... dogal %100 saglikli katkisiz uygun fiyat aspir yagi satisimiz vardir. Kndi uretimimizdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yagi enkaz 1 ay kullanıp sonuca ulaşan ne çoğunlukla acaba.
İşe yarıyor mu cidden kilo verdikten sonra yagi içmeyi bıraksak kilo alirmiyiz

Arkadaşlar bende CLA dan yola çıkarak aspir tohumu yağına ulaştım.bir çok marka var CLA ile ilgili ama ortalık sahtekar dolu o yüzden hiç birine güvenemedim.Baktım gerçek CLA aspir tohumu yağında var ona yöneldim iki gündür kullanıyorum.Yağın soğuk sıkım olması gerekiyor. Tablet halinde satılanlar bana göre para tuzağı hem çok pahalı hem gramajı az onun için ben oneva marka aldım 100 ml var 8. tl civarı birde 400 ml var 35 falan acıldıktan sonra iki ayda tüketmek gerek ben küçükleri tercih ettim. iki şişe aldım biri evde biri iş yerinde ha birde güneş ışığı görmeyecek inşallah işe yarar. Çok konuştum ama birde internet sitesinden baktım kargo ücreti vereceğim gittim Tekzen den aldım aynı markayı satıyor bilginize

Kızlar bende alcam ve başlıcam aspir yağına.yalnız bişey sorcam günde 3 kez yemklerden önce içsek gece yatarkende sürüp sarsak ve yatsak bi sakıncası olur mu? Bide ben anlamdm yağı mı iyi kapsülü mü?

zayiflama ürünleri alabilirisiniz aradığınızı bulmak istiyorsanız .....ya bakabilirisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar! sırf bu başlığa yorum yazmak için üye oldum. çünkü sizlere teşekkür etmek istedim. birkaç ay önce aspir yağı üreten bi arkadaşım eve hediye olarak getirmişti. ben de bunu yemeklere mi kızartmaya mı kullansam diye küçük bi araştırma yapmak için arama motoruna yazdım. bir de baktım ki doktor ayağıma gelmiş müthiş bir kilo verdiriciymiş. denedim ve gerçekten sonuç aldım. şimdi arkadaşımdan parayla alıyorum :) ama olsun buna değer.

selam kızlar! sırf bu başlığa yorum yazmak için üye oldum. çünkü sizlere teşekkür etmek istedim. birkaç ay önce aspir yağı üreten bi arkadaşım eve hediye olarak getirmişti. ben de bunu yemeklere mi kızartmaya mı kullansam diye küçük bi araştırma yapmak için arama motoruna yazdım. bir de baktım ki doktor ayağıma gelmiş müthiş bir kilo verdiriciymiş. denedim ve gerçekten sonuç aldım. şimdi arkadaşımdan parayla alıyorum :) ama olsun buna değer.
Ne kadar zamanda kac kilo verdiniz acaba. Birde nasıl kullandınız lütfen anlatırmısınz

Ne kadar zamanda kac kilo verdiniz acaba. Birde nasıl kullandınız lütfen anlatırmısınz
3 öğün yemeklerden önce bir kaşık içtim. benim metabolizmam çok yavaş çalışıyor bundan dolayı da çok kilo alıyorum sanırım. aspir yağı ile hazımsızlık sorunum çözüldü. ancak özellikle belirtmek isterim ki önemli olan aspir yağının doğal olması o yüzden güvenilir bir yerden alınması lazım. akşamları yatmadan yarım saat kadar hareket de ediyorum böylelikle kilo verme hızı artıyor. ben 1 ayda 7 kilo kadar verdim.

3 öğün yemeklerden önce bir kaşık içtim. benim metabolizmam çok yavaş çalışıyor bundan dolayı da çok kilo alıyorum sanırım. aspir yağı ile hazımsızlık sorunum çözüldü. ancak özellikle belirtmek isterim ki önemli olan aspir yağının doğal olması o yüzden güvenilir bir yerden alınması lazım. akşamları yatmadan yarım saat kadar hareket de ediyorum böylelikle kilo verme hızı artıyor. ben 1 ayda 7 kilo kadar verdim.
Cok güzel vermişsiniz. Sipariş verdim oneva markası. Hayırlısı bakalm

Aspir yağını ilk defa duydum bana çok etkili bişey olarak gelmedi.Etkin olsaydı zaten bugüne kadar adını sıkça duymuş olmamız gerekiyodu :)

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Peki bu yağın gerçek soğuk pres olduğunu nasıl anlayacağız? Hangi markaya güvenmemiz gerekiyor aktardan mi ecz. Den mi almak iyi kızlar bana marka ismi verin hakiki olanindan

ben aspir yağını kullandım 3 hafta kadar ama adet dönemini bozdu normal olması gerekenden 10 gün erken adet gördüm sonra korktum kullanmayı bıraktım kiloda veremedim

Günde kaç kaşık kaç kez kullanıyoruz. Ben bugün aldım da pek bilmiyorum kullanımını en etkili nasıl olur bağırsağı bozmadan tabii

X