Femara kullananlar ve hamile kalanlar

Merhaba kizlar benim ilacimda bitmisti bugun 17 günüm ovilasyon testi yaptim ve iki cizgide koyu cikti yani bu catliyo anlaminami geliyor ? Ve bana catlatma iğnesi vermedi doktor carşamba günü cağirdi bakalım insallah hepimiz güzel haberler aliriz

Merhaba kizlar benim ilacimda bitmisti bugun 17 günüm ovilasyon testi yaptim ve iki cizgide koyu cikti yani bu catliyo anlaminami geliyor ? Ve bana catlatma iğnesi vermedi doktor carşamba günü cağirdi bakalım insallah hepimiz güzel haberler aliriz
Ben hic ovulation testi kullanmadim ama iki koyu cizgi olunca yumurtladigin yani yumurtanin catladigi anlamina geliyo hemen degerlendirin bence biliyosun yumurta en fazla 24 saat canli kaliyor

Kizlar herkes Bat'ini yazsin birlikte bekleyelim mi hamile kalandan haberimiz olur boylelikle

Ben hic ovulation testi kullanmadim ama iki koyu cizgi olunca yumurtladigin yani yumurtanin catladigi anlamina geliyo hemen degerlendirin bence biliyosun yumurta en fazla 24 saat canli kaliyor

Dün testi sabah yaptim öglen tekrar emin olmak için bir daha yaptim ayni cikti aksamina değerlendirdik umarim bu sefer olur pek umudum yok ama nasip rabbim ne derse o olur

Yakim zamanda catlicak demek yumurtan bugunleri degerlendir ve siliklesene kadar yapmaya devam et testi

Adetimin gecmesini beklerim tahlil yaptirmam erkenden yapip cikmayinca bir de insan daha cok uzuluyo doktorum bir gun bile gecerse hemen atla gel dedi sen de haber ver muhakkak doktordan sonra
Evet haklisin cnm daha cok uzuluyo insans..ben test yapiyorum kendimi gelicek aya hazirliyorum :KK43: insallah tutar bubsy hepimizin..yarin olsada hemencecik dr gitsem icimde acayip garip bi his var..kasik bolgem cok hassas sizliyo inceden adet olcak gibi sancim var..sendede boyle olmusmuydu cnm

Evet haklisin cnm daha cok uzuluyo insans..ben test yapiyorum kendimi gelicek aya hazirliyorum :KK43: insallah tutar bubsy hepimizin..yarin olsada hemencecik dr gitsem icimde acayip garip bi his var..kasik bolgem cok hassas sizliyo inceden adet olcak gibi sancim var..sendede boyle olmusmuydu cnm
Benim yumurtalarimin buyudugunu ve catladigini anlayabiliyorum Ben bu ay da ilaci kullanirken sag tarafim agridi hep anladim ki sagimda yumurta var ilacim bitti doktora gittim 3 tane yumurta var dedi Ben de sagimda mi dedim evet 3u de saginda dedi solda yokmus bugun de ara ara kasiklarim zonkluyo gibi atiyo ama cok agri yok bugun catladi gitti heralde dun benimkiler ama akintim da yok pek catlayinca mutlaka akinti olmasi mi lazim acaba

Benim yumurtalarimin buyudugunu ve catladigini anlayabiliyorum Ben bu ay da ilaci kullanirken sag tarafim agridi hep anladim ki sagimda yumurta var ilacim bitti doktora gittim 3 tane yumurta var dedi Ben de sagimda mi dedim evet 3u de saginda dedi solda yokmus bugun de ara ara kasiklarim zonkluyo gibi atiyo ama cok agri yok bugun catladi gitti heralde dun benimkiler ama akintim da yok pek catlayinca mutlaka akinti olmasi mi lazim acaba
Benim normalde hic kasik agrim olmaz anlamam yumurta buyudu mu catladi mi diye..ilaclarla yumurtam oluyo..5 sene bosuna hesap kitap yapmisim..benimde solda agrim var sanirim solda yumurta olustu..yumurtlama bittiktenn sonra akinti olmuyo..adete yakin basliyo bide gebelikte basliyo tabi..hadi hayirlisi insallah..

Kac gun gecti adetin adet olacakmissin gibi olan tum belirtiler ayni zamanda hamilelik belirtisi adet olacakmis gibi agrisi olanlarin hamilelik haberini cok aldim ben
Evet tatlım normalde adet düzenin biraz karışık benim 2 aydır 21 günde bir olurdum buna istinaden eylül 4 te olmam gerekiyordu ama 13 ağustosta olduğum için 13 eylülü bekledim ama olmadim önceden lekeler gelirdi adet baslardi ama gelmedi ağrılar var kasiklarimda batma özellikle solda ve midem karışıyor sanki akintim var bide goguslerim açıyor damarlar cıktı bakalım insallah boş belirtiler değildir 13 ü baz alırsak 3 gün gecikti yarın 4 olcak

X