Femara kullananlar ve hamile kalanlar

Bir test yap bak bakalim normalde bole oluyormu benimde goguslerim aciyo uclarina dokunulmuyo bilmiyorum benmde tutmucak sanirim :KK43:
aynen iste dun biseye sinirlendim o da tam denk geldi ondandir galiba ....
neyse canim olumlu dusunku olumlu oldun dur daha yeni yumurtladin uzme yumurtalarini:))

aynen iste dun biseye sinirlendim o da tam denk geldi ondandir galiba ....
neyse canim olumlu dusunku olumlu oldun dur daha yeni yumurtladin uzme yumurtalarini:))

Strest yapma kendine canim oda onemliymis eczaneci bile dedi strest yaptigin surece olmaz dedi rahat ol dedi nasip rabbime biraktim canim ya sen olabiliyorsun bende pko var :KK43: 1 senedir yok zaten dogru bir tedavi seklide olmadi hep gecikti doktor tutturamadim iyi falan derken nasip insallah

Strest yapma kendine canim oda onemliymis eczaneci bile dedi strest yaptigin surece olmaz dedi rahat ol dedi nasip rabbime biraktim canim ya sen olabiliyorsun bende pko var :KK43: 1 senedir yok zaten dogru bir tedavi seklide olmadi hep gecikti doktor tutturamadim iyi falan derken nasip insallah
Hangi sehirde yasiyosun belki doktor tavsiyesinde de bulunabiliriz isteyene

ona stres hep yapiyomda bu ay pekte takmadim kafamada dun biseye sinirlendim ondan dedim

Bosver hicbirsey takma sinirlenmede bu süreclerimizde cok emek harciyoruz zor surec peki sey sorucam amac catladiktan sonraki surecmi
evet canim yumurta catladiktan sonra spe.m le bulusacak:)
yani siliklesmeye baslayip cizgi tamamen yok olana kadar onemli orda yumurtalar hazir spe.m gelmesini bekliyo

Ama ben kapsülünü kullanıyorum..ben pkolu deilim ama kist falan yok sadece yumurtaliklarim tembel

Doktoruna danis yinede cnm pkolular icin cok faydalıymış kullanan arkadaslarim oldu ve hamile kaldilar ilacin etkisi oldugunu soyluyolar

SeevKaad SeevKaad
ozozefe ozozefe
evet kullananlar hemen hamile kaliyomus . oyle duydum. tabi vesile veren Allah .
e ben alsam doktora sormadan zarari olurmu.bnede pko falan yok hic bisey yok Sukur oyuzden ilac vermiyo iste 1 sene bekle sonra diyo

ozozefe ozozefe M museda11 kızlar an itibari ile adet oldum çok kötüyüm bir ya im seviniyor femara baslancak yakın takip olcak IYIKI oldum diye ama bir yanım keşke bebek olsaydi adet olmasaydım diyor hayırlısı buymuş diyelim ama ben çok kötüyüm moraller yerlerde bugünde tam doktora gidecektim artık 2 gün sonra gidicem canlar insallah bu ay femara ile hamile kalirim inşalalh nasip.olur allahın izni ile

X